FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Fundusz inwestycyjny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 8:38 am    Temat postu: Fundusz inwestycyjny Odpowiedz z cytatem

Ostatnio założyłem fundusz inwestycyjny w http://www.aviva.pl/inwestycje/notowania.html może ktoś też się skusi na to bo na prawdę warto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kiotusin

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy te wszystkie fundusze inwestycyjne sa takim świetnym rozwiażaniem. Jakbym miał pieniądze na inwestycję zdecydowanie bardziej bym poszedł w kierunku takim jak Partner Capital i nieruchomości tutaj więcej szczegółów http://www.pcg.pl/ inwestycja w mieszkania, czy lokale pod wynajem zawsze są dużo bezpieczniejsze aniżeli jakieś fundusze. Prawda jest taka, że w funduszach ulokowałem raz pieniądze pech chciał, że trafiłem na krach - 50% Smile Może stąd te ostrożne podejście.
Powrót do góry
Wojaczek

PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również podzielam zdanie przedmówcy, ze fundusze inwestycyjne to spore ryzyko bez jakiś spektakularnych wyników. Już lepiej pomyśleć jest nad obligacjami korporacyjnymi. Poczytajcie sobie ten artykuł, który w rzeczowy sposób przedstawia różne możliwości inwestowania w obligacje korporacyjne. Na pewno jakoś lepiej zobrazuje tę tematykę i może zachęci kogoś do zaznajomienia się właśnie z tą możliwością pomnożenia swoich oszczędności.
Powrót do góry
domino

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce to chyba mało kto może sobie pozwolić na inwestowanie - tutaj ludzie często ledwo wiążą koniec z końcem.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest do końca tak jak pisze Domino. Co prawda spora część Polaków faktycznie ma bardzo mało pieniędzy, ale są też takie grupy, które mają ich sporo. Pamiętajcie, że średnie wynagrodzenie w Polsce, to około 4 tysiące złotych. Sam mam sporo oszczędności, bo od lat oglądam różne programy o tym jak oszczędzać i udało mi się uzbierać dość dużą sumę. Przez te wszystkie lata odkładałem wszystko na koncie oszczędnościowym i niestety przyniosło mi to bardzo mały zysk. Chcę to zmienić i zastanawiam się nad inwestowaniem w fundusze inwestycyjne. Regularnie sprawdzam to notowanie www.nntfi.pl/notowania , żeby zorientować się w jakie fundusze warto inwestować. Mam nadzieje, że niedługo uda mi się na tym sporo zarobić.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że inwestowanie w fundusze stało się swojego rodzaju formą oszczędzania. A teraz każdy oszczędza na przyszłość, bo niestety nie można być pewnym swojej przyszłości. Jak ludzie teraz mają problemy z niskimi emeryturami, a prognozy na przyszłość w tym temacie nie są różowe, tak więc każdy stara się aby nie tylko teraz zapewnić sobie godziwy byt, ale też aby taki był w przyszłości. A to jak sprawdzać notowania funduszy na esalienns jest napisane na https://www.esaliens.pl/pl/notowania-funduszy/informacje-dodatkowe/zasady-wyceny
Powrót do góry
Robuś Robert

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałem jakichś mądrych porad. Znalazłem świetne na tej stronce: https://www.polskidm.com.pl/dla-inwestorow.php?id=1. Teraz mam trochę obligacji i cieszę się, że moje oszczędności nie zalegają bezczynnie na koncie tylko pracują.
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby dobrze zainwestować swoje pieniądze trzeba nimi obracać. Nie mogą one leżeć po prostu na koncie, tak nie zarobicie kokosów. Dobrym kierunkiem inwestycyjnym są kryptowaluty. Interesowaliście się taką właśnie inwestycją? Na stronie https://bitbay.net/pl/karty-i-platnosci/Przelewy-z-BitBay możecie poczytać o tym więcej i załozyć darmowe konto nie tylko do graniu na giełdzie ale także do wygodnych płatności i przelewów internetowych
Powrót do góry
Ferros

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmuje się prowadzeniem funduszu inwestycyjnego. Co możecie mi powiedzieć na temat viennalifeA2 ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? To bardzo proszę o jakieś opinie w tym temacie, gdyż niezbyt dobrze wspominam moje doświadczenia z rynkiem forex i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można je dobrze zainwestować . Pozdrawiam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: