FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Policealna czy studia?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziutka

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 11:57 am    Temat postu: Policealna czy studia? Odpowiedz z cytatem

Jak to jest w stosunku do postrzegania nas przed potencjalnych pracodawców? Lepiej studia czy policealna z doświadczeniem w pracy? Za niedługo czeka mnie ten wybór po maturze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregsonix1

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najwięcej zależy w jakiej branży chciałbyś później pracować. Każdy pracodawca ceni co innego, gdyż dla jednego najważniejsze jest doświadczenie, a dla innego wymagana szkoła wyższa. Dla mnie lepsze wydają się być studia, w końcu otrzymujemy jakiś tytuł i wykształcenie wyższe. Sam zastanawiam się na pójściem w tym roku na bezpieczeństwo wewnętrzne na studiach we Wrocławiu. Na stronie http://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/bezpieczenstwo-wewnetrzne-3-letnie-studia/ znalazłem pełny opis tego kierunku i wydaję mi się, że będzie fajnie Smile
Powrót do góry
krenig

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej policealna. Ach, gdyby się dało cofnąć czas..
Tomekkk

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszedłem na studia związane z grafiką. A doświadczenie to zdobyłem podczas pracy również związanej z grafiką. Same studia nie dadzą nam wystarczająco praktyki, jednak jak ktoś jest zorganizowany i ma dobre pomysły, to szybko ogarnie, że praca w trakcie studiów to super połączenie. Szkoły policealne też są dobre. Wszystko też zależy od osoby. Jak ma wiedzę i chęci to po każdej szkole będzie dobrym pracownikiem.
Artur9i

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że na studia nie ma sensu chodzić.
miczka

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mimo wszystko powiedziałabym, ze jednak studia. ale to moja skromna opinia tylko
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że osoby po studiach niewiele umieją. Najważniejsze to zdobyć praktykę. Tylko to liczy się obecnie na rynku pracy.
Risoldum

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo nadejdzie okres zapisów na studia - myślę właśnie nad kontynuacją mojego poprzedniego kierunku i podjęciem nauki w Collegium Da Vinci w Poznaniu. Mam nadzieję, że będę mogła wam go polecić, dam znać jak wygląda nauka w tej szkole przy najbliższej okazji.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie żałuję, że wybrałam studia.
Powrót do góry
tool25088

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej policealna
reset

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając ciekawych kierunków na studia, warto zajrzeć do http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/ . Ta Międzynarodowa Uczelnia Charakteryzacji i Wizażu, to moim zdaniem bardzo ciekawa opcja. Zobaczcie sami, a może i was zainteresuje.
rybitwa

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak studia to tylko za granicą. Na przykład studia w anglii dają dużo więcej perspektyw niż studia w Polsce. Można starać się o zatrudnienie zarówno w Polsce jak i w Anglii. Możliwości jest mnóstwo, a najlepiej poczytać o nich na stronie http://elab.edu.pl/.
Powrót do góry
donosniak

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem studia to dobry wybór. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzemy się na coś, co nas interesuje i co będzie sprawiało przyjemność Smile Mi na przykład od zawsze marzyła się praca w nieruchomościach, więc podczas wybierania kierunku studiów też się tym kierowałam, był to strzał w dziesiątkę! Polecam zajrzeć sobie tutaj: http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/gospodarowanie-nieruchomosciami Wyższa Szkoła Biznesu bardzo mi przypasowała, bo bez problemu byłam w stanie pogodzić naukę z pracą a bardzo mi na tym zależało. Administracja i obrót nieruchomościami to taka dziedzina, w której bardzo przydaje się doświadczenie, zresztą jak w każdej innej. Zaczęcie pracy dopiero po uzyskaniu tytułu magistra to moim zdaniem duży błąd.
Powrót do góry
wetek

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszym rozwiązaniem są studia. W zasadzie każdy teraz posiada wyższe wykształcenie, więc osoby bez tego wykształcenia mogą mieć problem ze znalezieniem lepszej pracy.
Ajlar

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia są ok tylko trzeba wziąć pod uwagę, że nie kazdy nadaje się do nauki na wyższej uczelni. Nie oznacza to, że nie może zdobyć dobrego zawodu. Są przecież technika w łodzi , które oferują ciekawe i przyszłościowe kierunki takie jak informatyka czy logistyka.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: