FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Własna działalność
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja888

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 2:37 pm    Temat postu: Własna działalność Odpowiedz z cytatem

Czy faktycznie księgowość w spółkach jest trudniejsza? Czy to tylko mity? Ktoś ma może zarejestrowaną spółkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milena87

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno jest trochę bardziej skomplikowana, ale chyba nie planujesz sama jej prowadzić?
Poczytaj tu: http://spolka.org/rejestracja-spolek/ o wszystkim, co dotyczy spółek, rejestracji,
czy księgowości, a w razie wątpliwości - napisz do nich!
Jeśli będziesz szukać dobrej księgowej, pamiętaj, że najlepiej popytać wśród znajomych i tam szukać rekomendacji.
Powrót do góry
kraffik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do księgowości to za bardzo się nie znam, ale często widzę jak ludzie polecają księgowość online co o tym sądzicie?
Powrót do góry
expanse

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to bardzo trudne przedsięwzięcie jeżeli nie macie potrzebnego doświadczenia w danej branży to nie radzę zaczynać.
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego nie radzisz zaczynać? Są firmy doradcze o bardzo szerokim zakresie działania, można na poczatku korzystać z ich doradztwa ,
na przykład firma która zajmuje się czymś takim jak wycena przedsiębiorstw również pomaga w kwestii zakładania działalności, przejmowania, fuzji, pozykiwania kapitału,pomagają z biznesplanem. Ja twierdzę że jak ktoś ma smykałkę do interesów to sobie w każdej branży poradzi.
Powrót do góry
Skrzypek

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żeby była ona jakoś szczególnie trudniejsza. Najlepiej i tak oddać to w ręcę specjalistów i wtedy nie ma żadnego problemu
sroczka12

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od chyba juz 1,5 roku korzystam z ksiegowosci online zwyczajnie z wygody no i oszczednosci czasu. dodatkowo wreszcie jest porzadek w dokumentacji firmy. sama tez nie musze co chwile czegos skanowac, kserowac i wysylac...w macaccounting ogarniaja mi wlasciwie cale biuro rachunkowe od a-z, a wszystko mam dostepne w bazie kiedy tylko chce. no i reaguja migiem - nie ma klopotu z kontaktem
Powrót do góry
magdalena8921

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne forum, widzę, że znajdę tu sporo informacji jakie na chwilę obecną mnie interesują.Prowadzę wraz z mężem firmę od kilku lat i mamy zamiar wprowadzić sporo zmian w firmie konkretnie w dziale księgowości.
Bardzo zależy nam żeby wprowadzić księgowość uproszczoną online dzięki tym zmianom będzie lepszy porządek w dokumentach, chodzi nam również między innymi o skrupulatnym przypominaniu o terminach płatności, a także o innych ważnych kwestiach księgowych.Rozmawiałam z kolegami z branży i polecono mi bank, który ma w swojej ofercie to czego poszukuję https://www.ingksiegowosc.pl/
Widzę, że na tym forum jest grupa ludzi, która również podjęła tego typu kroki.Chętnie podejmę rozmowy na ten temat, a także podzielę się własnym doświadczeniem biznesowym.Pozdrawiam .
Powrót do góry
kovens

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam wiele osób które prowadzą własną działalność i wspólny mianownik jest taki - ciężko na początku, ale Ci najbardziej wytrzymali, którzy poświęcą wszystko by ten biznes rozbujać osiągną sukces.
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgowość to rzeczywiście kwestia którą najlepiej powierzyć zewnętrznej firmie. Są też programy do księgowości jednak i tak musicie się ich nauczyć. Jednak przed rozpoczęciem działalności musicie określi jaką formę opodatkowania wybierzecie. Mi pomógł w wyborze artykuł https://yourtax.pl/jaka-forme-opodatkowania-wybrac/ Jest dużo rzeczy na które musicie zwracać uwagę, liczba pracowników, czy wgl chcecie kogoś zarudniać, potencjalne przychody, czy będziecie mieli spore koszty w firmie. Poczytajcie najlepiej sami o tym:)
Powrót do góry
wodzimierzz

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że chyba jest trudniejsza
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl także o tym systemie księgowości internetowej https://wfirma.pl/artykul/cennik Pozwala on na samodzielne wystawianie faktur, rozliczanie pracowników, zarządzanie magazynami i wiele więcej. Jest on tani, dlatego to dobra opcja dla każdej firmy.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będziesz potrzebować również dobrego sprzętu. Dlatego już teraz zapoznaj się, które modele są najlepsze i jakie spełniają funkcje. Zobacz chociaż na ten artykuł https://www.bomi.pl/ranking-niszczarek-top-10-najlepszych-modeli-jaka-wybrac/ tutaj dowiesz się niemalże wszystkiego o niszczarkach. Nawet możesz zapoznać się z proponowanymi najlepszymi modelami.
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam od jakiegoś czasu prowadzę firmę i myślę o wprowadzeniu jej na rynek NewConnect. To otworzy przed nią nowe perspektywy poprzez pozyskanie środków finansowych i szansę realizacji zgodnie z jej planem rozwoju. Szukam zatem doświadczonej i skutecznej firmy, która przeprowadzi ze mną ten proces. Dużo słyszałem o Blue Oak Advisory http://blueoak.pl/uslugi/newconnect, która się w tym specjalizacje. Korzystaliście może z ich usług?
Powrót do góry
person

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgowość online? Nigdy nie brałem tego pod uwage ale skoro tyle osob poleca to chyba warto skorzystac czym kierowac sie przy wyborze takiego biura?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: