FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
pozycjonowanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antoni

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 9:50 am    Temat postu: pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem

Znalazłem bardzo fajną firmę która zajmuje się pozycjonowaniem i marketingiem szeptanym. Dzięki nim moja stronka znalazła się na pierwszej stronie w wyszukiwarce google.
polecam skuteczni.pl/tworzenie-stron.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
reset

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną firmą jest www.ibe.pl. Ja z niej korzystam już jakiś czas i widzę, że jestem dobrze wypozycjonowana. Jak dla mnie reklama internetowa jest podstawą, bo teraz wszyscy korzystają z internetu w poszukiwaniu jakichkolwiek usług. Warto zainwestować, bo ważne też jest nie tylko mieć stronę, ale mieć dobrą stronę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karinamora

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie staje się naprawdę kuczowe, szczególnie dla firm, które szukają nowych kanałów dystrybucji swoich produktów. Trzeba iść za klientem. A klient jest w internecie.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Trzeba jednak nie zapominać, że pozycjonowanie to okres długofalowy i systematyczny. Nie można bowiem wypozycjonować witryny w tydzień lub dwa. Każda firma, która tak twierdzi z pewnością nie ma pojęcia o tym,co robi.Ja swoją witrynę oddałam ditum.org http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html i to oni zajmują się jej pozycjonowaniem. Fajnie, bo zajmują się tym kompleksowo od optymalizacji strony i jej kodu po dodawanie do katalogów, teksty promocyjne i wiele innych. Sama nie mam na to czasu. Zajmuję się samymi klientami, a pozyskiwanie ich zostawiłam właśnie ditum.org
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nasz biznes polega na sprzedaży produktów to warto zainwestować w ciekawe fotografowanie produktów - zdjęcia obrotowe czy prezentacje przyciągają uwagę i pokazują wszelkie zalety naszych towarów. Myślę, że to fajna forma reklamy.
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Nie Sie 10, 2014 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się - pozycjonowanie to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy w sieci. Ale jeszcze trzeba mieć dobrą stronę, by ją reklamować i sposoby na to. Wiem, że buzz marketing w Polsce się coraz lepiej rozwija i w niego też warto inwestować.
Powrót do góry
janek33

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu korzystam z oferty firmy Apogeum: http://www.apogeum-seo.pl/ . Jest to obecnie jedna z większych agencji w Polsce. Posiadają bardzo dobre zaplecze tak więc mimo iż sam nieco znam się na pozycjonowaniu to wiem, że raczej nie osiągnąłbym takich wyników jak właśnie oni mi to umożliwiają.
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie w każdym przypadku jest sens pozycjonować stronę firmową.
Powrót do góry
Dominikaa

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej powierzyć pozycjonowanie komuś doświadczonemu, kto się zna na tej tematyce, ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z http://dual-system.pl/
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Pią Paź 24, 2014 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co najbardziej podoba Ci się w ich ofercie? Ja korzystałem z oferty twojastronafirmowa.pl - strony dla firm głównie ze względu na niskie ceny. Wiadomo, że proces pozycjonowania jest złożony, ale mnie jako fotografowi nie śpieszyło się, bo zlecenia i tak mam.
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Wto Lis 04, 2014 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, najważniejsze jest pozycjonowanie, które faktycznie najlepiej jest zlecić doświadczonej firmie. Dlaczego pozycjonowanie? Bo tylko to gwarantuje, że klient bardzo szybko trafi na Waszą stronę. Blog o pozycjonowaniu stron http://seo-z.pl/ może coś więcej Wam o tym powiedzieć.
Powrót do góry
martaxx

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam taka sprawdzoną firmę http://seo-www.pl
Płacę tam tylko za osiągnięte efekty i mam dostęp do statystyk z pozycji naliczonych kosztów w czasie trwania mojej kampanii reklamowej.
Umowę spisałam z nimi na 12 miesięcy, a po zakończeniu wystawią mi fakturę VAT.
Powrót do góry
lolek112

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moją strone pozycjonuje firma SEOklik Smile
Powrót do góry
Franciszka

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam firmę NetFortis. Zajmują się tworzeniem sklepów, stron i ich promowaniem. Polecam zapoznać się z oferta na pozycjonowanie stron internetowych, mają naprawdę dobre warunki
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zerknąć sobie w tej sprawie na: http://agencja-msweb.pl . Moim zdaniem taka kampania jest idealna dla nowych firm i nie tylko nowych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: