FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
zakupy przez internet
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
flanka

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 7:53 pm    Temat postu: zakupy przez internet Odpowiedz z cytatem

moja ulubiona forma zakupów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toyat

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 3:11 pm    Temat postu: Zakupy w sieci Odpowiedz z cytatem

Nikt dawno nie odświeżał tego tematu, więc ja to zrobię. Jestem osobą pragmatycznie podchodzącą do życia i uważam, że jeśli dzięki jakiejś czynności mogę zaoszczędzić czas, to po prostu to robię. Tak jest z zakupami online, wprawdzie kiedyś do nich nie byłam przekonana, ale moja siostra przekonała mnie, że promocje w sieci wcale nie muszą być niższe niż okazje w sklepach tradycyjnych. Od tamtej pory w necie staram się regularnie kupować ubrania, książki, a ostatnio zdarzyło mi się nawet zamówić komputer przez internet Very Happy ! Przy okazji, jeśli mogę forumowiczom coś doradzić, to warto korzystać z internetowych porównywarek cen. Dzięki nim można znaleźć naprawdę fajne przeceny. Ja na przykład ostatnio dzięki ceneo znalazłam płaszcz idealny dla mojej mamy na imieniny - https://www.ceneo.pl/Kurtki_i_plaszcze_damskie. Wiele osób jest wprawdzie nastawionych sceptycznie do robienia zakupów online, ale moim skromnym zdaniem są po prostu więźniami stereotypów, że na przykład paczka zamówiona przez internet nie dotrze do adresata lub dotrze uszkodzona. Mnie nigdy taka sytuacja nie spotkała, więc nie wierzę w to.
Powrót do góry
Reginka_T

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też idę głównie w tekstylia jeśli chodzi o zakupy przez neta. Od niedawna mam na oku takie serwety do kuchni. Myślę, że kupię kilka wzorów, bo bardzo mi się podobają Smile
murarz57

PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 10:59 am    Temat postu: zakupy Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie urządzeń do ćwiczeń to zobaczcie tę ofertę http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen-1039.html Bardzo duży wybór i ceny nie najwyższe. Ja się urządza siłownię domową, to bardzo przydatna propozycja i o transport nie trzeba się martwić. Zakupy przez internet to moja ulubiona forma.
Powrót do góry
marikita

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam teraz jakiegoś dobrego sklepu z akcesoriami do paznokci bo muszę kupić zmywacz do hybryd, konkretnie do takiego manicure: http://imperium-kobiet.pl/jak-zmyc-hybrydy.html polecicie mi jakaś stronę albo markę takiego zmywacza?
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy online to bardzo praktyczne rozwiązanie. Jeśli macie zamiar kupić coś z elektroniki to o sklepie komputerowym przez internet warto sobie przeczytać tu: faar.pl/komputery-i-laptopy-co-jeszcze-mozemy-kupic-w-sklepie-komputerowym-przez-internet/ i być może zdecydować się na interesujące nas urządzenie.
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam, szczególnie promocje. Teraz numerem jeden jest sklep multu.pl ze względu na buty i ich ceny! A jak każda kobieta ja kocham buty Razz także co miesiąc mogę mieć jedną parę więcej Smile
Powrót do góry
nilka268

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 7:35 pm    Temat postu: Sandałki dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zaczęłam coraz częściej robić zakupy poprzez Internet, ponieważ uważam, że to zajmuje o wiele mniej czasu i nikt Cię nie namawia do kupna czegoś, co Ci się w ogóle nie podoba. Ostatni mój zakup w Internecie to sandałki dla mojego małego Michałka: https://www.piccolino-sklep.pl/sandalki-dla-dzieci/1/366/ , które mogę powiedzieć, że są bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama też zdecydowanie najbardziej lubię robić zakupy w sieci, szczególnie w takich miejscach jak https://egoistin.pl . Są tam dostępne zarówno buty jak i ubrania różnych marek, w tym chociażby gaudi, a co więcej ich wybór jest bardzo duży. Można wybrać sobie coś niemalże na każdą okazję. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Powrót do góry
utarta

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam robić zakupy przez internet głównie z jednego względu - jest po prostu o wiele większy wybór. O ile spacerując sobie po sklepach stacjonarnych mam wrażenie, że wszystko jest "na jedno kopyto", tak wchodzą do sklepów internetowych udaje mi się znaleźć coś oryginalnego. Szukałam sobie ostatnio jakiś fajnych botków i byłam zachwycona jak trafiłam któregoś razu tutaj na tą stronę: https://www.primamoda.com.pl/buty-damskie-skorzane-online/botki.html, zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu na pewno takie odważniejsze wzory odpowiadają, ale akurat w mój gust wpasowały się idealnie. Jak do tej pory zamówiłam tylko jedną parę, ale na pewno na tym się nie skończy Very Happy
Powrót do góry
pannazuzanna

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się pracuje od rana do wieczora to ciężko śmigać po miescie. Większość rzeczy zamawiam przez neta bo łatwiej i wygodniej. Kilka razy (nawet wczoraj) miałam okazję kupić sandały na wesele: http://markoweobuwie.com.pl/buty-damskie-sandaly-wizytowe/7808-solo-femme-wizytowe-sandaly-solo-femme-13310-31-g08.html i wiem że będą dzisiaj u mnie Smile szybko i wygodnie.
Powrót do góry
impuls

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zakupy robię najczęściej przez internet bo w ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy Smile
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lubisz kupować w necie albo sprawdzać co jest w promocjach to sobie jeszcze stronę gazetkonosz.pl ogarnij tam jest nowa [url=https://www.gazetkonosz.pl/pepco/]gazetka Pepco[/url] i wszystkie inne markety w Polsce. Może Ci się to przydać.
Powrót do góry
ada95

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 9:52 am    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Jestem chyba odmieńcem, ponieważ wolę zakupy w stacjonarnych sklepach, ponieważ nie raz już się zawiodłam na zakupach w sieci.

Ostatnio zmieniony przez ada95 dnia Pon Lip 10, 2017 2:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dulemba

PostWysłany: Nie Lip 09, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś nie lubiłam zakupów przez internet bałam się, że przyjdzie coś zupełnie innego, stroniłam od robienia przedpłat na konto. Od jakiegoś czasu totalnie zmieniłam zdanie i z racji tego, że nie dysponuję czasem po pracy by buszować po sklepach w galeriach większość ubrań kupuję przez internet. Kiedyś na Allegro robiłam dużo zakupów ale mnóstwo mają aukcji, których produkty są wysyłane z Chin i nie przypominają tych z oferty. Znalazłam fajny sklep, gdzie zaopatrujemy się z moim narzeczonym http://emink.pl/ Fajne ceny i wysyłaja maksymalnie do 48godzin, także polecam Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: