FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Przepisy na różne dania
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaM

PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 7:46 pm    Temat postu: Przepisy na różne dania Odpowiedz z cytatem

Jako, ze wprost uwielbiam gotowanie ciągle poszukuje inspiracji oraz nowych przepisów Smile Może macie jakieś sprawdzone i smaczne przepisy na dania obiadowe/śniadania czy też kolacje? Mile widziane również sałatki. Podzielcie się przy okazji czy macie jakieś swoje tajne składniki bez których wasze potrawy nie byłyby tak smaczne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sara_88

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w domu sałatki to podstawa więc ustosunkuje się do sałatek Very Happy Very Happy Moje dzieci najbardziej lubia sałatke na slodko ktora robi sie tak:
ser zółty (ok 400g) w kosteczkę, ja daje akurat goude z polmleku bo się tak nie rozpada, do tego puszka kukurydzy, mały słoik papryki konserwowej lub jak robisz przetwory to moze byc marynowana w occie jak u mnie, do tego puszka ananasa (w kostke), majonez lub śmietana i przyprawy wg uznania. Tajny składnik to zioła prowansalskie których dodaje dosłownie do wszystkiego bo wszędzie mi pasują Very Happy
Powrót do góry
hedar

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię słodycze a szczególnie wszelkiego rodzaju ciasta i pączki. Moja żona samodzielnie robi takie proteinowe początki w domu. Bez glutenu, bez cukru, mega zdrowe i pyszne. Podsyłam Wam przepis https://www.guiltfree.pl/blog/2017/02/21/proteinowe-paczki-bez-glutenu-i-bez-cukru-z-maki-kokosowej-z-erytrolem/.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, że przepis na szybki obiad dostać można ze strony mrchef.pl/jak-to-dziala i to wraz ze składnikami potrzebnymi do jego zrobienia? To dopiero spore ułatwienie. Opcja idealna dla wszystkich osób, które nie mają czasu na gotowanie, a także większych umiejętności. Jak Wam się to podoba?
Powrót do góry
caroline10

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym to oddał w ręce jakiegoś speca Smile Wtedy będziesz miał większą pewność Smile
rybitwa

PostWysłany: Nie Lip 09, 2017 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych pomysłów znajdziecie też na stronie http://smazymy.com/. Ostatnio słyszałam, że do łask znów wraca frytura więc warto o tym poważnie pomyśleć. Poza tym frytura to rozwiązanie szybkie i proste.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przepisów najczęściej szukam na Kwestii Smaku. Tam jest wiele pomysłów na smaczne potrawy.
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pulpeciki w sosie pomidorowym są pyszne, ja takie dania robiłam z przepisu z strony https://przepisy.pl/przepis/pulpeciki-w-sosie-pomidorowym , sprawdzają się rewelacyjnie pod wieloma względami. Każdy tam znajdzie wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pulpeciki to świetny pomysł na danie dla dzieci. One je uwielbiają.
Powrót do góry
zaki78

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakich przypraw najchętniej używacie w swojej kuchni? Lubicie przyprawy bardziej ostre czy może łagodne? Ja ostatnio odkryłem super przyprawę kurkumę - https://pieknojestwtobie.com/kurkuma-zastosowanie-i-wlasciwosci-lecznicze/ - poza ciekawym smakiem kurkuma posiada szereg właściwości leczniczych Wink
Powrót do góry
Milada355

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa i nie ma większej przyjemności niż zrobić coś dobrego samemu z nowego przepisu Very Happy.
jjusti18

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnóstwo ciekawych przepisów można znaleźć na necie lub wystarczy przejrzeć książki kulinarne. Samemu też można pokombinować Smile. Ja ostatnio zakupiłam świetną oliwę z oliwek http://www.oliwa-z-oliwek.com.pl/oliwa-z-oliwek/menu/oliwa-z-oliwek i dzięki nie dania naprawdę smakują rewelacyjnie. To naprawdę doskonała oliwa i co fajne jest gęsta oraz ma oryginalny smak.
Powrót do góry
lorena46417

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz przepisów jest tak dużo że nigdy nie wiem na co się zdecydowac jak gotuję żonie coś nowego ^^.
argon

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się już niestety moje "przepisy" odrobinę przejadły, dlatego muszę znaleźć jakąś inspirację nową.
sydyk

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłem w internecie świetny przepis na wołowinę. Wyszło świetnie, smak bardzo aromatyczny i przyjemny dla podniebienia. Ogólnie przepis był dobry, mogę podesłać na priv, ale dzięki pomocy http://wkrainiesmaku.pl/21421/coca-cola-smak/ trochę go doprawiłem coca colą i wyszło już naprawdę przecudnie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: