FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
zakupy przez internet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakupy przez internet, to bardzo je lubię. Mogę się tez pochwalić, że niedawno kupiłem w sklepie modini.pl bardzo eleganckie i stylowe spinki krawatowe. Na prawdę jestem z nich zadowolony. A jeśli i wy szukacie takich dodatków, to serdecznie polecam właśnie ten sklep!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
plavka

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja prawie wszystko zamawiam online Smile teraz nawet znalazlam swietny outlet z butami https://multu.pl i juz w ogole nie musze sie ruszac do galerii Very Happy buty sa swietne, wygodne i dobrze wyprofilowane a ceny - bajka:)
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasami kupuję, lubię jest to bardzo wygodne, np. ostatnio kupiłam dla mojego dziecka http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dziecko/oddychanie/product/2718-aspirator-do-nosa-elektryczny-bez-kupowania-dodatkowych-koncowek.html tak już na zaś. wszak zbliża się jesień, więc jakby miało katarek to będzie jak znalazł.
Powrót do góry
Kakoja

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet odważyłam się na zakup najwyższej klasy pereł morskich. Potrzebowałam prezentu na 18 urodziny dla mojej chrześnicy. Chciałam jej z tej okazji podarować coś wyjątkowego, coś co będzie symbolem ponadczasowej elegancji i kobiecości.
Wiadomo, tak szczególne urodziny, to i prezent powinien być szczególny więc pomyślałam o perłach. Wybrałam naszyjnik
https://gemlord.pl/pl/p/Biale-perly-Akoya-6%2C5-mm/351 z śnieżnobiałych, perfekcyjnie okrągłych pereł. To było to czego szukałam. Sklep Gemlord.pl wywiązał się z zamówienia znakomicie, przesyłka została dostarczona w zagwarantowanym terminie, wszystko dobrze zapakowane i zabezpieczone. Z przelewem płatności też nie było żadnych problemów. Szczerze polecam ten sklep wszystkim, którzy nie są jeszcze przekonani do takich zakupów.
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także często kupuję w sieci wszelakie rzeczy. Sprzęt agd/rtv, ciuchy, ale po żywność chodzę już do sklepu żeby nie było. Jeżeli ktoś z Was szuka ciekawych akcesoriów do telefonów, to dobrze sprawdzi się powerbank, coś w tym stylu https://www.morele.net/telefony/akcesoria-gsm/powerbanki-584/ Bardzo mały i przydatny gadżet, zwłaszcza w terenie, gdzie nie mamy jak podłączyć ładowarki do prądu lub jej nie mamy.
Korka

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na temat kupowania modnych sukienek wieczorowych przez internet? Kupujecie takie rzeczy? Ja stoję właśnie przed takim wyborem, znalazłam https://navona.pl/ ale nie wiem czy ryzykować zakup. Ktoś może zna ten sklep lub robił takie zakupy i może się wypowiedzieć czy warto? Czy nie lepiej iść do zwykłego stacjonarnego sklepu lub uszyć na zamówienie ?
Powrót do góry
Kolezz

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez internet zacząłem ostatnio zamawiać rzeczy poprawiające bezpieczeństwo pracy na terenie mojego zakładu. W mojej okolicy ciężko znaleźć producentów, sklepy, czy hurtownie posiadające tego typu asortyment. Ostatnio np. składałem w jednym z specjalistycznych sklepów internetowych ikapol większe zamówienie na takie rzeczy jak szafy na butle z gazem, bezpieczne pojemniki, sorbenty, płaszcze grzewcze, magazyny chemiczne wykonane ze stali i czyściwa. Bezpieczeństwo moich pracowników jest dla mnie bardzo ważne.
Powrót do góry
maertensss

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupujemy regularnie i w sumie... prawie wszystko Very Happy
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2017 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię zakupy online, tydzień temu zakupiłam sobie wycieraczki przed wejście do domu. Teraz tak mokro i brzydko, że wycieraczki się przydaja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mila

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy w sieci mają wielki sens, bo wiele rzeczy jest nadal niedostępnych w sklepach stacjonarnych. Zwłaszcza jakiejś nowości. Odkryłam niedawno kosmetyki z dodatkiem konopii, ale jedyne miejsce, w jakim mogę je dostać jest internet. Na stronie https://konopnecentrum.pl/szampony-i-odzywki-z-konopi od razu widzę, co jest dostępne, sklep nie musi się martwić, czy mu zejdzie towar czy nie.
Powrót do góry
nerko

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo robie zakupów przez internet najczęściej na allegro, ale tez inne strony sie zdarza. Interesują mnie teraz pływaki do rur jakieś konkretne a nie bardzo orientuje sie gdzie moge je zakupic ktos moglby pomoc?
Powrót do góry
Aulek

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy przez internet to przede wszystkim oszczędność czasu i większy wybór Wink
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kupuję głównie przez internet. Niektórych rzeczy to nawet nie wiedziałabym, gdzie szukać w sklepach stacjonarnych. Na przykład pułapki na kuny. A tak to mam sprawdzony adres rmax.com.pl i tam zamawiam.
Powrót do góry
Anthony222

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowanie przez internet jest bardzo wygodne. Dużo osób tak robi.
___
katalog sklepów internetowych
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 11:31 am    Temat postu: Zakupy online Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś byłam negatywnie nastawiona do zakupów internetowych. Uważałam że jeśli nie dotknę towaru, nie obejrzę go na żywo, to de facto zamawiam kota w worku. Na szczęście siostra przekonała mnie, że pomyłki przy zamówieniach internetowych są współcześnie zjawiskiem marginalnym i nie mam czego się obawiać. Teraz płacę za zakupy online swoją kartą kredytową - https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-comfort,2.html i nie mam wątpliwości, że są one lepsze od zakupów w sklepach stacjonarnych, przede wszystkim z uwagi na oszczędność czasu i pieniędzy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Skocz do: