FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy warto jest obecnie kupować euro?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ryszoon31

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prognozy są że kursy wrosną, ale nie zawsze takie prognozy się sprawdzają, bo wszystkiego się nie przewidzi. Zawsze jest jakieś ryzyko.
aragz

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie nie za dobry pomysł bo zarówno euro jak i usd tak wysoko jak teraz to chyba jeszcze nie stały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madi

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie wiadomo, czy kurs spadnie czy się podniesie. Ja kupuję wtedy kiedy potrzebuję. Szukam wtedy najtańszej opcji wymiany (oczywiście zawsze jest to kantor online) i robię przewalutowanie. Bo takie czekanie na lepszy kurs to może trochę potrwać. Często tez korzystam z wymiany społecznościowej, gdzie kurs negocjuję - tez dobrze to wychodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emilian

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu EUR kupować muszę. Chcę czy nie w firmie ta waluta jest mi często potrzebna. Aby kupować walutę najkorzystniej jak to możliwe transakcje zawsze realizuję przez kantor online. Udaje się nawet po kursie rynkowym a standardowo o różniącym się od niego dosłownie o grosz lub nawet mniej.
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio sporo z kantorów online korzystam i dobre kursy ma na pewno https://www.pluskantor.pl/ - naprawdę wygrywają i transakcje też szybko bardzo przechodzą
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Gieldawalut również można mega korzystnie kupić walutę- po kursie własnym lub kursie kantoru. Platforma i kantor w jednym to fajna rzecz, elastyczność przede wszystkim.
Powrót do góry
olgazzz

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myślicie o umowie typu klauzula waloryzacyjna? obca waluta może się tutaj sprawdzić
gdyby ktoś chciał sprawdzić, co to klauzula waloryzacyjna, to ja mam informacje stąd: https://kruczek.pl/klauzula-waloryzacyjna/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: