FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Przepisy na różne dania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanderson

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam stronę "tasty" tam na bieżąco dzielą się różnymi fajnymi, innowacyjnymi przepisami. Ale lubię też zaglądać do "książki" kucharskiej mojej mamy. Taki segregator z przepisami które kolekcjonowała przez lata - można znaleźć perełki
Melisa

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uwielbiam dobrze zjeść,ale niestety nie zawsze mam na to czas.Dlatego też zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty cateringu dietetycznego dostępnego na https://nutridieta.pl/dieta-z-dostawa-w-krakowie/
Zauważyłam,że mają w ofercie ciekawe propozycje dań na każda kieszeń, skomponowanych na potrzeby każdego człowieka.ich dania są nie tylko smaczne ale też zdrowe i skomponowane ze świeżych składników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Kwestii Smaku jest mnóstwo świetnych przepisów. Najczęściej korzystam z tego portalu.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ciągle szukam inspiracji. W książkach kucharskich, na blogach, w programach kulinarnych. Ale sporo przepisów wyniosłam z domu - od mamy i babci. Na przykład na tradycyjne naleśniki z tego typu https://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/dzemy/dzemy-owocowe dżemem owocowym. Nie ma nic lepszego niż takie proste, domowe dania.
Powrót do góry
lurpik

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do dziś mam taki złoty zeszyt mojej babci Very Happy Z niego biorę wszystkie przepisy
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj sama nie gotuję, ponieważ najczęściej zamawiam jedzenie, jest to przyznam bardzo wygodne rozwiązanie. Z reguły zamawiam z Hurry Up Shrimp w Krakowie. oni mają tam przepyszną zupę kokosową i cudowne Pad Thai z kurczakiem i krewetkami!
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowanie gotowaniem a kto z was robi nalewki ? Od miesiąca po raz pierwszy zaczynam nalewkową przygodę. W czasie ostatniego wyjazdu do cioci mieliśmy okazję posmakować nalewki z malin z zeszłego roku, była pyszna. I postanowiłam że i ja w tym roku taką zrobię z przepisu https://fajnyogrod.pl/porady/nalewka-z-malin-na-wodce-lub-spirytusie-wlasciwosci-i-przepis-krok-po-kroku/ . Macie jakieś dobre dobre przepisy na nalewki ? Jeśli tak to zapraszam do wymiany przepisami.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie bloga Filozofia Smaku? Tam jest sporo świetnych inspiracji.
Powrót do góry
artystkawieka

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gdy nie mam czasu gotować, a pojawiają sie goście, biorę gotowe ciasto francuskie kłade tam ser pomidory i szyneczkę. Banalnie prosty i szybki przepis a smakuje tak dobrze jak pizza.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem leniem w kuchni, chociaż przyznaję - czasem coś pichcę. A jak wyjątkowo nie chce mi się gotować, to kupuję sobie kociołek do syta łowicz albo inne danie w słoiku i mam z głowy Wink jadacie czasem?
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artystkawieka napisał:
Ja gdy nie mam czasu gotować, a pojawiają sie goście, biorę gotowe ciasto francuskie kłade tam ser pomidory i szyneczkę. Banalnie prosty i szybki przepis a smakuje tak dobrze jak pizza.

Fakt, to szybkie i proste danie. A do tego pyszne, jak wszystko co jest z ciasta francuskiego.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie dania są szybkie ale nieraz warto poświęcić więcej czasu i przygotować smaczny posiłek. Warto pamiętać, że aby danie było naprawdę smaczne to musi być odpowiednio przyprawione. Najlepsze naturalne przyprawy znajdziecie w ofercie sklepu Planteon https://planteon.pl/przyprawy-swiata/pieprz/pieprz-czarny-mielony . Tu możecie zamówić przyprawy z różnych kuchni świata, dzięki czemu przygotowanie nawet najbardziej egzotycznych potraw nie będzie stanowiło problemu.
Powrót do góry
BruceLee

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, szczerze mówiąc, zawsze podziwiałam osoby, które przepisy mają w głowie :d Chociaż może to jest kwestia wprawy - nie gotuję za często, zwykle jem w pracy. Tak czy inaczej, jeśli już coś gotuję, nie pamiętam przepisów na najprostsze dania - naleśniki czy pomidorową robię z otwartym przepiśnikiem Very Happy Nie mam po prostu do tego głowy - na przykład moja znajoma, która prawie w ogóle nie gotuje, pamięta przepisy znacznie lepiej niż ja.
Owa_zoza

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie zapamietuje przepisów, zawsze czytam z kartki
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę Wam polecić szybkie przepisy na różne desery na witrynie https://www.nutella.com/pl/pl/przepisy-z-nutella . Według mnie jest to jedna z lepszych opcji, szczególnie, że wszystkie desery zawierają w sobie Nutellę, której ja jestem wielkim fanem i nie znam tak naprawdę osoby, która jej nie lubi Wink Wydaje mi się, że znajdziecie tam wiele ciekawych opcji na drobne przyjemności Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: