FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Firma budowlana - wynajem koparki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 11:25 pm    Temat postu: Firma budowlana - wynajem koparki Odpowiedz z cytatem

Posiadam własną firmę budowlaną, jednak przez kilka lat zajmowaliśmy się jedynie niewielkimi zleceniami, teraz planuję nieco rozszerzyć zakres usług i zająć się również budową domów, do tego będzie mi oczywiście potrzebna masa dodatkowych sprzętów, pracowników czy usług innych firm i stąd moje pytanie, sądzicie , ze warto korzystać z tego typu firm koparka Radom przynajmniej do czasu, kiedy firma nie rozwinie się na tyle, że będę w stanie sam zapewnić takie pojazdy i usługi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tholeblac

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak tam, przetestowałeś tą firmę?
kasiaradymno

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja jakoś mieszkam w okolicy Radomia i jakoś nie znam tej firmy
tatanka

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli takie masz potrzeby to jak najbardziej warto, z tego co piszesz to pozwoli to na poszerzenie zakresu usług. Czytałam, też o takiej maszynie jak mecalac wrocław
Jest to wielofunkcyjna maszyna budowlana,ma cechy ładowarki, oraz koparko-ładowarki. Może warto pomyśleć o zakupie takiej?
Powrót do góry
Timolannister

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynajął i kopał ;D tak wyszły testy
sale szkoleniowe
Powrót do góry
Wojtek74

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda cena za wyporzyczenie takiego sprzętu ? Czy jest ona bardoz uzależniona od okresu na jaki chce się wypożyczyć ?
Beneq

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o usługi mecalac wrocław to najlepiej pytac u zrodla, czyli w takiej firmie, ktora posiada takowy sprzet. We Wroclawiu dziala firma Wykop - najlepiej zadzwon lub napisz do nich bezposrednio z zapytaniem o wycene:

kontakt@koparkawroclaw.pl

tel. +48 608 52 99 40
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeżeli z określonych sprzętów będziemy korzystać wyłącznie krótkoterminowo, jednak warto pomyśleć o ich wynajmowaniu. Jednakże na dłuższą metę, szczególnie gdy w grę wchodzą np. systemy sprężonego powietrza, warto postawić na zakup sprężarek, dostępnych w ofercie Almig http://www.almig.pl . Przede wszystkim bowiem jest to sprzęt wysokiej klasy, a dodatkowo w razie problemów, możemy tutaj skorzystać także z usług serwisowych.
Powrót do góry
adae32e

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to jest opłacalne
Pawelek77

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie akurat nie interesuje kupno koparki a wynajem żurawi wieżowych. Nie stac mnie na ich zakup, bo wiąże się to z ogromną ilością pieniędzy i na samym początku muszę ograniczyć się tylko do wynajmu. Szukałem firm, które mają w ofercie wynajem takich żurawi i trafiłem tutaj https://baukrane.pl/kategorie-oferty/zurawie-wiezowe/ . Jak myślicie warto u nich wynajmować, czy szukać dalej?
Powrót do góry
Masterczulek

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem, że ciekawą ofertę wynajęcia koparek ma http://www.atlas-poland.pl/. Mój kuzyn pracuje w budowlance i bardzo chwali sobie tę firmę za profesjonalny sprzęt oraz korzystne warunki wynajmu! Korzysta ktoś może jeszcze z oferty firmy Atlas-Poland? Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: