FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
prezent dla dziewczyny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 10:14 am    Temat postu: prezent dla dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna ma fioła na punkcie bransoletek charms, zbliża się nasza rocznica i stwierdziłem, że jej kupię taki drobiazg: http://www.carlena.pl/bialo-zlota-bransoletka-charmsy.html
myślicie, że jej się spodoba? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Semp

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja stanowczo wolałaby kosmetyki z serii Eris, takie jak tutaj: http://www.aptekagemini.pl/manufacturer/dr-irena-eris - woli inwestować w siebie niż w biżuterię. Ale jeśli Twoja lubuje się w takich błyskotkach to czemu nie Wink
Powrót do góry
i.nowak80

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biżuteria pewnie prędzej czy później jej się znudzi, a jakbyś zainwestował dla niej w jakieś kosmetyki naturalne to myślę że będzie Ci bardziej wdzięczna, ja bym np była, no ale nie każdy jest taki sam Very Happy
janek33

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś bardziej praktycznego ? Wink Zastanawiałeś się może nad takimi akcesoriami kuchennymi:
http://ostry-sklep.pl/c/19/akcesoria-kuchenne.html - możesz jej podarować coś z tego zakresu. Myślę ,że kobietka powinna być zadowolona.
Powrót do góry
Marysia269

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze was!! akcesoria kuchenne? SERIO??
Ta bransoletka jest ladna Smile powinna sie spodobac. Chociaz ja bym wybrala jakas bez tego bialego materialu, czy czegos tam
sindela

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia269 napisał:
prosze was!! akcesoria kuchenne? SERIO??
Ta bransoletka jest ladna Smile powinna sie spodobac. Chociaz ja bym wybrala jakas bez tego bialego materialu, czy czegos tam

To samo pomyślałam Very Happy Jak można dać w prezencie akcesoria kuchenne Smile hehe ja chyba bym focha strzeliła jak nie wiem, gdybym coś takiego dostała.
jankos

PostWysłany: Wto Cze 17, 2014 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcesoria kuchenne mogą być dużym niewypałem w niektórych przypadkach. Według mnie najbezpieczniej będzie kupić kobiecie jakieś dodatki do garderoby lub strój kąpielowy na nadchodzące lato. W ten sposób poczuje się ona bardziej doceniona oraz atrakcyjna, a my nie będziemy musieli tracić czasu i główkować nad dobrym pomysłem.
Powrót do góry
kapitankomn

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostanio widziałem świetny http://zozodesign.pl/index.php/kolekcje-zozo-design/kolekcja-just-you/lancuszki-i-bransoletki-srebrne/lancuszek-zloty-z-kolkiem-2013-11-15-45-132-2014-05-30-181-detail na bazarze w Trójmiescie... lepiej kupować takie rzeczy urzywane niż ze sklepów bo to nigdy nie wiadomo co otrzymasz przez neta. Mój kolega kupował buty allegro i do dzisiaj nie otrzymał jedynie co to hamskiego negatywa. Wy kupujecie ze sklepów czy przez internet?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymoneska

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie wypada dać prezentu, który jest kupiony na bazarze z używanymi rzeczami. Podarunek powinien być nowy, chyba, że ktoś jest wielbicielem antyków. Z biżuterii, kosmetyków i akcesoriów kuchennych ucieszy się każda kobieta.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli lubi relaksować się przy świecach, to może jakąś fajną świeczuszkę, albo zestaw? Fajne, zapachowe, ozdobne i jakie tylko chcesz widziałam w nexterio http://nexterio.pl/14656,14655,14655,Swiece-i-aromaterapia_Swiece-ozdobne.html - ja bym sie ucieszyła Smile
Powrót do góry
Sunsin

PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymoneska napisał:
Moim zdaniem nie wypada dać prezentu, który jest kupiony na bazarze z używanymi rzeczami. Podarunek powinien być nowy, chyba, że ktoś jest wielbicielem antyków. Z biżuterii, kosmetyków i akcesoriów kuchennych ucieszy się każda kobieta.

Nie no bazar to przegięcie, a kuchenne to właśnie zależy. U nas jest tak, że od dawna mówimy kto co chce. I nie ma problemu. Dziewczyna chciała ostatnio buty bo i tak chciała kupić. Dałem jej link do 1but - buty damskie wybrała kupiłem i wszyscy są zadowoleni i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Żeby prezent był praktyczny, a nie leżał w szafie.
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej dziewczynie bardzo podoba się maltańczyk dorosły ale przecież psa nie kupię na prezent. To raczej bez okazji powinienem. Tak to przeważnie kosmetyki i ciuchy Smile
Powrót do góry
husarz457

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojej kupiłem bardzo ładny serwis do kawy (przynajmniej tak mówi Very Happy ) tutaj http://witeks.pl/serwisy-obiadowe-kawowe . Bardzo często pije kawę i zawsze marudziła że nie ma żadnych, bardziej 'wystawnych' filiżanek jak przyjdą jacyś goście Smile
Powrót do góry
albertxx

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja jakiś czas pracowała nad książką. Później porzuciła ten pomysł, a ja postanowiłem ją wydać. Tak więc podarowałem jej własną książkę w oprawie gotową do sprzedaży. Bardzo ją tym zaskoczyłem. Książkę pomogli mi wydać na tej stronie https://www.rozpisani.pl/km-wydaj-ksiazke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
heloneida

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma fioła na punkcie charmsów, to pewnie wiesz najlepiej, że taki prezent powinien przypaść jej do gustu Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: