FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
prezent dla dziewczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że fajnie mogą się sprawdzić takie rzeczy jak parasolka czy pasek skórzany. Dlaczego? To bardzo ważne dodatki, o których jednak myśli mało osób. Daję Ci gwarancję, że jak Twoja dziewczyna dostanie coś z http://samidare.pl/smo_m_AKCESORIA-2493.html to będzie zachwycona. Pomyśl nad tym Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hivowic

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KamisK napisał:
Przecież jak się dobrze zna tę osobę, to nie jest problemem znaleźć pomysł na fajny prezent. Najważniejsze jest to, by kierować się intuicją i zawsze mieć na uwadze sprawienie radości obdarowywanej osobie. Jeśli będziecie się tym kierować, to prezenty na pewno będą udane Smile

Dokładnie. Kilka razy kupowałam z tej stronki - polecam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martina29

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 9:00 pm    Temat postu: Perfumy Odpowiedz z cytatem

A ja polecałabym perfumy, a można je dołączyć do tej bransoletki. Ostatnio dostałam sama na urodziny bardzo ciekawe perfumy z feromonami: http://lubietosiebawie.pl/kat/feromony/ . Naprawdę ładnie pachną, a koleżanka zawsze mnie pyta, czy działają.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie jakiś fajny wyjazd? Sam ostatnio zrobiłem taki prezent mojej dziewczynie i była zachwycona. Sprawdźcie sobie hotel spa śląsk i jeśli się Wam spodoba, to śmiało się tam wybierzcie. Waszej wybrance na pewno taki prezent przypadnie do gustu Smile
Powrót do góry
slawek_86

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakaś biżuteria! Kobiety ją kochają.
marcelinia188

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biżuteria to naprawdę świetny pomysł, dodatkowo dać coś do przechowywania jej np szkatułka na biżuterię.
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pomyśleć o jakieś torence modnej np. typu kuferek. Takich torebek damskich kuferków jest w sieci mnóstwo każdy znajdzie coś dla siebie fajnego i praktycznego.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz teraz wakacje się zbliżają, może warto zainwestować w bieliznę albo ładny strój kąpielowy http://biustyna.pl/stroje-k%C4%85pielowe/2224-kris-line-mademoiselle-str%C3%B3j-jednocz%C4%99%C5%9Bciowy-deco.html ? Wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Idealnie dopasowuje się do sylwetki. Idealny dla kobiet z dużym biustem Smile
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na swoje ostatnie urodziny dostałam taki pejclany długopis czarujący
http://cinnibird.pl/cinnibird-white.html byłam bardzo zadowolona, wiem ze przyda mi sie wkuchni, zawsze częstuje moich gosci dobrą kawą, pięnie wcześniej przyozdobioną
Powrót do góry
cemoda

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś stylowe stringi damskie? Bardzo dużo ofert można znaleźć na Ceneo.[/url]
Powrót do góry
Gocha

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się średnio ucieszyła ze stringów. No chyba, że byłyby w jakimś seksownym komplecie, na specjalne okazje Wink
Powrót do góry
Haska

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najszybciej znajdziesz jakiś pomysł na urodziny dziewczyny w internecie. Zawsze możesz zainspirować się jakimś artykułem, a o tej tematyce ciekawych tekstów z pewnością nie brakuje. W ten sposób uda ci się wszystko zaplanować o wiele ciekawiej niż zwykle, więc w oczach twojej dziewczyny odniesiesz prawdziwy sukces. No a oto w tym wszystkim przecież chodzi, czyli, żeby twoja partnerka miała z tego powodu na twarzy szczery uśmiech.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 5:03 pm    Temat postu: buty- prezent Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna zobaczyła u mojej siostry nowe trampki i bardzo się jej spodobały. Siostra mi dala stronę https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Buty-sportowe-i-trampki-damskie-112.html
Jest tu bardzo duży wybór. Mam mały problem które wybrać na prezent. Wszystkie ładne.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Nie Mar 12, 2017 1:43 pm    Temat postu: manicure Odpowiedz z cytatem

a może jakiś damski zabieg - coś typu manicure kabaty i będzie dobrze
murarz57

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 6:50 am    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna zawsze chciała mieć psa. I chyba jej go sprezentuję. Znalazłem już sklep http://www.zwierzakowo.pl/ w ktorym można dobrać odpowiednia karmę dla szczeniaczka. A też kupić wszystkie potrzebne akcesoria. Wiem, ze to dla niej będzie najlepszy prezent.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

Skocz do: