FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Księgowość dla firmy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asja

PostWysłany: Czw Lis 14, 2013 12:14 am    Temat postu: Księgowość dla firmy Odpowiedz z cytatem

Czy jest na tym forum może ktoś z Opola? Mam takie pytanko: słyszeliście o tym biurze rachunkowym: "ZYSK" Księgowość Opole http://www.zysk.opole.pl/oferta? Czytam właśnie ich opinie w sieci, nie znalazłam niczego niepochlebnego, a zamierzam niebawem zacząć korzystać z ich usług. Zetknął się ktoś z Was z tym biurem i może powiedzieć mi coś więcej na jego temat? Będę wdzięczna za wszelkie informacje Smile.

Pozdrawiam, Asja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra30

PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwny post trochę... wchodzi i rzucasz biurem rachunkowym, i wychodzisz...
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, no dokładnie - nie mam więcej pytań.
Myślałam, że faktycznie jakąś merytoryczną dyskusję tu znajdę.
Sama szukam właśnie dobrego programu księgowego i wpadł mi w oko ten: http://www.infakt.pl/gmw/pro. Ktoś coś słyszał? Można testować za darmo, więc pewnie na początek i tak się zdecyduje, ale jestem ciekawa opinii.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od tego, że pewnie niewiele tu osób z Opola, to forum ogólnopolskie przecież Razz
Powrót do góry
Kiotusin

PostWysłany: Sob Gru 14, 2013 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, korzystanie z biur rachunkowych to dobre rozwiązanie, szczególnie dla małych firm, które nie mają dużo papierów, albo dla osób, które nie mają czasu na zajmowanie się dokumentami w każdym razie znaleźć dobre Biuro Rachunkowe Warszawa to nie problem jednak trzeba zauważyć, że większość firm posiada oprogramowanie bądź księgowych... lub jedno i drugie. I jeśli program będzie wybrany w dobry sposób przy uniknięciu podstawowych bęłędów to nie powinno być problemów. Warto teraz na przełomie roku zwrócić uwagę jaki program do fakturowania 2014. Osobiście mimo wszystko odradzam programy typowo on-line.

Ostatnio zmieniony przez Kiotusin dnia Nie Mar 09, 2014 10:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
marta84

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymoneska napisał:
Zacznijmy od tego, że pewnie niewiele tu osób z Opola, to forum ogólnopolskie przecież Razz

Może jest ich niewiele, ale zawsze komuś może się to przydać. Dla osób z Warszawy, warta uwagi oferta biura rachunkowego jest na: http://ksiegowosc-ekspert.com.pl - może się przyda komuś ze Stolicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jedlińska

PostWysłany: Wto Lut 04, 2014 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach istnieje dobre biuro rachunkowe, które posiada autoryzację Ministerstwa Finansów. Z uwagi na szeroki wachlarz obsługiwanych firm widać że to biuro ma doświadczenie w prowadzeniu firm na różnym poziomie.
Powrót do góry
milenkas22

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam pewne biuro rachunkowe Będzin, ale o tym biurze z postu autora nic nie słyszałam. Spróbuj może z biurem online, ale jak piszą w innym temacie nie jest to dobry pomysł.
Powrót do góry
monikaspa

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić biuro rachunkowe www.saldoradom.com.pl niskie ceny, miła obsługa
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Lut 26, 2014 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w takim razie ja mogę poradzić biuro, które zajmie się za nas opłatami za środowisko - jest to Envinet. Polecam, ponieważ dzięki temu niejeden właściciel firmy oszczędził dzięki temu czasu i nerwów.
Powrót do góry
mazak

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle zrezygnowałam z biura rachunkowego od kiedy zacząłem korzystać z programu do księgowości. Wszystko można załatwić zdalnie - rachunkowość, faktury kadry i płace więc nie rozumiem po co płacić prowizję dla biura. Według mnie to przyszłościowe rozwiązanie
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez księgowej ciężko dziś cokolwiek załatwić, szczególnie jak pracujesz sam a masz większą działalność. Ja korzysta od kilku miesięcy ze strony ksiegowebiuro.pl i nie narzekam. Cenowo jest ok i wszystko na czas.
Powrót do góry
zosiabober

PostWysłany: Sob Paź 04, 2014 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w firmie została zatrudniona księgowa by zajmować się tymi sprawami
kasia4321

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 1:06 pm    Temat postu: Biuro Odpowiedz z cytatem

Drogo biorą za swoje usługi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tatanka

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre biuro rachunkowe równa się sukces firmy. Nie jest łatwo wybrać dobre biuro rachunkowe . W pierwszej kolejności stawiałabym na doświadczenie i długość działania na rynku, pod uwagę brałabym takie biura jak http://bilans.poznan.pl/ które od 1991 z powodzeniem obsługuje klientów we wszelkich sprawach związanych z działalnością firmy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: