FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rachunek bankowy - gdzie otworzyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek33

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 9:48 am    Temat postu: Rachunek bankowy - gdzie otworzyć? Odpowiedz z cytatem

Dodam, że chodzi o konto rozliczeniowe, firmowe, pod wydatki tylko i wyłącznie firmowe. Możecie polecić coś w tym zakresie?
tutka

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt jest taki, że możliwości z tego zakresu jest całkiem dużo. Mamy w Polsce około kilkudziesięciu banków. Wiele z nich posiada bardzo prokonsumenckie podejście. Idą klientowi na rękę w wielu kwestiach.
Osobiście wychodzę z założenia, że konto bankowe powinno być tanie lub najlepiej darmowe. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://konto-w-banku.pl/ - znajdziesz tam trochę więcej informacji z tego zakresu.
Haneka

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam konto firmowe w inteligo i jestem zadowolona, ale zakładałam je już wiele lat temu, więc możliwe, że inne banki mają już lepsze oferty dla firm
darek43091

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest bardzo dużo banków w kraju. Otwiera się Tam konto gdzie jest najlepsza oferta powitalna.
maxxo

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważne było przy zakładaniu konta firmowego aby było to konto bezpłatne-płacić za konto w dobie tak wielkiej konkurencji między bankami to już nie w moim stylu. Bezpłatne konto firmowe założyłam więc w Nest Bank:
https://www.nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html Działam na tym koncie już kilka miesięcy i jak na razie jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jedlińska

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest mnóstwo porównywarek, na pewno warto jest je sprawdzić i przekonać się jak wyglądają oferty.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może poszukaj sobie czegoś w Santander Bank Polska? Z tego, co się orientuję, to mają w swojej ofercie konta firmowe. Nie jestem w stanie powiedzieć Ci wiele na temat szczegółów, bo z oczywistych względów byłam u nich zainteresowana bardziej kontami osobistymi, ale na ich stronce - https://santander.pl – na pewno znajdziesz odpowiednie informacje : ). Jedna uwaga – ich usługi i ofertę być może niektórzy z Was skojarzą, wyda Wam się dziwnie znajoma. I nie bez powodu – bo to oferta Banku Zachodniego WBK. O co chodzi? O to, że BZWBK miał ostatnio – chyba jakoś w drugim tygodniu września – rebranding i zmienili nazwę, logo itd. na Santander Bank Polska. Warto to odnotować, żeby nie było żadnego zaskoczenia. Ach, i jak ktoś już korzystał z usług BZWBK to w porządku – nie trzeba niczego ze swojej strony załatwiać w wyniku tego rebrandingu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: