FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyposażenie magazynu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 7:56 pm    Temat postu: Wyposażenie magazynu Odpowiedz z cytatem

Co według was powinno znajdować sie na wyposażeniu magazynów? Bo mnie zastanawia w co teraz inwestować. Widziałam, że mają na magazynach różne paleciaki, meble oraz beczki klik . Nie wiem tylko w które z tych rzeczy najbardziej opłaca się zainwestować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szoka5

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, z czystym sumieniem mogę polecić firmę http://www.lgf.com.pl - zamawiałem niejednokrotnie i zawsze było wszystko w porządku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pola35

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co magazynujesz ale takie pewniaki to regały i coś do transportu wewnętrznego, wózki widłowe, paleciaki. Nie mam jakichś sprawdzonych namiarów na takie elementy wyposażenia ale mogę podrzucić na wykonawcę hal magazynowych https://commercecon.pl/ stawiamy teraz nowy magazyn właśnie i po raz kolejny korzystamy z ich usług. Jak zwykle pełen profesjonalizm już od etapu projektu.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą ofertą na regały posługuje się ta firma http://www.e-regaly.pl/ dzieki takim regałom usprawnisz działanie magazynu, warto sie nimi zainteresować oferta na nie jest bardzo okazyjna i naprawdę się bardzo opłacaja. Warto będzie wyposażyc magazyn w regały które są solidne i mogą mieć wiele zastosowań.
Powrót do góry
zbychu44

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wyposażeniem magazynu zawsze są bardzo duże problemy według mnie. Mi to zawsze sprawia problemy i musi mi zawsze pomagać kolega.
rybitwa

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko też zależy od tego, co będziesz przechowywać w tym magazynie. Jeśli na przykład substancje chemiczne to musisz pamiętać o odpowiednim oznakowaniu takiego miejsca. Rzuć okiem na przykład na sklep.techemznaki.pl - piktogramy clp.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na magazynie przydaje się bardzo duża ilość elementów, a jednym z przykładów są tutaj chociażby kosze siatkowe i nadstawki paletowe. Są to chyba jedne z najbardziej podstawowych elementów jeśli chodzi o wyposażenie magazynu, więc moim zdaniem warto na to postawić.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie magazynu na pewno w znacznej mierze będzie zależało od tego, jaki to magazyn i co się w nim będzie znajdowało.
Powrót do góry
kofi88

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie skaner kodów kreskowych! Wiem, że obecnie na rynku jest duży wybór, skanery w różnych przedziałach cenowych, z różnymi funkcjami. Najlepiej jednak sprawdzi się niezawodny Skaner Zebra - jakość adekwatna do ceny, będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A komu najlepiej Waszym zdaniem jest zlecić budowę takiej hali magazynowej? Czy ktoś z Was korzystał może z usług firmy Depenbrock Polska? Znaleźliśmy ich ofertę na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal i wydaje nam się ona całkiem atrakcyjna, jak sądzicie, warto im zaufać?
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażając magazyn warto pomyślec o suwnicy lub dźwigu. Często w magazynie przenosi się ciężkie ładunki z miejsca na miejsce. Tego typu urządzenia warto wyposażyć w radiowe sterowanie. Producent Firma http://irel.pl/pl/ oferuje dopasowane do potrzeb użytkowników systemy sterowania. Dzięki lepszej kontroli nad pracą suwnicy czy dźwigu przebywanie w magazynie jest bezpieczniejsze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: