FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co zamiast mięsa? Chodzi o cholesterol
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cukowocowy1234

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 2:07 pm    Temat postu: Co zamiast mięsa? Chodzi o cholesterol Odpowiedz z cytatem

Czy macie jakieś pomysły na to, żeby bez straty w smaku i pożywności ograniczyć cholesterol w diecie faceta? (mięso). Np. co mu włożyć do kanapki albo co przygotować na obiad?

Ostatnio zmieniony przez cukowocowy1234 dnia Sob Lut 13, 2016 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kajtek89

PostWysłany: Nie Sty 17, 2016 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie udać się do jakiegoś specjalisty, bo oni od razu ocenią stan i doradzą co wybrać. Z takich miejsc, które ja znam to możesz zobaczyć tu http://dietadlaserca.pl/artykuly/styl_zycia/jak-obnizyc-cholesterol-bez-lekow jednak zawsze jestem zdania, że lekarz będzie wiedział co zrobić.
Powrót do góry
Iwona

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pasta rybna?
Powrót do góry
Ledrucka

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 3:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę - przepis z codogara. Na tej stronie znajdziesz mnóstwo przepisów, które nie zaszkodzą cholesterolowi. Poszukaj.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sob Lut 13, 2016 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak sobie myślę, że fajna alternatywą będą tutaj np. zupy. Można kupić gotową w płynie na przykład barszcz ukraiński i bardzo skutecznie zaspokoi on głód, a poza tym bazuje przede wszystkim na warzywach. Zupkę tego typu wystarczy przelać do garnka i po kilku minutach mamy gotowe danie. Jeżeli do diety włączymy jeszcze ryby, na pewno cholesterol nie będzie dla nas problemem.
Powrót do góry
cukremin

PostWysłany: Sob Lut 13, 2016 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastąp mięso rybami, tylko ważne jest ograniczenie smażonego, mozesz je upiec, ugotować, udusić.. na początku nie smakuje rewelacyjnie ale szybko się przyzwyczai, co wazne ogranicz sól, a zastąp je ziołami
agatamon

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu udałabym się do dietetyka. On rozpisze dietę, która pomoże zbić cholesterol.
pejka

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież mięso może być, ale na przykład z indyka. Na obiad to samo , tutaj w przepisie na przykład jest wiprzowina codogara.pl/2248/obiad-po-polsku-czyli-domowe-golabki , ale możesz użyć chudego mięsa po prostu
Powrót do góry
marburon

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może przepis na naleśniki, uratuje sytuacje? naleśniki mają mało kcal.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dania rybne takie jak sałatka śledziowa https://www.przepisy.pl/przepis/salatka-sledziowa-3 Śledzie są zdrowe zawarty w nich kwas omega-3 znacznie przyśpiesza spalanie tłuszczu, oraz powoduje lepszą przemianę materii.
Powrót do góry
Gonzo

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się rady typu idź do dietetyka. Tylko to on ma tam iść, no i tu się kończą dobre rady. Pozbawienie faceta mięsa całkowicie, też może skończyć się awanturą. Żona ze mną wojowała długo , a potem pojawił ból żołądka przyczyny oczywiście za tłuste i obfite jedzenie i o przeróżnych porach. Mięso jak już to teraz drób i robię go w piekarniku. Oczywiście ryby też z piekarnika i dużo owoców i warzyw. Jak mam czas to robię obiad na parze, Poprawa jest żołądek nie dokucza.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj masz przepisy http://obk.pl/przepisy/ , możesz wybrać co Ci się żywnie podoba lub iść do dietetyka by sporządził diete tylko dla Ciebie. To byłby też dobry pomysł.
Powrót do góry
Asja

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryby są dużo zdrowsze od mięsa, ja jakiś czas temu całkowicie zrezygnowałam z mięsa czerownego, potem odrzuciłam też drób i dziś jadam wyłącznie ryby. Jeśli chodzi o fajne przepisy na dania rybne, sporo tego w sieci. Ja na przykład przyrządziłam ostatnio dorsza w porach z cytryną, koperkiem, czosnkiem i dodatkiem parmezanu. Danie było naprawdę smaczne, zainteresowanym podrzucam link: Dorsz w porach.
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sęk w tym, że wiele osób ma totalnie mylne pojęcie o tych sprawach. Ludzie myślą, że jeśli chcą jeść zdrowo, to nie będą jedli smacznie. Fakty są takie, że jak najbardziej da się jeść zdrowo i ze smakiem.Fajnie jest to opisane w http://arturtopolski.pl/category/przepisy/ Dzięki takiej wiedzy będziecie w stanie odpowiednio zadbać o swój organizm. Wykorzystajcie to.
Powrót do góry
mirelka

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno idealnym rozwiązanie będzie zupa owocowa. Jest smaczna, praktyczna, a jej przygotowanie nie zabiera wiele czasu. Profi ma wiele smaków, więc z powodzeniem każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: