FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szybka kuchnia
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tutka

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 9:36 am    Temat postu: Szybka kuchnia Odpowiedz z cytatem

tak mnie natchnęło apropos zdrowego odżywiania. dużo osób uważa, że nie ma czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków i przez to je niezdrowe żarcie na mieście, kupuje gotowe dania rodem z biedronki i zapycha się kanapkami. a przecież samodzielne gotowanie nie musi trwać nie-wiadomo-ile i nie trzeba do tego nie-wiadomo-jakich produktów.

więc: macie jakieś triczki na smaczne i SZYBKIE jedzenie? jakieś szybkie przepisy, składniki na bazie których można zrobić szybki obiad? może przygotowujecie sobie obiady, albo półprodukty, wtedy kiedy akurat macie wolniejszy dzień i np. zamrażacie?
jak z prostych składników na szybko zrobić coś smacznego?

ogólnie wszystko o oszczędzaniu czasu podczas przygotowywania jedzenia
BasiaK

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 8:38 am    Temat postu: Re: Szybka kuchnia Odpowiedz z cytatem

tutka napisał:
tak mnie natchnęło apropos zdrowego odżywiania. dużo osób uważa, że nie ma czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków i przez to je niezdrowe żarcie na mieście, kupuje gotowe dania rodem z biedronki i zapycha się kanapkami. a przecież samodzielne gotowanie nie musi trwać nie-wiadomo-ile i nie trzeba do tego nie-wiadomo-jakich produktów.

więc: macie jakieś triczki na smaczne i SZYBKIE jedzenie? jakieś szybkie przepisy, składniki na bazie których można zrobić szybki obiad? może przygotowujecie sobie obiady, albo półprodukty, wtedy kiedy akurat macie wolniejszy dzień i np. zamrażacie?
jak z prostych składników na szybko zrobić coś smacznego?

ogólnie wszystko o oszczędzaniu czasu podczas przygotowywania jedzenia

Skąd ja to znam... Sama mam pracę w biurze, która często wymaga pozostania po godzinach.Zwykle staram się dzień wcześniej cos sobie przygotować w domu aby potem nie musieć jeść samych kanapek. Niby można kupić gotowe kanapki, ale mam do nich obawy ( co zawierają oraz w jakich warunkach są robione).

Smacznym i tanim daniem, które można sobie odgrzać następnego dnia jest leczo węgierskie
https://www.przepisy.pl/przepis/wegierskie-leczo-z-kielbasa-i-czosnkiem

Spróbuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirelka

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie w swoim domu zupy Profi ? Jeśli nie, to koniecznie je wypróbujcie. W mojej ocenie sprawdzają się znakomicie. Dzięki nim można przygotować szybki i smaczny obiad.
Powrót do góry
konfig

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepisy na proste i szybkie dania możesz znaleźć w sieci. Przygotowanie go na pewno będzie lepszą opcją niż kupowanie gotowych dań, do których nie wiesz co dodali
Powrót do góry
maggy

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo jest na yt takich szybkich przepisów, sprawdź sobie Smile

Ostatnio zmieniony przez maggy dnia Pon Lut 06, 2017 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tobiasz200

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz w tygodniu, zazwyczaj w sobotę robię zakupy i od razu po zakupach przygotowuję dania na kolejnych kilka dni, wszystko do pudełek i gotowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
murarz57

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 9:34 am    Temat postu: obiad Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mi zależy na czasie, to szybko przygotowuję sobie warzywa na patelnię https://www.frisco.pl/pid,599/n,hortex-warzywa-na-patelnie-mrozone/stn,product Czas przygotowania około 10 min. Szybko i zdrowo. Bardzo polecam.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcę zjeść coś na szybko, robię makaron. Albo zupę krem, bo zawsze mam zamrożony bulion.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zrobić fajną też sałatkę z użyciem np. http://www.oliwa-z-oliwek.com.pl/ i do tego grillowanego kurczaka? Nie zajmie to dużo czasu, a z pewnością będzie smacznie. Apropo wymienionego produkty słyszałam, że to najlepsza oliwa z oliwek, która dodaje obłędnego smaku potrawom. Używał już ktoś ten produkt, bo zamierzam kupić?
Powrót do góry
Miarka

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko skłaniałabym się ku temu, żeby wszystko gotować samodzielnie. Tylko wtedy mamy pewność, że spożywany przez nas posiłek będzie zdrowy. Nie ma sensu stawiać na dania gotowe, gdyż na ogół są one pełne składników niesprzyjających naszemu organizmowi. Myślę, że na początek można by zacząć robić jakieś proste dania z ryb. W tym momencie przychodzi mi do głowy danie takie jak np. jakiś śledź po cygańsku, najlepiej z pieczarkami. Taki posiłek jest zdrowy i pożywny.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo szybko przyrządza się zupę z dyni z pestkami. Dokładny przepis znajdziecie tu http://nianio.com.pl/zupa-dyni-pestkami/ Zupa ta jest bardzo dobrym daniem na chłodne dni, rozgrzewa, jest zdrowa i bardzo smaczna. Zupy - krem zyskują coraz więcej zwolenników.
Powrót do góry
Ozoniar

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawiło was może kiedyś jak to wygląda z tej drugiej strony? Tam to jest w ogóle ciekawie wam powiem, ja na przykład patrzę na to trochę inaczej, bo sam zajmuje się prowadzeniem restauracji i wiem, że najlepszy sprzęt gastronomiczny można znaleźć na stronie https://www.horeca-24.pl/ .
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba tylko czasem zainwestować w lepszy sprzęt do kuchni - http://morele.net/wiadomosc/porownanie-plyt-indukcyjnych-gazowych-i-elektrycznych-ktore-lepsze/407/. Gdy gotuje się kilka potraw jednocześnie, to nawet bardziej skomplikowane dania można tak naprawdę stosunkowo szybko przygotować Wink
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najszybsze jedzenie to takie, które można podgrzać Smile Ja zawsze jak już robie sobie obiad, posiłek to robie go dużo więcej, żeby mieć go w zanadrzu gdy nie będę miała czasu na gotowanie. Dlatego też bardzo chętnie robię zupy Smile Moja ulubiona to pomidorowa. Te bardzo dużo doprawiam, od pieprzu jest aż cała czarna zawsze Smile Mam bardzo aromatyczny pieprz czarny z Wietnamu z nowej serii przypraw od Knorra. Wybieram ziarnisty i też wam polecam zainwestować w młynek do pieprzu
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najszybciej to po prostu zamawiać jedzenie! Ja tak robię najczęściej, szczególnie jak idę do pracy, to wtedy juz obowiazkowo! Najczęściej zamawiam z Margaret z Wrocławia i jedzenie całkiem spoko jest.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: