FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wyposażenie sal konferencyjnych
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rysiek_mela

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 1:22 pm    Temat postu: wyposażenie sal konferencyjnych Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam plan przekształcenia dotychczasowej sali weselnej na sale konferencyjną. Będą się tam odbywały wszelkiego rodzaju szkolenia branżowe, konferencje itp. imprezy. Moje pytanie dotyczy sprzętu, a mianowicie jakie systemy multimedialne byście polecalo. Chciałbym ją odpowiednio wyposażyć i zastanawiam się nad wyborem sprzętu. Czy ktoś z Was zajmował się czymś takim? Co brać pod uwagę Wiem że istnieją takie firmy jak hdcinema które zajmują się takimi realizacjami jednak wolałbym wykonać to sam o ile jest to możliwe...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariano55

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 10:10 am    Temat postu: wyposażenie sal konferencyjnych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej zrobisz jak poradzisz się specjalistów z tej dziedziny. Wszystko zależy wielkości pomieszczenia, ścian itp. aby akustyka była dobra. Nie znam się za bardzo na tym i wnioskuję że Ty również nie. Ja będąc na Twoim miejscu samodzielnie bym nie kombinował z systemami multimedialnymi. Może wyjść z tego tylko pozorna oszczędność... Zwróć się do takich firm, jak wymieniona przez Ciebie hdcinema i im podobnym z prośbą o wycenę. Lepiej zrobić to za nieco większe pieniądze ale porządnie.
Powrót do góry
Ryszard Melanowski

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci tak. Jeśli chcesz przekształcić salę weselną na konferencyjną musisz włożyć w to troszkę pracy. Zadbaj o dobrą akustykę tego miejsca oraz sprzęt. Mam tu na myśli projektor, ekrany itp. Wystój wnętrza również ma tutaj duże znaczenie. Miejsce ma przecież służyć do wszelkiego rodzaju spotkań oraz konferencji. Tak na prawdę nawet najdrobniejsze sprawy mają wpływ na całość. Wracając jednak do tematu sprzętu, który dla klienta jest bardzo ważny, nie ryzykowałbym samodzielnego kupna oraz montażu tego sprzętu. Swoją drogą słyszałem o firmie hdcinema kila słów i muszę powiedzieć, że były to pozytywne opinie.
Powrót do góry
rysiek_mela

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 12:26 pm    Temat postu: wyposażenie sal konferencyjnych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc. Nie wiem czy zmieszczę się w zakładanym budżecie. Orientacyjnie zgłosiłem się po wycenę do kilku firm, w tym i do wspomnianego już Hdcinema. Zobaczymy.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, sprzęt to bardzo ważna sprawa, jednak myślę, że to co najważniejsze już masz: stoły i krzesła. Przecież nie warto skupiać się tylko i wyłącznie na szkoleniach i konferencjach, można robić też bankiety dla firm. Spróbuj wykorzystać to, co masz, zdobądź sprzęt audiowizualny, załatw jakiegoś projektanta wnętrz lub kogoś po florystyce, kto zadba o ogólny wystrój sali. Życzę powodzenia!
Powrót do góry
mariano55

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 9:39 am    Temat postu: wyposażenie sal konferencyjnych Odpowiedz z cytatem

Szymoneska ma rację. Sprzęt i wyposażenie sal konferencyjnych to jedno ale nie zapominaj o odpowiednim wystroju czy umeblowaniu. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów musisz o tym pamiętać. Daj znać jak otrzymasz już wycenę od firmy Hdcinema. Nie ukrywam że jestem ciekaw z jakimi kosztami to się wiąże.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 7:37 pm    Temat postu: Re: wyposażenie sal konferencyjnych Odpowiedz z cytatem

[quote="rysiek_mela"]Witam. Mam plan przekształcenia dotychczasowej sali weselnej na sale konferencyjną. Będą się tam odbywały wszelkiego rodzaju szkolenia branżowe, konferencje itp. imprezy. Moje pytanie dotyczy sprzętu, a mianowicie jakie systemy multimedialne byście polecalo. Chciałbym ją odpowiednio wyposażyć i zastanawiam się nad wyborem sprzętu. Czy ktoś z Was zajmował się czymś takim? Co brać pod uwagę Wiem że istnieją takie firmy jak hdcinema które zajmują się takimi realizacjami jednak wolałbym wykonać to sam o ile jest to możliwe...[/quote]

Udało się coś podziałać?
Powrót do góry
Zenon

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci,że na pewno nie jest to takie tanie ponieważ trzeba zainwestować w porzadny, dobry projektor oraz w odpowiedni ekran projekcyjny.

Polecam Ci ten projektor:
http://najtaniej.co/produkt/projektory/casio-xj-h1700.html

A także ten ekran:
http://najtaniej.co/produkt/ekrany-projekcyjne/ekran-nobo-elektryczny-200cm-1901971.html

Jest to duży koszt ale jeśli chcesz aby wszystko było na tip top to warto jest zainwestować. Na pewno nie pożałujesz.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
konfig

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo ważne jest to, żeby ludzie mieli gdzie powiesić swoje płaszcze, więc nie można zapomnieć o wieszakach. Często jednak zdarza się, że nie mam gdzie powiesić ubrań.
Powrót do góry
Wiader45

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej skontaktowac sie z jakims specjalista w tej dzidzinie, teraz na pewno na takiej sali przydala by Ci sie klimatyzacja Smile
Orlowska

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wyposażenia takiej sali konferencyjnej musisz dodac jeszcze klimatyzacje. W dzisiejszych czasach bardzo zwraca się na to uwagę, więc montowanie jej jest tylko na Twoją korzyść. Proponuje Ci skontaktować się z tą firmą http://www.elektroklim.pl/ bo wiem, ze montują klimatyzacje na terenie całej polski.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposazenie, ktore jest po prostu obowiazkowe, to dobry projektor oraz ekran do niego - bez tego nie ma konferencji, prezentacji itp. Jesli moge cos polecic - to polecam firme http://ekrany.com.pl/ - znaja sie na profesjonalnej obsludze konferencji, maja sprzet do tego oraz doswiadczenie.
Powrót do góry
maropole

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki Smile
karinos83

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wspomnianą akustykę faktycznie warto zadbać. Wiele osób zanim zdecyduje się wynająć salę na konferencję, sprawdza właśnie ten element. W takich miejscach przydadzą się więc np. pułapki basowe tego typu http://www.mega-acoustic.pl/oferta/pulapki-basowe/, a także inne ustroje akustyczne.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://monumentfund.pl można uzyskać kredyt na wyposażenie takiej sali. Musi ona być naprawdę wyjątkowa, aby przyciągała uwagę i aby goście czuli się komfortowo. Monument Fund oferuje pożyczki na dowolny cel pod zastaw nieruchomości. Kwota, którą można uzyskać to maksymalnie 5 mln. W ten sposób można szybko uzyskać pieniądze przy minimalnych formalnościach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: