FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Impreza firmowa dobrze wykonana
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malik

PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 3:55 pm    Temat postu: Impreza firmowa dobrze wykonana Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam serdecznie. Coraz częściej są organizowane przeróżne imprezy dla pracowników firm. Często są to bankiety, spotkania okolicznościowe, ale coraz częściej pikniki i wyjazdy motywacyjne w różne miejsca. Impreza firmowa musi być dobrze wykonana. Należy ją zlecić firmie słynącej z organizacji imprez firmowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Makswspanialy

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... no tak, to wszystko jasne, tylko nie wiem o co Ci chodzi i oczym mamy rozmawiać?
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie Very Happy to miało być chyba jakieś wprowadzenie do tematu, ale niestety nie wyszło Wink
Powrót do góry
ZeroNudy

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałem jeszcze o firmach słynących z organizacji imprez, ale profesjonalnych i doświadczonych owszem. Jak nie ma tematu, to może trzeba go sprowokować? Kto pierwszy?

jedlińska

PostWysłany: Wto Lut 04, 2014 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieją firmy mające doświadczenie w organizacji wyjazdów firmowych za granicę. Weźmy na przykład wyjazd do Meksyku. Jest to na tyle specyficzne miejsce, że raczej nie polecam wyjazdu na własną rękę. Osobiście jednak uważam że takie wyjazdy są świetnym przeżyciem i bardzo dobrą integracją Smile
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazdy zagranicę są na pewno świetnym pomysłem, tylko niestety są to duże koszty finansowe
Powrót do góry
aneta

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam takie firmy, które rzeczywiście słyną z organizacji imprez firmowych Wink Ale przypuszczam, że autor/ autorka miał na myśli rozmowę na temat agencji eventowych organizujących takie imprezy. Osobiście polecam agencję GAAN - www.gaan.pl, organizują zarówno integracje dla firm, jak i bardziej uroczyste bankiety, gale, konferencje.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, nie słyszałam jeszcze o tej agencji
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Wrocku działa agencja, która posiada swoją salę konferencyjną, noclegi, wyżywienie i jest też biuro ochrony, więc pełny serwis Very Happy Nie wiem jak cenowo, bo korzystałem z ich pomocy w 2012 więc pewnie teraz się pozmieniało.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, przy odrobinie dobrych chęci i talentu organizacyjnego z powodzeniem można zorganizować konferencję samemu.
Ważny jest dobór odpowiedniego miejsca - w Warszawie fajnie sprawdza się np. ten hotel: http://www.hotelaramis.pl/. Do tego zapewnienie zaplecza technicznego, noclegów i dodatkowych atrakcji.
Trochę pracy, ale naprawdę da się to zrobić Smile
Powrót do góry
weekendo

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że można samemu, i nie koniecznie trzeba to robić w hotelu. W sumie to należy na ile osób. Ale można to zrobić w restauracji lub w jakimś klubie. Słyszałem nawet o konferencjach na otwartym powietrzu, na dachach biurowców.

Ostatnio zmieniony przez weekendo dnia Pią Mar 28, 2014 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dachach biurowców? Czy pod względem bezpieczeństwa jest to w ogóle możliwe?
Powrót do góry
antoni

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłam na konferencji organizowanej w takiej hali sportowej opartej na konstrukcji stalowej www.makosz.com.pl i muszę przyznać, że obiekt zrobił na mnie duże wrażenie. Czasami nie mamy pojęcia co i jak teraz się buduje. Wszystko było dobrze zorganizowane. Na podłogach były takie maty aby nie uszkodzić nawierzchni. Naprawdę super sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grafa

PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 2:05 pm    Temat postu: Re: Impreza firmowa dobrze wykonana Odpowiedz z cytatem

Moja firma zaprosiła wszystkich uczestników na szkolenia dotyczące negocjacji. Prowadziła je przemiła Pani, która zajmowała się odpowiadaniem na wszystkie nasze pytania. Jestem naprawdę zadowolona i dziękuję. Polecam jej witrynę www.oceanumyslu.pl .
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Sob Gru 20, 2014 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytajcie artykuł http://www.praca-sosnowiec.pl/porady-dla-pracownikow/633/jakie-atrakcje-szykuje-twoj-szef-z-okazji-swiat. U mnie w pracy co roku szef organizuje wigilię. Uważam że jest to doskonały pomysł na integrowanie się z pracownikami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: