FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilk

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to, jeżeli potrzebna jest windykacja należności opole również zaoferuje usługi w tym temacie. Sprawdzając tamtejsze kancelarie, z pewnością trafimy na interesujące nas miejsce. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w pozytywnym rozwiązaniu Waszych spraw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pejka

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie dobrą renomą cieszy się adwokat od prawa pracy Tomasz Giziński . Osobiście nie korzystałam, ale przyjaciółka miała nieprzyjemną sytuację ze swoim pracodawcą i wiem, że wówczas właśnie jej pomógł pan Giziński
Powrót do góry
fala99

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ten temat też swego czasu interesował i udało mi się znaleźć sporo ciekawych materiałów na ten temat, m.in. https://detektyw.com.pl/rozwod-a-prawo-do-opieki-nad-dziecmi/ Znajdują też się tam też inne teksty dot. tej tematyki. Niekiedy w takich sytuacjach pomoc detektywa może okazać się nieoceniona.
Powrót do góry
Tytus068x

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no to dzięki za link. Przydał mi się i to bardzo.
__
http://student.travel.pl/wyjazdy-studenckie,wszystkie,Grecja

Ostatnio zmieniony przez Tytus068x dnia Pią Cze 08, 2018 10:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do jakiej sprawy ten adwokat ma być? Bo mecenasi raczej specjalizują się w jakiejś dziedzinie i warto wybierać tych najlepszych w swojej "branży". W temacie prawa rodzinnego to w Warszawie warto skorzystać z usług Ingemary Grom. Mecenas ma swoją kancelarię i łatwo ją znaleźć. Tematy z prawa rodzinnego takie jak rozwód, alimenty, podział majątku - to tylko u niej. Rzetelna, kompetentna, a do tego zwyczajnie ciepła i empatyczna kobieta.
Powrót do góry
Panizmaty

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast płacić za adwokata to po prostu szukam informacji, jakie mnie interesują, w internecie Wink Czasem wpisuje w wyszukiwarce, najczęściej od razu szukam na sprawdzonej stronie www.dobry-adwokat24.pl
Powrót do góry
radamek

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto wspomniec o tym ze jakos sie tam dogadujemy !
bartosch

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem ostatnio problem w pracy z nękającą mnie przełożoną, naprawdę było to z jej strony ostre przegięcie ale nie wiedziałem co mogę z tym zrobić. Pomoc uzyskałem uadwokat prawo pracy warszawa i sprawa jest już załatwiona.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 2:49 pm    Temat postu: prawnik Odpowiedz z cytatem

Kancelaria adwokacka SUW należy do grona najstarszych kancelarii nie tylko w Warszawie, ale również w Polsce. Swoimi korzeniami sięga 1997 roku, więc funkcjonuje od ponad dwudziestu lat. Do 2015 roku funkcjonowała pod szyldem Adwokata Jana Stachury. Większość prowadzonych przez nią spraw dotyczy rynku nieruchomości - http://suwka.pl/o_mnie.php
Powrót do góry
bartosch

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz też pod tym linkiemhttp://sprawdzony-adwokat.pl/prawko-karne-warszawa/
Powrót do góry
martakont

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 1:35 pm    Temat postu: kancelaria prawna - rozwody Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Kancelarię Radcy Prawnego Lucyna Szabelska w Warszawie. Bardzo byłam zadowolona z usług, pełen profesjonalizm. Akurat moja sprawa dotyczyła rozwodu, ale dzięki Pani Lucynie byłam bardzo spokojna, wszystko odbyło się sprawnie i bez nerwów.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś szuka sprawdzonej kancelarii prawnej to polecam zajrzeć na http://www.pierog.pl/. To profesjonaliści, którzy są w stanie poradzić sobie z praktycznie każdą sytuacją. Próbowałem wielu rozwiązań i dopiero ta kancelaria okazała się najlepsza.
Powrót do góry
TobiaszR

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo to ciężka i długoterminowa sprawa. Warto mieć namiar na kogoś kto świetnie zna prawo cywilne lublin. I fajnie jakby ta osoba specjalizowała się w
sprawy cywilne lublin
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: