FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Biuro tłumaczeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AtomowyPiotr

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecę świetne miejsce do tłumaczeń... szeroka oferta językowa, wysoka jakość, profesjonalizm Very Happy btdservices.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tysiak

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie tekstów to sprawy bardzo poważne dlatego najlepiej aby wykonał je doświadczony tłumacz. Jeśli musicie przełożyć tekst dokumentów, które potem będziecie składać w urzędzie itp to koniecznie wybierzecie przysięgłe tłumaczenia w Krakowie. Cennik takich tłumaczeń znajdziecie na stronie biura tlumaczalnia.pl. Tu możecie zamówić wykonanie przekładu dokumentów takich jak prawo jazdy, dyplomy, certyfikaty, akty urodzeń, małżeństwa czy nawet dokumenty medyczne.
Powrót do góry
FrankieeFran

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, ze najlepiej zdecydować sie na pomoc biura tłumaczeń. Takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl pomogą wam na pewno z każdym tłumaczeniem, nawet tym najbardziej specjalistycznym. Na pewno możecie też liczyć na terminowość i dokładność.
Powrót do góry
DanielaMT77

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że najlepsza opcją będzie tak jak mówicie biur tłumaczeń. W takich firmach możecie dostać dosłownie każde tłumaczenie. Na stronce http://www.verbo.com.pl znajdziecie jedno z bardziej polecanych biur tłumaczeń, zajrzyjcie na ich ofertę Smile
Powrót do góry
Majkel12

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki język? Jeśli włoski to ja polecam tłumacz włoskiego. Pełen profesjonalizm, ja tam zawsze tłumaczę teksty. Poza tym jest to tłumacz przysięgły włoskiego, więc nie ma się o co martwić.
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro frapuje Cię ów temat to obowiązkowo przejrzyj ten tekst. Moim zdaniem doczytasz tu wszystkie najaktualniejsze ciekawostki. Gorąco zachęcam - biuro tłumaczeń turecki .
Powrót do góry
agata.roz

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o tłumaczenia to zawsze stawiam na wykwalifikowanych tłumaczy. Nie wierzę w żadne cudowne programy komputerowe czy strony które nie do końca są sprawdzone.
Powrót do góry
Lupek11

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zawsze tłumaczy wszystko mój dobry znajomy znający 3 języki biegle Wink
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka prawda, że trudno jest znaleźć dobrego tłumacza. Ponieważ jak już jest ktoś profesjonalny to przeważnie ceny są kosmiczne, a jak niskie to znowu tłumacz jest mało kompetentny. Jednak po długich "polowaniach" trafiłam na świetne biur tłumaczeń https://www.berligo.com/ do którego chce się zgłosić. Ceny słyszałam, że mają przyzwoite. A sama firma jest naprawdę świetna w tłumaczeniu.
Powrót do góry
anemlee

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym czym dokładnie charakteryzuje się zawód tłumacza dowiecie się czytając https://supertlumacz.pl/zawod-tlumacza/. Warto sprawdzić i wiedzieć Smile
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku lepiej udać się do miejsca jakim jest biuro tłumaczeniowe w warszawie Jeżeli prowadzicie firmę i potrzebujecie jakichś profesjonalnych tłumaczeń to musicie udać się do osoby, która posiada certyfikaty oraz duże doświadczenie. W innym wypadku możecie dostać nieaktualne dokumenty albo źle przetłumaczone teksty.
Powrót do góry
mefiu34

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Witam, piszę do was, ponieważ jest mi potrzebny tłumacz przysięgły rosyjski . Wiem, że jest ich dosyć dużo, ale szukam kompleksowej obsługi i potrzebny mi będzie dodatkowo tłumacz przysięgły słowacki . Znalazłem w internecie https://123tlumacz.pl/, możecie powiedzieć coś o nich powiedzieć?
Powrót do góry
rewo13

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, usługi ze https://123wloski.pl/ są zawsze na najwyższym poziomie, przekonałem się o tym ostatnio kiedy musiałem poprosić aby ich tłumacz włoskiego przetłumaczył mi ważny dokument. Świetni są! Swoją drogą zawsze podziwiam ludzi potrafiących mówić w wielu językach.
Powrót do góry
marlenka67

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do biuro tłumaczeń to mogę doradzić firmę Focus z Warszawy. Oni również bardzo szybko i profesjonalnie podchodzą do takiego tłumaczenia. Widziałam że na stronie mają pełną ofertę językową, ja potrzebowałam też tylko na włoski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bohumilajag

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile czekaliście na realizację waszego zamówienia, czy bardzo długo? Kolega miał wypadek na rowerze. Dlatego potrzebuje tłumaczenie dokumentacji medycznej. W Polsce będą kontynuować leczenie i stąd taka potrzeba dokumentów. Mam nadzieję, że nie będzie to trudne do załatwienia. Marka przewożą do Polski w poniedziałek.

Ostatnio zmieniony przez bohumilajag dnia Sro Maj 22, 2019 9:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: