FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Najważniejsza część domu to....
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
falcon

PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 9:19 pm    Temat postu: Najważniejsza część domu to.... Odpowiedz z cytatem

U nas zdecydowanie jadalnia.
Tam spędzamy najwięcej czasu, codziennie przesiadujemy przy kawie, często nawet właśnie tam przyjmujemy gości.
Teraz myślę o zmianie wystroju w domu i na pierwszy ogień idzie oczywiście jadalnia. Oglądałam już co nieco tu: http://www.brw.com.pl/inspiracje/?gr=8, ale przed zakupem na pewno skonsultuję się z resztą rodziny. W końcu to także ich jadalnia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fishker

PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na myśl przychodzą dwa miejsca. Jednym jest kuchnia. Wiadomo, ognisko domowe i te sprawy. Ogromna część życia domowego dzieje się właśnie tam. Teraz z kolei marzy mi się futurystycznie urządzony gabinet. Coś na wzór tego co znalazłem na tej stronie balma.com.pl/meble-gabinetowe-in.html. Świetnie byłoby mieć taki swój przestrzenny, trochę na modłę firmy urządzony gabinet. Swoje miejsce na komputer, książki, połączenie pracy z wypoczynkiem.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że kuchnia! Musi być dobrze przygotowana, aby wygodnie w niej było gotować, ale i przytulna, bo wokół kuchennego stołu często toczy się życie rodzinne Smile)
Powrót do góry
Piontunio

PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najważniejszym miejscem jest sypialnia. Wygodne łóżko, miejsce do odpoczynku to najważniejsza sprawa.

Ostatnio zmieniony przez Piontunio dnia Pią Sty 03, 2014 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kamisia

PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... jako, że trzeba dobrze jeść to kuchnia:) Musi być dobrze wyposażona.

Ostatnio zmieniony przez Kamisia dnia Pią Sty 03, 2014 9:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maska

PostWysłany: Sro Paź 30, 2013 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejszy jest salon, tam spędzam najwięcej czasu, przyjmuję gości, oglądam telewizję i się relaksuję.
Powrót do góry
Mardian

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie najważniejsza jest sypialnia. Odkąd zaczełam dużo pracować to doceniam czas odpoczynku...
Powrót do góry
Kiotusin

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 8:55 pm    Temat postu: Re: Najważniejsza część domu to.... Odpowiedz z cytatem

falcon napisał:
U nas zdecydowanie jadalnia.
Tam spędzamy najwięcej czasu, codziennie przesiadujemy przy kawie, często nawet właśnie tam przyjmujemy gości.
Teraz myślę o zmianie wystroju w domu i na pierwszy ogień idzie oczywiście jadalnia. Oglądałam już co nieco tu: http://www.brw.com.pl/inspiracje/?gr=8, ale przed zakupem na pewno skonsultuję się z resztą rodziny. W końcu to także ich jadalnia Smile

BRW troszkę oklepany temat jak, dla mnie chociaż jak ktoś lubi. Ja osobiście cały dom urządzam w drewnie i meble drewniane to temat przewodni. Większość rzeczy zamawialiśmy http://www.zrobionezdrewna.pl/ zresztą nie tylko do domu bo do firmy również. U mnie i u żony drewno króluje i nic tego nie zmieni.

Zgadzam się jednak z przedmówcą i najważnieszym miejscem jak dal mnie jest salon, a zaraz potem sypialnia.

Mardian napisał:
A dla mnie najważniejsza jest sypialnia. Odkąd zaczełam dużo pracować to doceniam czas odpoczynku...

To może trzeba tak pracować, żeby się nie przemęczać tylko czerpać z tego przyjemność Smile
Karolina

PostWysłany: Sro Lis 20, 2013 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie absolutnie najważniejszym pomieszczeniem w domu jest sypialnia, w której nie tylko śpię, ale również wypoczywam i relaksuję się. Nie ma nic wspanialszego niż po całym ciężkim dniu, położenie się na wygodnym łóżeczku i słuchanie ulubionej muzyki Smile
Powrót do góry
Kiotusin

PostWysłany: Sro Lis 20, 2013 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa, właśnie w tej chwili korzystam z jej uroków. Smile
lumik

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 11:51 pm    Temat postu: kuchnia Odpowiedz z cytatem

kuchanie! tam zawsze wszyyyyscy siadaja. mega wazna
Powrót do góry
Kiotusin

PostWysłany: Pią Lis 22, 2013 10:40 am    Temat postu: Re: kuchnia Odpowiedz z cytatem

lumik napisał:
kuchanie! tam zawsze wszyyyyscy siadaja. mega wazna

Nie wiem, ja od kilku lat nie jadam w kuchni.
marta84

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to salon, dlatego meble domowe będą ważnym aspektem każdego domu lub mieszkania.
janek33

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem łazienka Wink Pamiętam, że swego czasu przeprowadzaliśmy razem z żoną remont łazienki tak więc wiem, ze najbardziej brakowało nam tego pomieszczenia Smile
Sam bardzo lubię kąpiele tak więc spędzam w niej bardzo wiele czasu.
Generalnie lubię takie pachnące mydełka: http://www.modnawo.pl/najlepsze-mydla-do-kapieli/ Smile Must have w każdej łazience.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia, bo uwielbiam gotować
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: