FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
pozycjonowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasiewicz23

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisz pozycjonowanie w google i wszystkie wyniki orgniczne w TOP 3 to będą firmy które potrafią wypozycjonować siebie. A skoro potrafią wypozycjonować swoją stronę to jest szansa że wypozycjonują także Twoją stronę!
grzechu

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dużo zależy też od budżetu jakim dysponujesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek.filutek

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem firmę profesjonalną do pozycjonowania. Kiedyś sam się tym chciałem zająć, ale jak wiadomo, lepiej zaufać profesjonalistom.
Powrót do góry
marian

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycja strony internetowej w wyszukiwarce Google jest bardzo ważna, ale najlepiej działać kompleksowo. Warto rozważyć wdrożeniem content marketingu, zachęcam również do przetestowania platformy marketingu mobilnego serwersms.pl, która jest doskonałym wsparciem sprzedaży.
Powrót do góry
wolnyjan

PostWysłany: Sob Paź 10, 2015 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie często do pozycjonowania wykorzystuje się fora internetowe, generalnie jest to coraz trudniejsze. Ja polecam również
marketing szeptany
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie doświadczonych specjalistów z Krakowa, to polecam wam sprawdzić portfolio agencji interaktywnej http://mtweb.pl/pl/ z Krakowa, zajmują się szeroko pojętym marketingiem internetowym, bez którego, chyba już nikt dzisiaj sobie nie wyobraża prowadzenia biznesu Smile
Powrót do góry
mariakup

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to nie jest łatwa sprawa. Najlepiej mieć kogoś sprawdzonego w tej kwestii.
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariakup ma rację. Nie ma co się bracza pozycjonowanie samodzielnie. Jeszcze dorobisz się bana od google a z tego ciężko później wyjść. Lepiej zapłacić i miec porządnie wypozycjonowaną stronę. Ja słyszałam że firma litenet - http://litenet.pl/ z Częstochowy zajmuje się tworzeniem stron i promocją w sieci na terenie całej Polski. Sama kiedyś próbowałam pozycjonować stronę na własną rękę i nic dobrego z tego nie wyszło. Zamiast na pierwszej stronie w google znalazłam się na 5 :/
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy że by zaistnieć w sieci potrzebujemy nie jednej a kilku różnych platform ktore pomogą dotrzeć nam do potencjonalnego klienta. Oczywiście google to podstawa ale prowadząc sklep internetowy musimy mieć na uwadzę równiez porównywarki cen takie jak ceneo czy nokaut, z których korzysta zdecydowana większośc potencjalnych klientów. Do nawiązania wspłpracy potrzebujemy jedynie dobrej jakosci pliku produktowego, można próbować zrobić go samemu ale moim zdaniem lepiej powierzyc to specjalistom, np. tym z http://feedink.com/blog/ . Mają doskonałe referencje i ja również mogę polecic ich z czystym sercem
Powrót do góry
marian

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie, mogę polecić http://czenzo.pl - firma jest rzetelna, zajmuje się także identyfikacją wizualną.
Powrót do góry
kasztanek

PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że pozycjonowanie i wybór firmy łatwy nie jest. Ale zanim zaczniemy się pozycjonować lepiej zlecić Audyt seo i ux by potem nie okazało się, że wydamy pieniądze w błoto.
konfig

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług profesjonalistów. Bizzit zajmuje się pozycjonowaniem strony www w Katowicach. Widzę efekty i cieszę się, że klienci coraz częściej do mnie zaglądają.
Powrót do góry
arabikaxx

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy czasami nie lepiej zlecić takie zabiegi firmie, która dla Was stworzyła stronkę www!
Wydaje mi się, że firmy reklamowe oferują takie rzeczy jak strony www.
Warto sprawdzić bo czasami w pakiecie bardziej się takie rzeczy opłacają!

Ostatnio zmieniony przez arabikaxx dnia Pią Lis 13, 2015 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia4012

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to rzeczywiście podstawa, choć nie można zapominać również o dodatkowych usprawnieniach. Warto zapoznać się z możliwościami platformy serwersms.pl, jest to narzędzie, które umożliwia masową wysyłkę sms-ów. Tego typu kampanie pomagają budować świadomość marki produktu lub firmy. Wiadomości typu SMS FULL podnoszą prestiż firmy oraz zwiększają jej wiarygodności.
Powrót do góry
kasztanek

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to dobre rozwiązanie jednak nie można zapominać o dobrej jakości Link Buildingu który ma duże znaczenie w tym procesie i warto w niego inwestować pieniądze.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: