FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co robicie zanim weźmiecie kredyt?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
firmowe

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to lektura portali branżowych:

www.money.pl
www.forum-kredytowe.pl
www.bankier.pl
Lusia

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

event napisał:
Moim zdaniem nie dają ponieważ na tego typu forach zazwyczaj jedna osoba pisze pod wieloma pseudonimami i na ogół jest to sam admin albo osoba zatrudniona do nabijania postów. Wartość merytoryczna woła o pomstęp do nieba a niektóre posty do prokuratury aż się rwą za wprowadzanie w błąd co doprowadzi do niekorzystnego rozporządzania majątkiem.

Nie denerwuj się, każdy przecież ma swój rozum. Jak weźmie wiedząc, że nie spłaci to będzie miał problem. Bez względu co jest reklamowane, to przecież trzeba mieć trochę rozsądku - chyba Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robokop

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie każdy musi sam ocenić ryzyko, przecież nikt nikogo do niczego nie przymusza.
Na pewno mniejsze ryzyko jest przy kredytach samochodowych jak np. w ofercie http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy ,
niż kredytach mieszkaniowych, które są dużo droższe, opiewają na większe kwoty i dłużej sie je spłaca.

To na co musicie zwrócić największą uwagę to oprocentowanie pożyczki, czyli ile ostatecznie będziecie musieli zwrócić, oraz czy ta suma może się zmienić, a jeśli tak to od jakich czynników jest to zależne. I następne pytanie, czy te czynniki możecie kontrolować - patrz frankowicze.

Także jest o czym myśleć, najważniejsze to sie nie śpieszyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lalalupsi

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności korzystam z porównywarki ofert różnych banków lub firm pożyczkowych pod kątem najtańszej oferty. Kolejne kryterium to opinie klientów o tych instytucjach.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio brałem kredyt hipoteczny pod moją firmę. Aby go dostać musiałem zrobić wycena firmy. Pamietajcie o tym bo to bardzo ważne.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 5:51 pm    Temat postu: pożyczka Odpowiedz z cytatem

Ja sprawdzałem opinie i pytałem wśród znajomych i kolegów którzy już korzystali z pożyczek na firmę. Dzie mogę stwierdzić, że najlepsze warunki zaproponowano mi w Profi Credit. Pożyczkę dostałem bez zbędnych zaświadczeń, szybko i na dogodnych warunkach. Nawet otrzymałem możliwość darmowego odroczenia rat. Pożyczka spłacona i gdy mnie przyciśnie bieda to juz wiem gdzie się udać.
Powrót do góry
Santek

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze co czytasz opinie o firmach jak wybierzesz kilka możesz sobie sprawdzić i porównać ich oferty Z doświadczenia wiem, że firmy takie jak JanVest - http://janvest.pl/ które na rynku istnieją długie lata są zdecydowanie najlepszym wyborem. Nie ma lichwiarskiego oprocentowania, a jest też sporo opinii, że w takich firmach dużo łatwiej odroczyć spłatę jakiejś raty kiedy pojawia się problem.
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę przeważnie małe kwoty. Korzystam z porównywarek np.
http://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet więc wiem, że zawsze biorę na najniższy procent.
Magda K.

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z najczęstszych powodów brania kredytu jest chęć założenia własnej firmy. Istnieje wiele innych sposobów na zdobycie pieniędzy, polecam np. ten artykuł https://6krokow.pl/skad-wziac-pieniadze-na-zalozenie-firmy/
Powrót do góry
donosniak

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z reguły jestem osobą rozważną, ale jeśli chodzi o finanse a tym bardziej branie pożyczki czy kredytu to już w ogóle 300% ostrożności. Nie ma żartów, bo niewłaściwymi wyborami można narobić sobie kłopotów. wiadomo, że można na własną rękę poczytać i zorientować się we wszystkim, mogę polecić na przykład tą stronę https://kredyty-pozyczki.centrumfinansowe.pl/ bo jest tam naprawdę sporo rzeczowych informacji i czasami podane są od razu oferty, które możemy porównać. A jeśli chodzi o dalsze etapy to uważne czytanie umowy, pamiętajmy, że nikt nie ma prawa nas przy tym poganiać Wink
Powrót do góry
Konrad38

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim wezmę kredyt muszę być zawsze dobrze zorientowany o dostępnych na rynku ofertach kredytowych. Swoje poszukiwania zaczynam od analizy aktualnych ofert na https://financer.com/pl/kredyty-konsumenckie/ . Dzięki takiej porównywarce kredytów, mogę bez kłopotu dobrać kredyt, na najbardziej atrakcyjnych i bezpiecznych warunkach. Polecam każdemu najpierw zawsze przeanalizować wszystkie oferty firm kredytowych i potem dokonać odpowiedniego wyboru.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim się weźmie kredyt dobrze jest zapoznać się dokładnie z umową i warunkami kredytu, na pewno też warto stale pogłębiać swoją wiedzę na temat finansów a bardzo dużo ciekawych informacji jest na blogu finansowym https://blog.axa.pl/ wszystko jest tam szczegółowo wytłumaczone. Smile
Powrót do góry
Damitover

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze korzystam z porównywarek i szukam najlepszej oferty.
aragz

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda K. napisał:
Jednym z najczęstszych powodów brania kredytu jest chęć założenia własnej firmy.

Masz rację, ja właśnie z tego powodu niemal popadłbym w zadłużenie i musiałem się ratować pożyczką w providencie. Dzisiaj na szczęście jest szereg innych ofert z których możemy skorzystać i wcale nie musimy się pchać w jakieś drogie opcje, trudne do spłaty - http://www.pozabanki.com.pl/pozyczka-przez-internet-na-konto-bankowe/ . Wybór wśród pożyczek pozabankowych jest obecnie dosyć spory więc każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli ma nie najlepszą historię kredytową w bik czy niską zdolność kredytową. Odmowna decyzja kredytowa to nie koniec świata i obecnie mamy szereg alternatywnych rozwiązań poza ofertą providenta, wystarczy spojrzeć na szeroką ofertę pożyczek internetowych.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim w takich kwestiach powinno się zachować należytą ostrożność. Myślę, że czymś normalnym jest korzystanie z takich porównywarek jak http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-na-dom w których można wybrać najodpowiedniejszy kredyt dla Waszych potrzeb. Warto solidnie przemyśleć ten temat przed podpisaniem kredytu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: