FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Księgowa przez internet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reklamowy123

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać ofert w necie i poczytac opinie

porady o kalendarzu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z księgową zdecydowanie wolę się spotkać twarzą w twarz. W sumie chyba właśnie dlatego wybieram głównie usługi biur rachunkowych. Gdyby ktoś poszukiwał dobrego biura rachunkowego w Łodzi to polecam na przykład http://estimat.pl/.
Powrót do góry
mirage

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgowość internetowa stał się faktem. To jest tylko kwestia odpowiedniego oprogramowania. wrocławski outsourcing it udostępnia oprogramowanie skonfigurowane pod indywidualne potrzeby klienta. W sposób zasadniczy wpływ to na jego użyteczność i funkcjonalność.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o zewnętrznej firmie do obsługi księgowej. O usługach księgowych dla firm można dowiedzieć się z eu-eu.eu/uslugi-ksiegowe-dla-firm-to-nie-tylko-rozliczanie-faktur/ gdzie są one opisane. Większość osób myśli, że księgowość ogranicza się jedynie do rozliczania faktur.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że jest to naprawdę wygodne rozwiązanie. Nie trzeba marnować czasu na dojazdy do księgowej, wszystko załatwiamy przez internet. Warto zapoznać się z ofertą takiego biura rachunkowego w internecie. Wszystkie informacje znajdziecie tu: http://taxsafe.pl/.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na samym początku istnienia mojej firmy sam zajmowałem się księgowością. W sumie to trzeba było mieć na ten temat jakie takie pojęcie a resztę załatwiał za mnie internet. Przecież jest w internecie tyle programów do samodzielnego rozliczania się. Ale to było rozwiązanie na krótko, bo firma się rozwijała i zwiększała się liczba zleceń. Już sam nie dawałem sobie rady. Tak więc zatrudniłem mamę mojej przyjaciółki, która była z wykształcenia księgową. Ale z racji, że jakieś dwa lata wcześniej jej firma miała kłopoty finansowe i pozwalniała kilkudziesięciu pracowników to była ona bez pracy. Nawet dobrze nam się pracowało razem. Widać było, że kobieta zna się na tym i ma duże doświadczenie. Ale jak z firmą zaczęliśmy wchodzić na rynek międzynarodowy, moja księgowa zaczęła podupadać na zdrowi to widać było, że nie daje sobie rady. W końcu zwróciłem się o pomoc do https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/ i teraz oni zapewniają kompleksową obsługę finansową mojej firmy. Zaczynając na księgowości a kończąc na zarządzanie globalnymi wydatkami. I mam nadzieję, że już nie będę nic zmieniał w tej części firmy. Bo jak na razie przeszło ta współpraca wszelkie moje oczekiwania.
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli miałabym brać księgową przez Internet, to wolę mieć wirtualne biuro np. w https://wirtualnebiuro.co.pl/ i tam korzystać z opcji pomocy księgowej. Wydaje mi się to bardziej sensowne i nie trzeba tracić kasy na lokal pod działalność.
matrix

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej po prostu zdecydować się na współpracę z dobrym biurem rachunkowym? Ja współpracuję teraz z biurem gama z Wawy. Sytuacja ma się tak, że robią wszystko za mnie- są specjalistami i robią to tak, że o nim się nie martwię. Płacę jakieś grosze za to i mam święty spokój z księgowością Smile
Powrót do góry
Rafaelgit

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam jestem za bezpośrednim kontaktem z drugim człowiekiem...
Powrót do góry
kilimanjarek

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wasza księgowa zajmuje się szacowaniem cen transferowych... ? Bo ostatnio jak miałem kontrolę ze skarbówki i przyszło mi zapłacić olbrzymią grzywnę to zrozumiałem jak bardzo jest to ważne. Więcej możecie sobie poczytać na http://www.cenytransferowe.pro/metody-szacowania-cen-transferowych/ , istna skarbnica wiedzy na ten temat Smile
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to dobra opcja. Zresztą teraz księgowość online się mocno rozwija.
Powrót do góry
lidiaa851

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajęcie księgowej, nawet przez internet trochę kosztuje, taniej po prostu samodzielnie prowadzić księgowość swojej firmy - można sporo zaoszczędzić. Nie jest to trudne, wystarczą odpowiednie narzędzia, na https://wfirma.pl są takie do księgowość online, proste w obsłudze, z wieloma przydatnymi funkcjami, a przy tym wyjątkowo tanie - warto przetestować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: