FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wakacje 2017
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja888

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 3:12 pm    Temat postu: Wakacje 2017 Odpowiedz z cytatem

Jakieś fajne miejsce nad morzem na krótki wyjazd? Gdzie polecacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaplicowy

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej nad jeziorko, ja u siebie w Poznaniu mam do wyboru kilka Wink
Beneq

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mielno! I moge polecic Wille Mateo - www.willamateo.mielno.pl
Tanie pokoje, niezle wyposazone, z lazienka i wifi. Czysto oraz schludnie. 10 minut nad morze - spokoj i cisza. A w Mielnie jak to w Mielnie - sa i miejsca imprezowe, sa i miejsca spokojniejsze. Polecam ta miejscowosc.
Powrót do góry
milena87

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie takim idealnym miejscem jest Ustka i ten hotel: http://www.dolinacharlotty.pl/ , gdzie planuję w sierpniu krótki pobyt z przyjaciółką.
Przede wszystkim dlatego, że jest nad samym brzegiem malowniczego Jeziora Zamełowskiego, pośród lasów, z daleka od miasta i całego zgiełku.
To rewelacyjne miejsce na babski wyjazd, na którym planuje się tylko spacery, spa, dobre jedzenie i korzystanie z uroków eleganckiego miejsca.
Powrót do góry
Majkel90

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 4:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z własnego doświadczenia podpowiadam pensjonat Kaszubianka. O ile oczywiście myślałeś o tym, żeby jechać do Ustroni Morskich. To jest pensjonat z widokiem na morze, mają rożne wydarzenia towarzyszące dla gości (ostatnio brałem udział w warsztatach z radzenia sobie ze stresem) i do tego to zwyczajnie urokliwe miasteczko jest. Zresztą na stronie http://www.kaszubianka.com.pl/ jest galeria zdjęć, to sobie sprawdźcie sami. Wink)
jedlińska

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych dużych wakacji nie planuje, ale zobaczymy, co będzie
Powrót do góry
iizy1

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak polskie morze to ja bardzo lubię Władysławowo i Świnoujście(ale tutaj jest bardzo dużo turystów z Niemiec)
Powrót do góry
rozes14

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się z miłą chęcią wybrał na Korfu Smile Tu są naprawdę całkiem fajne wycieczki po Korfu i atrakcje na korfu Very Happy
mariola685

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wykupiliśmy apartament Jastrzębia Góra nad morzem i jestem zadowoleni. Fajne miejsce bardzo klimatyczne i w rozsądnych cenach. Sprawdza się pod wieloma względami zdrowotnymi i krajobrazowymi.
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy Bangkok, akurat moja siostra niedawno wróciła z takiej podróży i zdjęcia, które przywiozła oraz pamiątki zrobiły na mnie tak niesamowite wrażenie, że wręcz nie mogłam się otrząsnąć kilka dni i cały czas mówiłam, ze ja też koniecznie muszę tam polecieć, po jakimś czasie trochę ochłonęłam, jednak trafiłam jeszcze na artykuł na tym blogu http://www.polecimy.com.pl i znowu mega mnie zafascynowało wszystko to, co było tam napisane i teraz już na pewno zacznę poważne planowanie wyjazdu.

Ostatnio zmieniony przez Kaś89 dnia Pią Cze 23, 2017 3:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
olrili

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wyjazdu nad polskie morze można też dołączyć kilkudniowy wypad do Skandynawii promem. Takie wycieczki kilkudniowe ma teraz w ofercie Stenaline:http://www.stenaline.pl/wycieczki/wycieczki-kilkudniowe i według mnie to super opcja, bo siedzenia dwa tygodnie na plaży jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Moim marzeniem od zawsze było zobaczyć Sztokholm i w tym roku właśnie wybierzemy się na taki rejs, połączymy to z wcześniejszym pobytem w Sopocie. Już się nie mogę doczekać tego wyjazdu!
Powrót do góry
pinacolada

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się marzy wyjazd kamperem po Europie. Znalazłem tutaj jakiś wynajem kamperów Warszawa. Myślicie, że to będzie dobry wybór? Z góry wielkie dzięki za porady w tym obszarze tematycznym Smile
jankos

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie wiem jak spędzić tegoroczne wakacje, w sumie urlop mam dopiero w sierpniu więc jest jeszcze czas.
Powrót do góry
kanady

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym rozwiązaniem jest wyjazd nad morze do Rogowa, to mała miejscowość, w której można naprawdę wypocząć. Zobaczcie sobie tekst http://www.dlaturysty.pl/domki-letniskowe-nad-morzem-baltyckim-czy-rogowo-wraca-do-lask moim zdaniem w tym jest dużo racji. Wakacje można spędzić w Polsce, tutaj jest wiele pięknych miejsc.
Powrót do góry
revoni

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli polskie morze to ja polecam Międzyzdroje - co roku tam jestem i zawsze jest świetnie Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: