FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
O prowadzeniu biznesu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolak

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak jak koledzy wyżej, coś o dofinansowaniach z UE. Ewentualnie zaproszenie kilku osób z dziwnych branż, którzy odnieśli sukces i niech opowiedzą o tym.

Kajtek89

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdamMac napisał:
Mysle ze w tym temacie nadal guruja tematyki własny biznes dotacje czy tez własny biznes w internecie sam byłem na dwóch

Dotacje na początek do podstawa. No i pamiętaj, że potrzebni są ludzie potrzebni do ogarniania finansów. Wiem, że wielu ludzi zleca dziś rachunkowość Chorzów na zewnątrz, ale na to też trzeba mieć pieniądze, więc wychodzi na to samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna_em

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 8:07 am    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Informacje pt. jak pozyskać dotacje z UE to na pewno fajny temat i każdemu się przyda. W prowadzeniu własnej firmy czy zakładaniu finanse są praktycznie podstawą... Niestety jak ja zakładałam swoją firmę nie mogłam liczyć na takie szkolenia. W necie takich informacji też nie było za wiele, ale ostatnio znalazłam bardzo ciekawy portal gdzie można znaleźć różne ciekawostki dotyczące wsparcia z UE czy samorządu. Jeżeli chcecie to zajrzyjcie na https://www.ppg24.pl/z-podkarpacia/rzeszow/ ostatnio pisali o środkach na wyposażenie stanowiska dla osoby bezrobotnej Wink Zawsze to mniejszy wydatek przy zatrudnieniu nowej osoby.
Powrót do góry
wani1a

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie wysokie podatki, na pewno więcej osób by zakładało własny biznes
spontaniczny0

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało jest dzisiaj ciekawych konferencji, a jak są już ciekawe to kosztują krocie... niestety ale to moje osobiste spostrzeżenie.

tritimi

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, konferencje spadają w jakości. Szczególnie te znane. Lean w Poznaniu było nudne jak diabli. Tylko reprezentanci ze skala biuro mieli ciekawe praktyczne informacje dla słuchaczy a reszta biadoliła monotonnie o rzeczach które są oczywiste. Jakość przede wszystkim.
Powrót do góry
konfig

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą praktyką w nowych firmach jest emitowanie obligacji korporacyjnych Best Capital, ponieważ jest to świetny pomysł na pozyskanie szybko środków na nowe inwestycje. Pomyślcie o tym:)
Powrót do góry
antoni

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co wy powiecie o takim czymś jak te bonusy dla pracowników biurowych w postaci: soki do firm?
Czy do was też przemawia taka forma motywacji i zachęcenia do pracy w tej anie innej placówce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tutka

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie w Warszawie przeprowadzane sa bardzo ciekawe szkolenia z zarządzania projektami
http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/zarzadzanie-projektami,49/

Są prowadzone przez Academy of Businesz. Jest to sprawdzona firma szkoleniowa z duzym doświadczeniem .W firmie bardzo często korzystaliśmy z jej usług dotyczących szkoleń zamkniętych oraz otwartych. Wszystko było przeprowadzane z dużym zaangażowaniem.

Samo szkolenie przedstawia zaawansowane techniki zarządzania zgodnie ze światowymi trendami w tej dziedzinie.
martaxx

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed podjęciem biznesu, trzeba gruntownie zbadać rynek. Bez tego można się łatwo wyłożyć, albo stracić płynność finansową!
W razie takich finansowych problemów polecam wam te namiary- http://www.ekspertfirmowy.pl.
Oni są świetnym partnerem biznesowym i co miesiąc dopatrzą wam podstawowych świadczeń czy opłat społecznych. Nawet w razie braku gotówki- oferują pomoc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawelek77

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej firmy jest bardzo ciężkie. Jakiś czas temu zainwestowałem w reklamę i pozycjonowanie. Przyniosło lepsze efekty niż się spodziewałem, ale teraz mam problem z zarządzaniem własną firmą, bo mam ogromną ilość klientów. Chcę wynająć firmę, ale nie wiem jaką. Co sądzicie o http://processum.pl/uslugi/optymalizacja-struktur/audyt-komunikacyjny?
Powrót do góry
blakier30

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to niestety duże wydatki, żeby zatrudnić pracownika nawet na najniższą krajową trzeba liczyć w okolicach 3000zł..
Ledrucka

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam ochotę na tego typu szkolenie... Chcę kupić taki sprzęt http://www.budnet.pl/Gdzie_oplaca_sie_stosowac_maszyny_czyszczace,Elektronarzedzia_narzedzia_budowlane,134794-czytaj.html i z nim działać w moim mieście. Jest tu dużo fabryk, magazynów, więc chyba mam szansę na sukces. ale o prowadzeniu biznesu nie mam zielonego pojęcia...
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ze najgorętsze tematy to teraz dotacje unijne oraz biznes w internecie. Sam interesuje się tym drugim, bo wiem ze tradycyjna reklama przechodzi do lamusa i sposobem na pozyskanie klientów i zwiększenie świadomości marki jest działanie w sieci. Oprócz adwords czy pozycjonowania, coraz ciekawszym tematem są kampanie mailingowe np. http://mailsales.pl/dlaczego-e-mail-marketing zastanawiam się czy nie wypromować swojej firmy tym sposobem.
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do składania i wypełniania wniosków ceidg 1 potrzebnych do założenia swojej działalności, to polecam wam zajrzeć na http://superksiegowa.pl/blog/dzialalnosc-gospodarcza-formularz-ceidg1/ , gdzie znajdziecie ciekawy poradnik instruujący jak należy wypełnić dokumenty i gdzie je złożyć. Sprawdźcie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

Skocz do: