FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szambo betonowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 8:44 am    Temat postu: Szambo betonowe Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybór zbiornika na szambo betonowe, to czym się kierowaliście, ofertą firmy czy na przykład jakością zbiorników? Ja z tego, co wiem, to jakościowo wszystko jest podobne, jednak oferty faktycznie mogą się znacznie różnić, chociażby kosztami dostawy czy montażu. Ja znalazłem tutaj naprawdę soliną www.szambabetonowe24.com.pl , poza dobrymi i tanimi usługami , dają jeszcze 24 miesiące gwarancji, więc jestem pewien, że można im zaufać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maguri

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że bardzo dobrze byłoby poszukać informacji na ten temat w Internecie. Jest to naprawdę bardzo dobre źródło informacji Smile Tylko trzeba je odpowiednio przefiltrować.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: