FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Fotelik dla dziecka.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej66

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 11:13 pm    Temat postu: Fotelik dla dziecka. Odpowiedz z cytatem

Witam, muszę w najbliższym czasie kupić fotelik dla dziecka, lecz niestety nie mam dużej wiedzy w tym temacie. Którą firmę polecacie najbardziej? Czy coś z tego rankingu http://www.codladziecka.pl/jaki-fotelik-dla-dziecka/ jest warte zakupu? Lepiej zamówić przez internet czy poszukać danego modelu w sklepie i zobaczyć czy jest odpowiedni? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pikolo1

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Twoi znajomi mają foteliki w swoich autach, niech Ci je pokażą i byś sobie dokładnie sprawdził co i jak. Wtedy śmiało możesz zamówić sobie fotelik przez internet, bo w sklepach stacjonarnych takich cen nie znajdziesz jak w sieci. Taki model ostatnio wpadł mi w oko recaro privia Fotelik bardzo ładnie wygląda, jest solidny i ma bezpieczne zapięcia pasów. Spełnia wszystkie swoje potrzebne funkcje.
Jozef

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy priobiotyk http://www.active-flora.pl/ jest bezpieczny dla dzieci? Podobno jest bardzo wysokiej jakości i ma bardzo korzystną cenę. Jest to probiotyk w kroplach, który można podawać dzieciom już od 1 dnia życia. A wy co o nim sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janina

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto popytać w tej sprawie znajomych. Można się tak wielu rzeczy dowiedzieć...
marta4000

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oglądałam ostatnio taki model fotelika romer kidfix ii xp sict Fotelik wydawał się być bardzo solidny i bezpieczny dla dziecka. Warto sprawdzić oferty rożnych sklepów aby wybrać najlepszą opcję w dysponowanym przez nas budżecie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: