FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ganal

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymajcie namiary - http://adwokacitytko.pl/
Adwokaci z pojęciem, ale to wszystko zależy od sprawy, doświadczenia. Czasami do wygrania jest naprawdę sprawa, która z góry wydaje się być po prostu przegrana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jurekszczepanski

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę jeszcze polecić kancelarię adwokacką Pana Pawła z Mikołowa: http://www.adwokat-figiel.pl/
Rzetelne usługi adwokackie, jeżeli jesteś z Mikołowa lub okolic to jak najbardziej polecam rozważenie tej kancelarii.
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie najlepiej zwrócić się o pomoc do prawnika Jana Przemysława Kopko http://kancelaria-kopko.pl/porady-prawne/ . Porady świadczy stacjonarnie w swoim biurze, ale też jest możliwość konsultacji online, telefonicznie lub w miejscu naszego zamieszkania. Szczegóły można doczytać na stronie internetowej, tam też jest podany kontakt. Najlepiej zadzwonić i omówić szczegóły
Powrót do góry
Szymio76

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj jak na moje to teraz jest masa dobrych prawników, którzy mogą pomóc.
Powrót do góry
21pilots

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musiałem skorzystać z pomocy prawnika z Wrocławia. Tam się rozwodziłem, a sprawa nie była łatwa i w grę wchodziła walka o dzieci. Na stronie http://adwokat-wroclaw.eu/ znalazłem wspaniałą panią adwokat, która bardzo mi pomogła. Serdecznie ją polecam innym, którzy muszą się wspomóc adwokatem, bo sami nie dadzą rady udowodnić swoich racji.
Powrót do góry
Kopec012

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto popytać znajomych.
oszka

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sprawa dotyczy rozwodu, warto wcześniej skorzystać z pomocy detektywa. Jeśli małżonek zdradza, detektyw na pewno się tego dowie.
kwadron

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka polecała mi skorzystanie z usług kancelarii Zaufany Prawnik. Myślę, że to dobra rekomendacja, bo sama była bardzo zadowolona z ich usług. Dużym plusem jest możliwość skontaktowania się u nich z prawnikiem drogą online. Jest szybko, wygodnie i w pełni profesjonalnie. Nic dodać, nic ująć.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiem Ci, że już nie musisz szukać kancelarii na własną rękę, bo zawsze wygodną opcją jest skorzystanie z porady prawnika drogą online. Taką możliwość zapewnia strona Zaufany Prawnik. Działają 7 dni w tygodni i pracują u nich bardzo dobrze specjaliści, więc na pewno odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Bardzo ich polecam!
Powrót do góry
nikuj

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Warszawę, to ja mogę polecić bardzo profesjonalną kancelarię. Jeśli kiedykolwiek będziecie mieli problemy rozwodowe i ze spadkiem, to ze szczerego serca polecam abyście natrafili na adwokat rozwód warszawa Ja byłam bardzo zadowlona kiedy zajmowano się najtrudniejszą dla mnie sprawą w moim życiu - rozwodem.
Powrót do góry
martaxx

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zerknąć sobie na podatki prawnik warszawa warto zerknąć na ich ofertę , mi znajomi polecili ich usługi korzytam i jestem zadowolona. Musisz znaleźć kogoś godnego zaufania i najlepiej z polecenia. Taka pomoc w firmie jest naprawdę bardzo przydatna wiem cos o tym .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirage

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy o jaką sprawę chodzi. Prawnicy specjalizują się w różnych dziedzinach. Przykładem może być adwokat rozwodowy z Warszawy Tomasz Giziński, który ma wieloletnie doświadczenie i całą starannością podchodzi do kadej sprawy.
Powrót do góry
Amerykaniec

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prawo podatkowe, to w Warszawie ekspertem jest Adam Jeżak -
here - niejednokrotnie korzystałem z jego usług i muszę przyznać, że jest profesjonalistą, a na dodatek naprawdę świetnym facetem. Można pożartować, pogadać na poważnie, w takim przypadku o wiele lepiej się pracuje.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od spraw cywilnych, gospodarczych, karnych i rodzinnych polecam adw. Andrzeja Markowicza ma on swoja stronę na http://adwokat-markowicz.pl/ . I choć biuro mieści się w Pile to dla niego nie problem i przyjmuje klientelę z całej Polski. Można się do niego zwrócić o doradztwo prawne, ale także prowadzi postępowania sądowe, przed sądowe czy egzekucyjne.
Powrót do góry
HighIT

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaliście z usług prawniczki Pawelczak http://kancelariapawelczak.pl/. Pruszków, blisko warszawy, ale jak z jakością usług?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: