FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Odpoczynek po pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jankos

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój wypoczynek po pracy to tak - kanapa, kocyk, herbata z owocami książka albo dobry film )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oliwa

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyko jak tu się zdrzemnąć kiedy mąż chrapie na kanapie? Smile Wybieramy się właśnie na zabieg laserem diodowym do kliniki (tutaj info jakby ktoś potrzebował www.niechrapanie.pl). Mam nadzieję, że mężowi przejdzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antoni21

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie? Zdecydowanie wieczór nad dobrą ksiażką. Osobiście polecam Wam znaleźć dla siebie dobre miejsce, z którego będziecie zamawiać ksiażki i faktycznie zacząć to robić. Ja znalazłem http://bonito.pl/ bo nigdzie nie znalazłem tak tanich ksiażek jak u nich. Zróbcie to samo, a przekonacie się, jaki przyjemny może być relaks Smile
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię oglądać piłkę nożną i o niej czytać. Dlatego trafiłam na bloga http://www.sportowyring.com/, którego polecam wszystkim maniakom futbolu. Znajdziecie tam wiele informacji i newsów, bardzo fajnie opisanych. A może pomyślicie też o zakładach bukmacherskich?
Powrót do góry
hivowic

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jankos napisał:
mój wypoczynek po pracy to tak - kanapa, kocyk, herbata z owocami książka albo dobry film )

Ja stawiam na wypoczynek aktywny - sport i te sprawy Smile
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli boli nas kręgosłup po pracy, to żadne SPA nam nie pomoże. Warto jednak udać się do bioenergoterapeuty. Jeśli jest tu ktoś z Torunia lub okolic, to na pewno warto sobie zajrzeć tutaj http://dawidkolodziejczak.pl , Jest tam wiele cennych informacji.
Powrót do góry
Gonzo

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię ćwiczyć a nie zawsze mam czas na siłkę. Chciałbym kupić sobie taki atlas http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Atlasy-do-cwiczen-1021.html do domu.
Powrót do góry
lars12

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wakacje też chodziłam na kajaki po pracy. Na przykład spływ kajakowy w Warce http://www.nadpilice.pl . Fantastyczna sprawa. Czy jeszcze jakieś miejscówki w mazowieckim polecacie?
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej odstresowuję się poprzez oglądanie meczy piłki nożnej. Mój mąż zaraził mnie tą pasją. Najczęściej kibicujemy drużynie Manchester City - znacie? Jeśli nie to poczytajcie: Manchester City Smile
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście bardzo lubię odpoczywać w domu. Po pracy z reguły czytam jakąś książkę albo siadam przed komputerem i szukam ciekawostek w internecie. Ostatnio trafiłam na portal edukacyjny Edutorial, znacie? Jeśli nie to koniecznie zajrzyjcie, artykuły są na naprawdę wysokim poziomie.
Powrót do góry
marcelinia188

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pracy trzeba się wyluzować i trochę odpocząć, a jak ładna pogoda i sporo czasu w zapasie, to można trochę sportu dotknąć np jazda na rowerze, bieganie itp.
Hodor

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat dla mnie dobrym odpoczynkiem jest dobry film. W Sylwestra też mam w planach w ten sposób się relaksować i obejrzeć 13 dzielnice na TV Puls. Idealny film na wieczór
Powrót do góry
helga60

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji,że uwielbiam czytać i to często w różnych językach ostatnio czytam po pracy tego bloga http://reisekanada.de/dla doszlifowania języka Smile
Powrót do góry
martusia271

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 5:49 pm    Temat postu: Budowa SPA Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takim fajnym pomysłem na odpoczynek po pracy byłoby odpoczywanie w domowym spa Very Happy Takie właśnie mi się marzy i już zaczęłam poszukiwania firmy, która zajmuje się budową spa. Wiem, że taka budowa spa jest może trochę skomplikowana, ale i tak chciałabym go mieć.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 7:59 am    Temat postu: odpoczynek Odpowiedz z cytatem

Ja najlepiej odpoczywam z książką w ręku. Ostatnio trafiłam na taka propozycję http://www.taniaksiazka.pl/thorgal-tom-15-wladca-gor-p-92448.html jeśli lubicie podroż w czasie i przemieszczanie między epokami to polecam. Może to bardziej pozycja dla młodzieży, ale i starszym polecam.Czyta się bardzo dobrze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Skocz do: