FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak urządzić stołówkę w ośrodku szkoleniowym.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sajonara

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 2:20 pm    Temat postu: Jak urządzić stołówkę w ośrodku szkoleniowym. Odpowiedz z cytatem

Cały ośrodek mieści się w odnowionym starym dworku. Nie ma jednak w nim antyków ani jakiegoś konkretnego stylu. Chciałabym, żeby chociaż stołówka miała w sobie to coś co się zapamięta. Może jakiś kominek i wnętrze w stylu norweskim? Podpowiecie coś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stobejczyk

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł, bo takie wnętrze do pomieszczeń restauracji, czy stołówki bardzo pasuje. Białe drewniane meble z widocznymi słojami, podłoga też z białymi słojami, choć ciemniejsza, ściany jakieś pastelowa i na ich tle ładna grafika. Fajnego wyglądu dopełnią bielusieńkie listwy przypodłogowe odcinające się od koloru ściany. Widziałam coś takiego w nowo otwartym barze. W nazwie mają coś mlekiem i krową. Wszystko pasuje. A listwy takie: http://podlogi24.net/listwy-przyscienne-w-kolorze-biaym-biae-o_c_356_1.html. Szukałam, bo mnie się podobają do dziecinnego pokoju.
Powrót do góry
janek33

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w pomieszczeniu będą organizowane imprezy integracyjne? Mniemam,że tak ponieważ jest to nieodłączne w przypadku każdej porządnej konferencji.
Jeśli tak to możesz zainwestować w barek: http://www.brw.com.pl/barki/ , w którym będzie przechowywany alkohol na imprezy. Dałem link do sklepu Black Red White, w którym takie dodatki można zakupić w bardzo dobrych cenach.
Już za mniej niż 200 zł tak więc nie będzie to dla Ciebie żadnym wydatkiem.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem styl norweski jest zbyt surowy, żeby mógł dominować w jadalni. Kominek to droga inwestycja i pasuje raczej do salonu, niż miejsca, w którym się je.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepiej będzie tutaj pasował wystrój klasyczny z prostymi, lecz eleganckimi meblami.
Powrót do góry
lang

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnij, żeby ludzi, których zatrudnisz ubrać w odpowiednie ubrania ochronne, bo wymaga tego HACCP i poza tym fajnie wygląda obsługa fachowo ubrana. Takie ubrania kupisz w http://kitle.pl/odziez-gastronomiczna-dla-gastronomi/zapaski-fartuchy-odziez-gastronimiczna/fartuch-przedni-w-pasy.html
Powrót do góry
Pawelroz

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 9:29 am    Temat postu: stołówka Odpowiedz z cytatem

Wystrój wystrojem. Co chcesz mieć w menu? Spotkałem się z barami, w których były 2 rodzaje zup i 3 rodzaje śniadań.
konfig

PostWysłany: Nie Sty 25, 2015 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja bym jednak wolał nieco większy wybórSmile
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne kominki znajdziecie w www.kominki-kozlowski.pl/pl,wklady-kominkowe,218.html . Sprawdźcie, firma posiada wieloletnie doświadczenie w budowie kominków.
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 11:37 am    Temat postu: Re: stołówka Odpowiedz z cytatem

Pawelroz napisał:
Wystrój wystrojem. Co chcesz mieć w menu? Spotkałem się z barami, w których były 2 rodzaje zup i 3 rodzaje śniadań.

Zabrzmiało jak z "Kuchennych Rewolucji" Smile
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szukałaś jakichś aranżacji w sieci? Może coś Cię zainspiruje? Tak sobie myślę, że idealnie sprawdziłby się styl elegancki, bo doskonale będzie korespondował z urokiem starego dworku, a nawiązywał nieco do nowoczesności.
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymoneska napisał:
A szukałaś jakichś aranżacji w sieci? Może coś Cię zainspiruje? Tak sobie myślę, że idealnie sprawdziłby się styl elegancki, bo doskonale będzie korespondował z urokiem starego dworku, a nawiązywał nieco do nowoczesności.

Styl mi się podoba, ale pewnie do tanich nie należy?
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymoneska napisał:

Styl mi się podoba, ale pewnie do tanich nie należy?
Powrót do góry
domino

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż mi się przypomniała szkolna stołówka Wink
Powrót do góry
serdellcia

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem stylem podobnym do całego ośrodka;)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: