FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
sucha skóra
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcelaQ

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 11:58 am    Temat postu: sucha skóra Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym wyjściem jest zwykły krem nivea. Mam skórę wrażliwą, mieszaną i to jedyny kosmetyk, który nawilża i nie podrażnia.
basia25

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 12:37 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wcieranie go w ciało to jest do dla mnie nie zbyt przyjemne jest zbyt gęsty i ciężko jest go rozsmarować :/ ale jeśli chodzi o mniejsze obszary ciała np dłonie to jest ok.
pejka

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, wybór kremu to nie taka prosta sprawa. Oprócz samej konsystencji trzeba też zwrócić uwagę na stopień nawilżenia, długość działania i sam skład. Bardzo fajnie jest to wszystko tutaj opisane - http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/Czy-krem-niekomedogenny-istnieje-Sprawd%C5%BA-jak-nawil%C5%BCa%C4%87-sk%C3%B3r%C4%99-i-pozby%C4%87-si%C4%99-niedoskona%C5%82o%C5%9Bci/a32466.aspx , są przedstawione i omówione poszczególne składniki, które powinny znaleźć się w dobrym kremie nawilżającym. Lepiej się tego dowiedzieć zanim pójdziemy do sklepu i wybierzemy pierwszy lepszy krem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MamToCos90

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja suchą skórę smaruję kremem z mocznikiem Smile
Powrót do góry
Oczko

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałem dość duży problem z suchą skórą, wiem jest to uciążliwe i dość krępujące gdy na ciele masz ewidentnie widoczne suche plamy, pamiętam, że znalazłem wtedy blog w tej tematyce http://www.uwolnijskore.pl/olejki-twarzy-rodzaje-zastosowanie/ a konkretnie ten artykuł, może kojarzycie? Zastosowałem się do porad, kupiłem olejki i w tym momencie jest lepiej dużo, może akurat Wam też to pomoże Wink
Powrót do góry
maqka

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sucha skóra to najczęstszy problem dotykający nas. Warto ją nawilżać różnymi preparatami, ale tylko wtedy kiedy te pochodzą z naturalnego źródła. Wiele ze sposobów nawilżania skóry znajdziecie na łamach tego portalu: http://www.beautiful-skin.pl/ - polecam!
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy suchej skórze sprawdzą się kremy od Eldan Cosmetics. Mająspory wybór profesjonalnych kosmetyków. Tutaj http://www.eldancosmetics.pl/ można zobaczyć. Do skóry suchej, bardzo suche i odwodnionej idealny będzie Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream z masłem shea, olejkiem ze słodkich migdałów i pantenolem.
Powrót do góry
Armator

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuje Nivea Men, ten taki srebrny z niebieskim i bardzo dobrze się spisuje jak dla mnie Wink
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie niezbędna jest codzienna pielęgnacja suchej cery, z tego względu, że musimy ją naprawdę regularnie nawilżać. Mi na przykład bardzo spodobała się opcja krem BB, który dodatkowo nawilża naszą cerę, jak ten https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/1701-skin79-super-beblesh-balm-purple-spf40-krem-bb-fioletowy.html . Generalnie marka SKIN79, to naprawdę dobrej jakości kosmetyki koreańskie , więc jeśli się jeszcze z nimi nie spotkałaś, to warto dowiedzieć się więcej i poszperać trochę w drogerii internetowej Puderek.com.
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię olejki do ciała, często je wklepuje po kąpieli - https://kontigo.com.pl/cialo/pielegnacja-ciala/olejki-do-ciala.html Nie są drogie a bardzo fajnie natłuszczają skórę
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o suchą skórę u stóp, to warto dowiedzieć się czegoś na ten temat i dobrać najbardziej odpowiedni krem dla siebie, tutaj widziałam ciekawy artykuł na ten temat https://www.amfora.pl/wiadomosc/krem-do-stop-jaki-wybrac-ktory-najlepszy-kiedy-stosowac/3137/ Myślę że cociaż trochę pomogłam.
sroczka12

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na punkcie swoich stóp to mam totalnego fioła, no ale jak go nie mieć skoro przychodzi zima, a one od razu są tak suche, że dosłownie można od nich rozpalić ogień ;/ staram sie chodzic do kosmetyczki no ale wiadomo ze z czasem jest kiepsko. ostatnio dała mi krem który stosuje w salonie z kerpro.pl z propolisem. moze faktycznie lepiej zainwestowac w specjalistyczne kosmetyki niz wydawac majatek na przypadkowe i nie miec zadnego rezultatu...
Powrót do góry
magdalena8921

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zima moja skóa jest w dużo gorszej kondycji tez jest sucha Sad
Powrót do góry
kovens

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ja na zime mam niestety tak samo i nie mam pojecia jaki balsam do ciala jest najlepszy ;/
Powrót do góry
angela60

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suchą skórę trzeba pielęgnować dodatkowo, ja mam straszne cienie pod oczami i ciesze się,że krem remescar, którego używam, jest do wszystkich typów skóry, bo inaczej bym chodziła z dwoma śliwkami pod oczami
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: