FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ile kosztuje zatrudnienie organizatora wesel?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Nie Gru 06, 2015 11:23 am    Temat postu: Ile kosztuje zatrudnienie organizatora wesel? Odpowiedz z cytatem

Ile średnio kosztuje zatrudnienie organizatora wesel?
Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, ale nie jestem pewna, czy budżetu wystarczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiatrah

PostWysłany: Nie Gru 06, 2015 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie z 5 tysięcy...
Powrót do góry
samoludek26

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko przykład z jednej ze stron, które organizują wesela.

Poniżej przestawiamy przykładowy cennik zawierający koszty wesela i sposób naliczania prowizji jaki stosuje nasza firma:

Szacowane koszty

Sala

60 os. * 200zł

Cena 12000 zł

Dekoracja Sali

Kwiaty żywe + ozdoby

Cena 800 zł

Alkohol (wódka)

60 os. * 21

Cena 1300 zł

Tort

6 kg

Cena 1000 zł

Słodki bufet

Fontanna czekoladowa+ obsługa

Cena 1000 zł

Alkohol (szampan+ wino)

15 butelek

Cena 400 zł

Orkiestra / DJ

1700-5000

Cena 2000 zł

Fotograf

Kościół, plener, sala

Cena 2500 zł

Samochód

300 - 2000

Cena 1000 zł

Kamerzysta

1000- 5000

Cena 2500 zł

Suknia

400 (używana)- 5000

Cena 3000 zł

Garnitur

400- 5000

Cena 900 zł

Fryzjer

Upięcie + farbowanie

Cena 350 zł

Kwiaty

Bukiet, butonierka

Cena 200 zł

Buty

Dla Panny Młodej

Cena 250 zł

Welon

-

Cena 200 zł

Koszula

+spinki

Cena 220 zł

Bielizna+ dodatki

-

Cena 300 zł

Paznokcie+makijaż

-

Cena 300 zł

Obrączki

800-4000

Cena 1200 zł

Ksiądz

200-600

Cena 500 zł

Dekoracje kościoła

0-2000

Cena 600 zł

Zaproszenia

60 sztuk

Cena 350 zł

Sprawy urzędowe

-

Cena 80 zł

Bus

-

Cena 400 zł

Pierwszy taniec

Kurs przygotowawczy

Cena 400 zł

Fajerwerki

-

Cena 1000 zł

Wypuszczanie motyli

Cena 1500 zł

Suma

36 250 zł *

Od tej ceny pobierana jest prowizja (uwzględniając normalną stawkę 10% opłata za nasze usługi wyniosłaby 3625 zł). W tej cenia mają Państwo zapewnioną kompleksową pomoc w organizacji ślubu i wesela. Zapewniamy stały kontakt i opiekę nad parą przez cały okres współpracy. Jeżeli wyrażą Państwo takie życzenie możemy Wam również towarzyszyć w dniu ślubu, pilnując aby wszystko poszło gładko, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Proszę pamiętać, że praca konsultanta zaczyna się wiele miesięcy przed samą uroczystością. Warto także wziąć pod uwagę fakt, że współpraca z konsultantem może pomóc Państwu zaoszczędzić nie tylko czas, ale również wspomóc Wasz ślubny budżet. Dobre firmy posiadają bazę zaufanych podwykonawców, którzy oferują parze młodej zniżki i upusty od normalnej ceny katalogowej. Cena za nasze usługi może ulec zmianie w zależności od wielkości wesela (oferujemy zniżki przy odpowiednio dużej uroczystości), jak i czasu jaki pozostał do ślubu. Kosztorys ślubu wraz z naszą wyceną ustalany jest po pierwszym niezobowiązującym spotkaniu. Do momentu podpisania umowy nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

*. Powyższy cennik to jedynie przykład, na którym prezentujemy Państwu sposób naliczania naszej prowizji, a wszelkie dane są jedynie danymi szacunkowymi.
Powrót do góry
hakunamatata

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to, jakie wynagrodzenie pobiera weddingplanner zależy w dużej mierze od tego ile zadań do wykonania mu zlecimy.
Warto na pewno będzie porównać kilka ofert. Tutaj masz inny przykład: http://www.wedding365.pl/
Oczywiście zawsze warto próbować negocjowania cen. Myślę, że mimo wszystko jednak dobrze jest kogoś takiego zatrudnić, jeśli samemu nie ma się głowy do załatwiania takich formalności.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jednak podjęłabym się samodzielnie planowania ślubu. Pomagałam w takim przedsięwzięciu bratu i przyszłej bratowej i wszystko wyszło świetnie. Co więcej teraz w sieci można znaleźć świetnie ślubne inspiracje , które są prawdziwą kopalnią pomysłów. Mój ulubiony portal whiteday.pl to ogromna ilość zdjęć z dekoracjami, bukietami, sukienkami i nie tylko i można tam naprawdę wiele ciekawych rozwiązań podpatrzyć.
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że sporo, ale to pewnie też zależy od miasta i wielkości samego wesela. Ja jednak nie wiem czy bym chciał by ktoś za mnie organizował wesele Smile A tak w ogóle co myślicie o salonie fryzjerskim Studio Modnej Fryzury ?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam, czy każdy kościół jest wyposażony w takie rzeczy jak kropielnice? Muszę mieć takie na ślubie, widziałam, że można je kupić tu: http://www.meritohurt.pl/kropielnice.html. Poradźcie coś.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy.. co chcemy i w jakim mieście.Im większe miasto tym usługa drozsza, ale i więsy wybór wszlekich atrakcji. Niektóre warto kupić w internecie, zaosczedzi nam to zcasu. J anp. w interneci ekupowałam winietki i zawieszki na wódkę.http://www.artisfera.pl/drewniane-winietki-na-stol-p-19.html szybko pzryszły i były łądne.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po co wydawać pieniądze na coś, co jest zbędne?
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem są to różne kwoty, wszystko zależy od miejsca zamieszkania i firmy. Moja znajoma ostatnio szukała bukiety ślubne i wydaje mi się, że odnalazła tam swój gust.
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy w jakim zakresie chcesz, my za koordynację miesiąc przed i w dniu wesela płaciliśmy 2,5 tysiaca netto w firmie http://agaya.eu/ Ale na prawdę zrobili wszystko perfekcyjnie. O nic nie musieliśmy się martwić, nawet animatorzy dla dzieci byli załatwieni.
Powrót do góry
kamik

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno kosztuje sporo tysięcy. Moim zdaniem lepiej samemu zaplanować swoje wesele. Wtedy robisz wszystko po swojemu i zapewniasz gościom atrakcje, które Tobie odpowiadają, np. pokaz tańca.
wodzimierzz

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kilka tysięcy to na pewno
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś pewna, że potrzebna Ci firma organizująca wesele? Jak poczytasz blogi i strony weselne co i jak trzeba zorganizować to z powodzeniem samodzielnie przygotujesz przyjęcie. Zerknij na blog http://hotelnabloniach.pl/blog/organizacja-wesela-na-czym-mozna-zaoszczedzic/ - tu znajdziesz bardzo przydatne informacje na czym zaoszczędzić. Ja bym na pewno nie wydawała kasy na organizatora, dla mnie to strata pieniędzy.
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie atrakcje mieliście na swoich weselach? Tutaj http://superpower.pl/ czytam sobie o pokazach pirotechnicznych. Myślicie, że taki pokaz fajerwerków do dobry pomysł na weselną atrakcje? Wszystkie te fotobudki itd wydaja mi sie oklapane, a jakies atrakcje chcialabym miec na weselu. Podzielicie sie tym, jak to wyglądało u Was??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: