FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
O prowadzeniu biznesu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duchzaglady

PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 2:59 pm    Temat postu: O prowadzeniu biznesu Odpowiedz z cytatem

Jaka tematyka szkoleń i konferencji dotycząca strefy prowadzenia własnego biznesu jest w tej chwili najbardziej na topie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że ogólnie własny biznes jest marzeniem wielu Polaków, ale wciąż jako naród trochę mało o tym wiemy i się tego obawiamy.
Dlatego sądzę, że popularne są zarówno szkolenia dotyczące podstaw, jakie są po krótce opisane w linku, jaki wkleiłam, jak i te związane z bardziej zaawansowanymi zagadnieniami.
Powrót do góry
lama1980

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes dla wielu to marzenie nieosiągalne.Ale cały czas wielu Polaków próbuje swoich sił i udaje im się.
reset

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie pomysł na biznes, że potrzebujecie importu towarów z Grecji to mam dla Was link do bardzo dobrej firmy. BANEX Transport - http://www.banextransport.pl/ firma znana już od lat, ponad 20 lat doświadczenia! Mają już wypracowane swoje sposoby na to, żeby towary dotarły szybko i bezpiecznie Smile
Powrót do góry
tutka

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie może portal pracodawcy24 ? Można zobaczyć w nim jakie nowe innowacje powstają w firmach i dzięki temu być na czasie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz intensywnie poszukuję konferencji, która przynajmniej w części podejmowałaby takie zagadnienia jak akcje czy obligacje korporacyjne. Niestety, właściwie nic nowego się teraz w tym obszarze nie organizuję. Ale jakbyście o takiej konferencji/warsztatach wiedzieli to dajcie znać Wink.
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Czw Sie 14, 2014 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w dalszym ciągu poszukuję konferencji odnośnie szeroko pojętego transportu. Interesuje mnie panel mówiący o tym jakie zalety i wady ma transport morski i na co uważać przy organizacji takiego wyjazdu.
Powrót do góry
kasiakopcygo

PostWysłany: Wto Sie 26, 2014 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warte są konferencje na temat e biznesów.

dominika111111

PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na szkoleniu, jak zakładac własną firmę.

--------------------------
operator dźwigu kursy wrocław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justyna_puszko

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bylam w Barcelonie na szkoleniu na temat nieruchomości hiszpania. Ogolnie zjamuje sie sprzedaza rozncyh nieruchomosci za granica dla Polakow. I powiem Wam, ze poza fajnym ciekawym szkoleniem, moglam sobie odpaczac i pozwiedzac piekna Hiszpanie Smile
Powrót do góry
radoslaw.wegrowski

PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie bardzo zainteresowało szkolenie o tematyce outsourcing księgowość poznańskim centrum targowym. Bardzo fajnie zorganizowane szkolenie, i konferencje, z któych dużo wyniosłem. Wydaje mi się, że to miejsce w POznaniu jest jednymz lepiej przygotowanych do prowadzenia jakikolwiek szkoleń i targów na szczeblu międzynarodowym.
Powrót do góry
tutka

PostWysłany: Sro Sty 28, 2015 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jest obecnie na topie?
Zauważyliście,ze wiele osób rezygnuje z tradycyjnej dzialalnosci na rzecz spółki? Sama sie nad tym ostatnio zastanawiałam.
W Warszawie sa na przykład firmy, które sprzedają już gotowe spółki - na przykład ta kancelaria.
Odpadają trudne zadania związane z zakładaniem spółki. Można zacząć działać od razu i korzystać z wszystkich benefitów jakie daje właśnie spółka.
konfig

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W prowadzeniu mojego biznesu bardzo ważny był koszt dostawy produktów do Szwecji. Na szczęście transport morski przez firmę Fracht okazał się strzałem w dziesiątkę.
Powrót do góry
AdamMac

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze w tym temacie nadal guruja tematyki własny biznes dotacje czy tez własny biznes w internecie sam byłem na dwóch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kornelia

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przede wszystkim tematyka dofinansowania projektu z Unii. Najczęściej to jest główne zainteresowanie osób szukających informacji o prowadzeniu własnego biznesu. Bo pomysły są, wizja jest, brakuje tylko środków.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

Skocz do: