FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sala konferencyjna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
huzar

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższy poziom jest w hotelu Marriot w Warszawie. Można go spotkać w różnych miastach w Polsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrix

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio byłem na konferencji w Krakowie i organizowali ją w Best Western Premier - muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem, bardzo stylowe miejsce, zdecydowanie na wysokim poziomie z bardzo miłą i profesjonalna obsługą, oby więcej takich konferencyjnych lokalizacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Softi1

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce organizować konferencję na Śląsku to polecam obiekty SZTYGARKA! Jestem świeżo po konferencji SEO i pozostaję pod dużym wrażeniem.
alma2

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź na organizacja konferencji i poczytaj sobie o tym hotelu z tego co wiem to posiadają 7 komfortowych sal konferencyjnych. Hotel położony w bardzo malowniczym miejscu, gdyż obok znajduje się las i jezioro;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukdoman75

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie jest wiele ciekawych miejsc na organizację konferencji. nawet w samym centrum można znaleźć eleganckie i niedrogie miejsca łącząc biznesowe spotkanie ze zwiedzaniem miasta i ekskluzywnym noclegiem w takim apartamencie Smile Polecam!
Powrót do góry
Barax0onx

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłem na takiej sali nad jeziorkiem, ależ tam było fajnie Very Happy Szkoda, że nie pamiętam jak się nazywa.
ziutka

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 11:40 pm    Temat postu: Biała Podlaska Odpowiedz z cytatem

Znajomi bardzo chwalili hotel Delfin w Białej Podlaskiej, że i ja skusiłam się zorganizować tam konferencje. Wiele osób zachwala oragnizację w tamtym hotelu i przystosowanie do takich eventów. Chodzi o to, że dobra sala, sprzęt, catering, a oprócz tego ogarnięta obsługa i pokoje o standardzie adekwatnym do prestiżowej konferencji Smile
Powrót do góry
nika27

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 10:14 pm    Temat postu: konferencje Poznań Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym miejscem na konferencję w Poznaniu jest Hotel Ikar http://www.hotelewam.pl/621-hotel-ikar-poznan.html dysponujący pięcioma salami konferencyjnymi, także business room i to naprawdę dobrze wyposażonymi w odpowiedni sprzęt audiowizualny. Oczywiście jest też dostęp do bezpłatnego internetu LAN. Nie ma także żadnych problemów, jeżeli byłaby konieczność nocowania.
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam świetne sale na konferencje i różnego rodzaju inne wydarzenia w Warszawie http://pinupstudio.pl , jest to naprawdę świetne miejsce , bo wybór sal jest naprawdę duży i przede wszystkim wszystko urządzone jest bardzo przestronnie i nowocześnie.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną konferencję zorganizowaliśmy w hotelu Grand Lubicz w Ustce. Nie tylko ze względów merytorycznych, ale też sale konferencyjne całe zaplecze techniczne, i w ogóle miejsce to był strzał w dziesiątkę. Także jak szukacie sali na swoje wydarzenia, to na pewno nie będziecie zawiedzeni Smile
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno fajne miejsce. Uwielbiam polskie morze. Ostatnio jak organizowałam tam konferencje zamówiłam nawet fajną atrakcje dla moich gości - uczestników konferencji, mobilny bar kawowy ( perfect service) , co okazało się strzałem w dziesiątkę! Pokaz kawowy zebrał dużo osob uczestniczacych! Bardzo się wszytskim podobał!
Powrót do góry
skierunek

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co jeżeli chodzi o Kraków, to myślę że warto wspomnieć o Q Hotel Plus Kraków, i o ich salach konferencyjnych. Hotel jest w Dębnikach, wygląda niesamowicie z zewnątrz i wewnątrz o profesjonalizmie obsługi mógłbym pisać poemat. Sale konferencyjne z wspaniałymi widokami, pokoje z klimatyzacją i balkonami co się rzadko zdarza, widoki na wawel. Jedzenie w restauracji bardzo dobre. Jakość do ceny - moim zdaniem na plus. W kwestiach biznesowych naprawdę gorąco polecam.
Powrót do góry
sarah0901

PostWysłany: Sob Sty 14, 2017 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

There are many apps in market. But none of them i found such lite but strong app with amazing features like LEO Privacy. Have no more words to describe about this amazing app, it became my favourite applock
Jagoda29

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście w Krakowie i nie tylko, jest dużo fajnych miejsc na konferencje ale znalazłem idealne miejsca na konferencje w Rzeszowie http://www.hotelewam.pl/623-hotel-hetman-rzeszow.html . Fajna lokalizacja hotelu sprawia, że spotkanie firmowe można pracę połączyć także ze zwiedzaniem miasta. Hotel Hetman prezentuje się świetnie i przedstawia bogatą ofertę. Jak myślicie będzie to dobry wybór ?
Powrót do góry
Romo3312

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawa to jest sala według mnie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: