FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki ekran projekcyjny?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samar

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 4:48 pm    Temat postu: Jaki ekran projekcyjny? Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem właśnie ten artykuł http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-ekran-projekcyjny/777/ i teraz mam pytanie - jaki jest najlepszy producent? Zależy mi na czymś naprawdę dobrym. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rysiek_mela

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że ekran będzie używany tylko do wyświetlania prezentacji na konferencjach? Wink Wszystko zależy jaki masz projektor. Ekran projekcyjny kupisz np. tutaj ekranownia.pl Po podaniu więcej szczegółów sprzedawca doradzi Ci jaki ekran będzie dla Ciebie odpowiedni.
Powrót do góry
RobertK

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku musisz się zastanowić do czego będzie tak naprawdę ten ekran służył. Wtedy będziemy Ci mogli dokładnie odpowiedzieć na pytanie.
Fen

PostWysłany: Sob Paź 04, 2014 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tablica interaktywna?
domino

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och...pamiętam jaką frajdą było dla mnie pojawienie się tablic interaktywnych w szkole!
Powrót do góry
Zenon

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jakiś czas temu wposażyliśmy średnią salę w firmie na potrzeby właśnie sali konferencyjnej. Doszliśmy do wniosku,że jednak w poważnej instytucji przyda się jedno pomieszczenie na potrzeby szkoleń wewnętrznych.
Szefostwo nie oszczędzało i zdecydowało się na taki elektryczny ekran projekcyjny:
http://najtaniej.co/produkt/ekrany-projekcyjne/ekran-projekcyjny-elektryczny.html?offer=direct
Fakt,że tani nie jest ponieważ trzeba za niego dać prawie 2000 zł ( chociaż w ostatnich latach cena trochę spadła...) niemniej jakość obrazu jest wprost zachwycająca...
Powrót do góry
roksana.pichasiewicz

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam, że kolega przywiózł jakiś projektor z niemiec wraz z ekranem. Ekran został, ale projektor musieliśmy wysłać z powrotem, znajdując tani kurier do niemiec. Ekran był firmy na A, ale był naprawdę świetny. Żadnych zastrzeżeń
Powrót do góry
rogal15

PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 2:29 pm    Temat postu: projektor Odpowiedz z cytatem

A do jakiej kwoty chcesz kupić?
ola321

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 12:55 pm    Temat postu: Ekran Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie oszczędzała, kupiła bym najlepszy panel ponieważ to wybór na długie lata Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wawa111

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny wybór ekranów projekcyjnych mają tutaj http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/produkty-komunikacji-wizualnej/ekrany-projekcyjne w.g mnie w każdej szkole takie ekrany być powinny do wszelkich prezentacji itp.
Powrót do góry
bizneswoman33

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 4:33 pm    Temat postu: Re: Ekran Odpowiedz z cytatem

ola321 napisał:
Ja bym nie oszczędzała, kupiła bym najlepszy panel ponieważ to wybór na długie lata Smile

moze nie na dlugie ale jesli ma sie przydac kilkakrotnie chociaz to warto wybrac jakościowo dobry i nie kierować sie zbytnio ceną
Powrót do góry
chalshokhi

PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tablica interaktywna?
Robpisk

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 8:20 am    Temat postu: Ekran z napinaczami Odpowiedz z cytatem

Trafiłem z tego forum na stronę proponowaną stronę i kupiłem taki ekran http://ekranownia.pl/pl/sklep/ekrany-przenosne-ramowe.html,197;pn:kraftmann-quick-fold-przenosny-ekran-ramowy do rzutnika, który leżał w domu i nikt z niego nie korzystał. Okazało się jednak, że nie był to zbyt dobry sprzęt i w dodatku uległ awarii. Potrzebuję do zastosowania uniwersalnego. Zarówno do zrobienia konferencji, jak i po to, żeby obejrzeć czasem na nim mecz. Ktoś coś jest w stanie doradzić?
Powrót do góry
agatawiezba

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tablica interaktywna to bardzo dobry pomysł.
Janusz007

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 12:11 pm    Temat postu: ekrany Odpowiedz z cytatem

To zależy czego dokładnie szukasz, czego oczekujesz. Jeśli chodzi o tę branżę to mogę bezapelacyjnie polecić tę firmę: http://ekranownia.pl/. Ogromny wybór, dobra jakość i fajne ceny.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: