FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nauka języka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tutka

PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 10:38 am    Temat postu: Nauka języka Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na naukę języka angielskiego ? Korepetycje czy indywidualna nauka??

Ostatnio zmieniony przez tutka dnia Czw Gru 18, 2014 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zenon

PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Indywidualna nauka w domu jest konieczna jeśli chcesz poznać dobrze język jednak w taki sposób co najwyżej możesz rozwinąć swoje słownictwo. Jeśli tak naprawdę chcesz się nauczyć języka to kontakt z nauczycielem jest niezbędny.
Bardzo skuteczne są lekcje indywidualne.Aktualnie w Polsce takie lekcje z dojazdem do uczenia prowadzi szkoła Mobile English:
http://www.sosnowiec.mobileenglish.pl - na tej stronie możesz sobie poczytać w jakich miastach posiadają swoje placówki .
Ewentualnie jeśli zależy Ci na oszczędnościach polecam dogadać się ze znajomymi i takie lekcje można wykupić sobie w kilka osób. Na pewno będzie to o wiele tańsze ale równie skuteczne.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepsze będą korepetycje. Nauczyciel zazwyczaj poznaje ucznia, jego potrzeby i dostosowuje metody nauczania. Poza tym dobre są też spotkania z native speakerami.
Powrót do góry
domino

PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem korepetycje też będą najlepsze. Szczególnie w przypadku dzieci w wieku szkolnym, które nie mają aż tyle samozaparcia, by samodzielnie przyswajać wiedzę. Warto więc wysłać je na lekcje angielskiego sam na sam z nauczycielem lub w małych 3-6 osobowych grupach, aby mogły one otrzymać sto procent zainteresowania i nauczyć się jak najwięcej.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić studia dla tłumaczy jeśli jesteś po licencjacie i albo mgr i chcesz podyplomowo sobie ogarnąć jeszcze jedną szkołę.
Powrót do góry
katar82

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2014 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie korepetycje są dużo lepsze gdyż są one tańsze i bardziej przystosowane do oczekiwać ucznia
jackol

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w Biedronce kupiłem Fiszki obrazkowe, po jednej stronie po polsku tekst z obrazkiem, po drugiej po angielsku Smile , też granie w gry multiplayer pomagają w nauce angielskiego.
zosiabober

PostWysłany: Sob Paź 04, 2014 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad kupnem SITA czy ktoś może mi powiedzieć czy warto
julian_milkowski

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO ja powiem Ci, ze mi sie spodobala jedna szkoła językowa lublinskim centrum. Naprawde, zapisalem sie tam 2 lata temu a moj angielski juz jest praktycznie bezbledny... Polecam szkoly jezykowe, bo klada tam nacisk na rozmowy.
Powrót do góry
heloneida

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu postawiłam na angielski biznesowy w Katowicach w ESCS i jestem z tej decyzji bardzo zadowolona. Myślę, że zorganizowane kursy w dobrych szkołach zawsze sprawdzają się najlepiej.
Powrót do góry
pawel.mat33

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej nauczysz się języka angielskiego uczęszczając na studia wyższe, ważne też aby studia odpowiadały twoim zainteresowaniom. Wielu studentów po skończeniu nauki umię mówić dobrze po angielsku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asap

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może studia? Uczysz się fonetyki i literatury dawnej aby rozumieć ten język nie tylko kiedy wykujesz słówka ale również wtedy, gdy musisz rozpracować etymologię słowa lub zrozumieć kogoś z innej części świata, z innym akcentem, z wadą wymowy etc. Ja uczyłam sie filologii angielskiej na http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/filologia-angielska,2,2,262,54,262i uważam, że to najlepszy sposób na naukę języka obcego, a szczególnie tak popularnego, jak język angielski. Wiele osób mói w tym jezyku ale poprawnie - niemal nikt.
Powrót do góry
monkey

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepsze są indywidualne lekcje i później kontakt z tym językiem w naturalnych sytuacjach np. w pracy
Powrót do góry
nothing

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam indywidualne lekcje
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po sobie wiem, że lepszy od korepetycji okazał się u mnie intensywny kurs angielskiego http://www.berlitz.pl/pl/warszawa_ul_postepu/, efekty są naprawdę niezłe i to po niedługim czasie. Ze swojej strony polecam Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: