FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sala konferencyjna
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daniela8

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 6:12 am    Temat postu: Sala konferencyjna Odpowiedz z cytatem

http://campoverde.pl polecam ten Ośrodek w Łodzi. Bardzo ładny, duży. Wiele kwiatów i zieleni. Maja wiele do zaoferowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ganal

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomite i sprawdzone miejsce w bardzo wysokim standardzie w Warszawie, zobaczcie - http://www.resthotel.pl/ Raczej w tej lokalizacji po prostu nie ma szans na znalezienie czegoś korzystniejszego, tym bardziej biorąc pod uwagę standard czy jakość wyposażenia sal.
Powrót do góry
cezary.millowiecz

PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na wielu konferencjach z zakresu dietetyka. POwiem Wam tak, najlepszym miejscem jak dla mnie jest oczywiście Poznań w centrum targów międzynarodowych. Bardzo dobrze wyposażone sale, sprzęt oraz nagłośnienie.
Powrót do góry
robertsmiglo

PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikiem, poznań jest na bardzo wysokim poziomie. Ja sam chodze na konferencje z nowinek technologicznych, ostatnio zainteresowało mnie drukowanie 3d. Planuję wyjechać na dużo konferencję do Monachium. Będę mieć porównanie jak są zorganizowane DE konferencje a jak PL.
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś ciekawego się szykuje w Warszawie niebawem?
Powrót do góry
heloneida

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o konferencje?
Powrót do góry
wiktoriaa26

PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś miał może jakieś konferencje w butorowy residence?to chyba taki typowo turystyczny hotel tak?
Powrót do góry
priviash

PostWysłany: Sro Sty 07, 2015 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałem, ale to na bardzo małą ilość osób...
Kiotusin

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o Łódź to proponuje zapoznać się z Dwór Giemzów - http://dworgiemzow.pl/konferencje/ miejsce położone w pięknej lokalizacji jakieś 2 km od samej Łodzi więc to w zasadzie odległość do pokonania bez problemu, ale sala jest wstanie pomieścić w granicach 100 osób, więc konferencje mogą odbywać się już dość spore. Co więcej jest to doskonałe miejsce do połączenia konferencji z jakąś imprezą integracyjną.
Powrót do góry
krzemea

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Wrocławiu też robią dobre szkolenia i konferencje. Obecnie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej sali dla nowego klienta, na którym nam bardzo zależy i jeśli się przyłożymy do organizacji, z pewnością będzie zadowolony. Waham się pomiędzy kilkoma miejscami, m.in. Centrum Konferencyjne Wrocławskiego Parku Przemysłowego lub Pałac Brzezina. W żadnych z tych miejsc jeszcze nie byliśmy. Czy moglibyście coś doradzić?
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was chciałby zorganizować konferencje w Poznaniu to polecam hotel Ikar, jego podstawowe atuty to lokalizacja w samym centrum, aż 5 sal konferencyjnych do dyspozycji oraz duży parking z możliwością wjazdu dla autobusów Smile
Powrót do góry
mkudawa82

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robokop napisał:
Jeśli ktoś z was chciałby zorganizować konferencje w Poznaniu to polecam hotel Ikar, jego podstawowe atuty to lokalizacja w samym centrum, aż 5 sal konferencyjnych do dyspozycji oraz duży parking z możliwością wjazdu dla autobusów Smile

Byłem, widziałem, wypróbowałem, jest faktycznie nieźle. Wszystko blisko, obsługa cacy, ceny nie najgorsze.
Powrót do góry
Santek

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne sale konferencyjne we Wrocławiu mają w 2xTAK - http://www.2xtak.eu/Wroclaw-40.html ogólnie jest to ośrodek szkoleniowy w którym robią różnego rodzaju szkolenia na żurawie czy ADR dla kierowców ale dodatkowo wynajmują właśnie sale konferencyjne obiekt w każdym razie dobrze wyposażony i przygotowany.
Powrót do góry
antoni

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martaxx napisał:
Dla mnie dobrym miejscem na wszelkiego rodzaju spotkania, konferencje czy szkolenia jest Kraków i ten hotel www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm
Lubię tam nawet pojechać prywatnie i odpocząć!

Ja natomiast na tego typu spotkania czy wypady polecam hotel Witek- http://www.hotelwitek.pl/konferencje/centrum-konferencyjne
Natomiast tego twojego nie kojarzę. Wiadomo każdy poleca te miejsca które już przetestował na sobie. Polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcepan

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my szkolenia zawsze organizujemy w hotelu tumskim - jedno z ulubionych miejsc wrocławian Smile do tego, zawsze na takich konferencjach zapraszamy ciekawych gości.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: