FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Transport
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolKowalik

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z transportem osób nie ma większych problemów, ale kiedy chodzi o ciężki sprzęt np, budowlany, to już nie jest taka łatwa sprawa. Ja jakiś czas temu potrzebowałem takiej usługi i na szczęście udało mi się trafić na http://tabor-polska.com.pl/. Bardzo konkretna i terminowa firma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz całkowitą rację, a sytuacja jest jeszcze trudniejsza gdy musi to być transport zagraniczny. Tutaj http://fracht.pl/poradnik/wpis/na-czym-polega-transport-drobnicowy-z-chin/ czytałam trochę na temat transportu z Chin (temat pewnie interesujący nie tylko dla mnie, ale i dla wielu przedsiębiorców) i wychodzi na to, że bez dobrej firmy spedycyjnej raczej się nie obejdzie.
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do transportu, to myślę, że dobrą opcją jest transport morski. Wiąże się z tym również załadunek i rozładunek statków. Myślicie, że firma oferująca taki sprzęt to dobry sposób na biznes?
samar

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze sprawdzonych firm spedycyjnych to mogę polecić http://www.trans-tok.com.pl/ - cały transport odbył się zgodnie z umową.
Powrót do góry
konfig

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku bardzo istotne jest nie tylko szybkie dostarczenie towaru, ale też szybkie dostarczenie go w dobrym stanie. Z tego powodu musiałem zainwestować w pojemniki na owoce Erg-System, dzięki którym zawsze moje jabłko docierają do klienta w idealnej kondycji.
Powrót do góry
czarnula00

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzechu napisał:
Kiotusin napisał:
Tylko branie czegokolwiek w leasing to nie jest taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać.

I właśnie niektórzy tego nie rozumieją.

To niech inni biorą samochody w leasing a my je tylko, w razie potrzeby, wypożyczmy. Na przykład w http://simplyrent.pl/. Very Happy
Powrót do góry
Pikaboo

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to przecież dużo zależy od tego co się przewozi i w jakim czasie i po co. Ktoś pisze o transporcie morskim inny o leasingu przyczepy. Jak chce się zawieźć na konferencje autokar osób to lepiej wynająć firmę i niech do Grecji wiezie, niż inne opcje. A jak ktoś ma 20 kontenerów "serka greckiego" to wiadomo, ze lepiej mu będzie drogą morską;)

Ostatnio zmieniony przez Pikaboo dnia Sro Gru 09, 2015 8:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie także sprawdzić tę firmę transportową - BANEX Transport. Sprawdźcie, naprawdę godna uwagi oferta.
martaxx

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że spokojnie można zaufać firmie www.transportgrecja.pl. Słyszałam od osób, które z nimi miały kontakt, że są godni polecenia. Kursują do Grecji a oprócz tego na Kretę i Cypr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
antoni

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej zgadzam się z jednym z przedmówców. Firmą na którą warto zwrócić uwagę jest www.banextransport.pl. Cechuje ich duży profesjonalizm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalicki12

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o transport aut to ja polecam http://kuta-autoserwis.pl/category/blog/. Wożą auta po całej Europie.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy poleci Ci firmę, z której korzysta, więc ciężko będzie wybrać od razu jedną. Ja dodam od siebie jeszcze firmę http://www.lambda-logistics.com.pl/pl a to co już znasz to sobie porównaj i sam podejmij decyzję. Tak jest najlepiej, trochę zajmuje, ale nie żałujesz wyboru.
Powrót do góry
monian

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam zbyt wielu firm, ktore zajmują się transportem do Grecji, więc to naprawdę ciekawa oferta! Większość jeździ do zachodniej Europy...
szymoneska

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie. Myślę, że jeśli chodzi o transport, to na początku warto poczytać o podstawach transportu ponadgabarytowego. Wtedy dopiero można planować spedycję.
Powrót do góry
amandzik

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam firmy z Warszawy, która oferuje szybki transport na trasach Warszawa -> Łódź. CHodzi o przewóz towarów między magazynami w tych regionach. Kogoś możecie polecić?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: