FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie - kupno

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ikon46

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 12:00 pm    Temat postu: Mieszkanie - kupno Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać mieszkanie, jakie warunki powinien spełniać deweloper? Jestem w trakcie szukania odpowiedniego mieszkania dla mnie i dla mojej rodziny. Słyszałem o firmie Orion jak myślicie warto z niej skorzystać? Ma teraz sporo inwestycji więc jest duży wybór mieszkań http://orion.lublin.pl/inwestycje co sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
majewski

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 12:17 pm    Temat postu: Profesjonalne wyjazdy dla firm z Bissole.pl Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do sprawdzenie oferty firmy https://bissole.pl/wyjazdy-integracyjne-dla-firm/, organizuje profesjonalne wyjazdy firmowe: integracyjne i motywacyjne. Od 12 lat specjalizujemy się także w wyjazdach typu incentive.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justi

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania to rzeczywiście ciężka decyzja. Ja sama obecnie jestem na etapie rozglądania się i wybierania ofert. Czy możecie podrzucić nazwy jakiś firm, których mieszkania warto przejrzeć, bo to naprawdę solidni deweloperzy?
Majkel90

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o mieszkania deweloperskie Mysłowice, w których mieszkam, mają parę fajnych miejscówek, w których inwestuje się w takie mieszkanka. Co do tego, w co warto zainwestować, to przede wszystkim trzeba sprawdzić w jakim stanie otrzymujesz mieszkanie (w sensie co w nim jest jak dostajesz klucze)ale też poczytaj opinie o deweloperze. Ja na przykład u tego naszego (http://www.domyslaskie.pl/) sugerowałem się tym, co ludzie o nich wcześniej mówili.
maycek

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzę z założenia, że chcąc kupić mieszkanie warto skorzystać z pomocy pośrednictwa nieruchomości. Takie biura zapewniają bezpieczeństwo transakcji. Jednym z nich jest http://estatedealer.net/ (na jego stronie internetowej można zapoznać się z jego aktualną ofertą).
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że skorzystanie z pomocy pośrednika jest dobre. Przede wszystkim można liczyć na załatwienie wszystkich formalności a to naprawdę ułatwia zakup mieszkania. Ja zdecydowałam się na pomoc biura nieruchomosci123 opinie mieli bardzo dobre i faktycznie przy zakupie spisali się na medal. Dla mnie to było duże ułatwienie.
Powrót do góry
podpiszTo

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, a nie myślałeś może żeby wziąć kredyt i wybudować od razu dom... ?
Antoni21

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom generuje bardzo dużo kosztów, o których niewiele osób ma świadomość. Właśnie dlatego mieszkanie może być lepszym pomysłem. Pamiętajcie tylko, by kupować od sprawdzonych deweloperów, takich jak http://www.ajsi.pl/ To da Wam pewność, że w mieszkaniu nie będzie żadnych ukrytych wad ani niedoróbek.
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justi napisał:
Kupno mieszkania to rzeczywiście ciężka decyzja. Ja sama obecnie jestem na etapie rozglądania się i wybierania ofert. Czy możecie podrzucić nazwy jakiś firm, których mieszkania warto przejrzeć, bo to naprawdę solidni deweloperzy?

W deweloperce nie pomogę ale jeśli interesuje Cie Warszawa to skontaktuj się z Eugeniuszem Jaworskim tel. 603 195 624. On już bardzo długo pracuje na rynku nieruchomości i bardzo dobrze zna dzielnice południowe, zwłaszcza Wilanów więc jeśli potrzebujesz czegoś blisko np. przedszkola czy szkoły to on pomoże Ci znaleźć coś odpowiedniego. U niego możesz liczyć na kompleksową pomoc, także jeśli chodzi o kwestie otrzymania kredytu czy przeprowadzki
Powrót do góry
sams4321

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To buy an apartment is very tough for an inexperienced person because I went from this situation it was very difficult for me and took me five months to find a decent apartment.After getting the apartment I did a lot of renovation work with my rooms their toilet is so ugly and dirty so I was updated it with new bathroom suites for small bathrooms Birmingham as well painted whole walls with white color of my rooms.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tatanka

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najważniejszą kwestią jest, to w jakim miejscu położone jest Osiedle.
Często myślę sobie, że super byłoby zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu, na przykład na Osiedlu Front-Park apartamenty gdańsk stare miasto Jest to atrakcyjna lokalizacja z widokiem na Motławę, super miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie chcą być blisko wielkiego miasta i jego udogodnień.
Powrót do góry
Gercia82

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wyszukujesz wybornego domku to wybierz apartament w Pasiekach Komorniki. Komorniki to miejscowość pod Poznaniemw Wielkopolsce, jaka jest dedykowana dla ambitnych osób. Doskonała architektura i spokojna dzielnica to największy atut tegoż położenia. Transport jest tutaj dogodny dla nowego rezydenta. Gorąco polecam Pasieki-Komorniki.pl.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My akurat kupiliśmy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w miejscowości Rowy. Nasz wybór padł na apartament Lubicz, który położony jest w świetnej lokalizacji. Myslę, że to była idealna inwestycja, poniewaz to mieszkanie będzie teraz idealne pod wynajem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: