FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szkolenia fiansowe i kadrowe
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reset

PostWysłany: Wto Lis 04, 2014 3:55 pm    Temat postu: Szkolenia fiansowe i kadrowe Odpowiedz z cytatem

Chcę Wam nakreślić, jak ważna jest wiedza z zakresu finansów, kadr i podatków. Wysyłając pracowników na tego typu szkolenia zyskujemy wiele, dlatego warto jest w takich pracowników inwestować. BDO jest bardzo dobrą firmą organizującą kursy kadrowo-płacowe, księgowe, rachunkowe i podatkowe. Zaletą szkoleń BDO jest ich praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z przyjętej metodologii, której podstawą są przykłady, ćwiczenia i case study. Jest to bardzo istotne, bo powoduje większą wiedzę kursantów, którą wyniosą z zajęć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waryłka

PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki sposób przekazywania wiedzy jest teraz na topie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majka27

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mogę was dopytać czy macie jakieś doświadczenia finansowe z inwestowania?wiecie może www.mennicaskarbowa.pl/jak-kupic-złoto, żeby jak najlepiej na tym zyskać?
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szkoleniach finansowych byłem w Magnet - http://kancelariamagnet.pl/nasza-oferta/#3 . Naprawdę dobre szkolenia o wysokim poziomie merytorycznym. Uważam, że z szkoleń wyniosłem sporo wiedzy i polecam je każdemu.
Powrót do góry
robbssonn96

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa, podoba mi się.

antoni

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat: szkolenia PIT, które ma miejsce 16 marca w Gdańsku.
Oczywiście na stronie jest więcej propozycji takich szkoleń!
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie szkolenia można znaleźć również w Polexpert. Popularne ostatnio są szkolenia płace. Myślicie, że warto wybrać się na tego typu szkolenie?
PiotrP

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś brał udział w szkoleniu finansowym online?
murarz57

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 4:11 pm    Temat postu: ksiegowość Odpowiedz z cytatem

Teraz do prowadzenia księgowości można dostać bardzo dobre programy. Takim programem dla firm jest FSB Rachunki. Za pomocą tego programu w prosty sposób będziemy wystawiać faktury, paragony fiskalne itp. A sama obsługa programu jest nieskomplikowana.
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, nawet samemu opłaca się uczestniczyć w takich kursach np.w http://www.cedoz.pl/ , szczególnie mam tu na myśli prawo pracy, kursy z zakresu księgowości i rachunkowości.
Niestety nawet najlepszy pracownik, zawsze może odejść, dlatego lepiej samemu także opanować chociaż podstawy z tych obszarów Smile
Powrót do góry
CinemaCinema

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeśli chcielibyście zorganizować takie szkolenie w fajnym, nietuzinkowym miejscu miłym dla oka oraz profesjonalnie wyposażonym to polecamy nasze komfortowe sale konferencyjne. Możecie je zobaczyć tutaj: http://www.cinemahotel.pl/sala-konferencyjna
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie odbyć dobrze przygotowane, zorganizowane i merytoryczne szkolenie, to mogę polecić Wam portal inwestycjawkadry. Brałem udział w kilku ich szkoleniach, a także wysyłałem swoich pracowników na kilka szkoleń, które znalazłem własnie dzieki temu portalowi. O samym portalu możecie przeczytać na tej stronie internetowej http://serwis.inwestycjawkadry.info.pl/informacje-o-portalu/o-nas/46-informacje-o-portalu . Są tam podane cenne informacje o stronie.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Sob Lut 13, 2016 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na ofertę szkoleń edukey http://www.edukey.pl/szkolenia/biznesowe - maja ich sporo, a jeśli nie mają, to zorganizują na wniosek. Teraz jest dodatkowo szansa na spore dofinansowanie z KFS. Firma pomoże w formalnościach bezpłatnie, więc grzech nie skorzystać.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy, że dokształcanie pracownika to nie wszystko. Po jakimś czasie taki pracownik będzie tym wszystkim bardziej zmęczony. Warto wtedy zapewnić pracownikowi jakiś system wynagrodzeń za pracę. Ostatnio czytałem na http://www.serwis-uslugowy.pl/jak-nagradzac-pracownikow/ ciekawy artykuł na ten temat. Czy wiecie, że taka nagroda dana raz na jakiś czas zwiększa efektywność pracy pracowników, przychodzą oni nawet chętniej do pracy.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne miejsce na takie szkolenia i konferencje jesty na Śląsku, mam na mysli Pałac Wiśniewski, ładne miejsce, fajnie położone i ma fajne możliwosci,
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: