FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Diety odchudzające dla Ciebie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaM

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 8:48 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Dobrze oczyszczanie oczyszczaniem ale do wszystkiego należy podchodzić z głową !! dieta powinna być dobrana do danej osoby, aktywność fizyczna również!! wiadomo iż pani o wzroście 156 cm i wadze 45 kg nie każemy podnosić ciężarów!! Do tego dochodzi kwestia suplementów,wspomagaczy itd. każdy jest inny dlatego każdy plan żywienia itd musi być dobrany indywidualnie , tu znajdziecie więcej informacji na ten temat http://obk.pl/ilosc-makroskladnikow-w-diecie-poszczegolnych-sportowcow/ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwadron

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam stosować żadnych "cudownych diet" z Internetu. Wiecie, jak łatwo wyniszczyć sobie przez to organizm? Zamiast tego, polecam wizytę u dobrego dietetyka np. http://centrum.polkard.pl/uslugi/dietetyka.html
Ustali indywidualny plan żywieniowy, dzięki któremu proces chudnięcia będzie efektywniejszy. I to bez efektu jo- jo czy głodówki!
Powrót do góry
macios42

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy jeść normalne posiłki jeśli ktoś nie ma problemow z waga.
donka

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się, ja jem normalnie, ćwiczę, a kg ani drgnie, nic. Teraz dorzuciłam do diety suplement African Mango, klikając tutaj możecie zobaczyć o jakim dokładnie mówię. Póki co -2 kg i tydzień już bez zmian, ale mam nadzieje, ze znowu waga ruszy w dol.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ruch fizyczny jest bardzo ważny. Nawet takie rozwiązanie jak joga warszawa może dać bardzo dużo. Na jodze ujędrnicie i wyszczuplicie ciało, poza tym na pewno będziecie się po takim treningu świetnie czuć. Uważam, że warto spróbować.
Powrót do góry
arek12

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ładnie opisane o odchudzaniu jest na tej stronie http://zdroweodchudzanie.org/cala-prawda-o-african-mango-opinie-efekty/ plus duzo na temat tego własnie african mnago
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sylwiiia

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A stosujecie jakieś ćwiczenia na odchudzanie? Tutaj http://vitio.pl/african-mango/cwiczenia-na-odchudzanie czytam właśnie o różnych ćwiczeniach. Wy jakieś ćwiczenia stosujecie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nipek

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Slimunox- http://www.zgubionekilogramy.pl/#newsletter zamiast diety może pomóc? Czy jest sens go stosować?
Powrót do góry
Mimi88

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jak zresztą większości, żaden suplement nie jest wart ani swojej ceny, ani Twoich nerwów zaledwie przy spadku wagi o jakieś 2-3 kg, gdzie tak naprawdę pozbywasz się tutja wody, która wróci. Wiem co mówię, sama stosowałam różne tablety i magiczne proszki dostępne na rynku. Aktualnie jestem na normalnej diecie. Mowiac normalnej mam na myśli róznorodne, wyważone kalorycznie i odżywczo posiłki, względnie regularnie zjadane, co 3-4 godziny + woda +sport. Skąd wziąc na to czas przy zobowiązaniach zawodowych i prywatnych? Na sport pozwalam sobie kosztem braku konieczności poświęcania czasu na przyrządzanie posiłków, bo robi to za mnie bardzo fajna i przyjazna produktom BIO i ekologicznym, firma macro bios bar. Biegam i cwicze w domu, żeby zaoszczędzić czas na dojazdy na siłownię oraz koszty z tym związane. Solidne przekalkulowanie pozwoli dojść do wniosku, że naprawdę się opłaca taki zdrowy catering. zresztą, cóż jest cenniejszego niż zdrowie? Suplementy Ci tego nie dadzą, zdrowa dieta i odrobina ruchu - owszem Smile
IrenaKoza

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że zdrowa dieta jest w tym przypadku najważniejsza, ale na catering nie każdego stać. Pytanie: ile to kosztuje? Ja jestem zdabnia, że należy przygotowywać samemu posiłki i można się wspomagać suplementami takimi jak np. olimp tcm. Suplementy zażywane w rozsądnych ilościach nie mogą zaszkodzić, a warto sprawdzić czy nie dadzą lepszych efektów odchudzania czy budowania mięśni
Powrót do góry
justa

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że zdrowa, zbilansowana dieta to podstawa. Dodatkowo sport.
A jeśli nie macie czasu na przygotowanie posiłków to warto pomyśleć tanim cateringu dietetycznym.
Ja korzystam z cateringu w Warszawie i póki co jestem zadowolona z jakości posiłków i z efektów, bo dość szybko udało mi się schudnąć Smile
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diety nie są dla mnie, ja wolę rozsądnie wybierać to co jem i tyle. Na przykład na drugie śniadanie jakieś wafle ryżowe i serek kremowy Na prawdę da się schudnąć bez ogromnych wyrzeczeń, wystarczy zwracać uwagę na to co się je
Powrót do góry
Natural

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najbardziej korzystną dietą jest dieta indywidualna, która ułożona jest w oparciu, o nawyki żywieniowe danej osoby. W tym celu warto udać się do dietetyka, poradni dietetycznej lub skorzystać z pomocy online. W internecie są strony jak https://przyjazny-dietetyk.pl/ oferujące wideo konsultacje na żywo z dietetykiem. Na podstawie dostarczonych informacji, specjalista jest w stanie ułożyć dla nas najbardziej odpowiednią dietę.
Powrót do góry
Glosikx00

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wartościowym artykułem o African Mango i jego opinie masz dokładnie pod tym adresem http://myslowianki.pl/slimetrol-najlepszy-wybor-odchudzanie/ i to wg. mnie jest wart uwagi recenzent.

Ostatnio zmieniony przez Glosikx00 dnia Sro Kwi 18, 2018 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dietę to na pewno warto przy okazji ćwiczyć. Jeżeli to dla Was nadal za mało to możecie zastanowić się nad zabiegami medycyny estetycznej. Wybór takich zabiegów na rynku jest bardzo duży i na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja polecam zapoznać się z liposukcją laserową - cennik i więcej informacji znajdziecie tu: http://www.lipoline.pl/cennik.html. To bardzo bezpieczne zabiegi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Skocz do: