FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sypialnia, jak ją urządzić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 10:29 pm    Temat postu: Sypialnia, jak ją urządzić? Odpowiedz z cytatem

Podczas remontu mieszkania doszedłeś do momentu kiedy musisz urządzić sypialnię? A co powiesz na jakieś ciekawe fototapety do sypialni? Dzięki nim będziesz mógł stworzyć bardzo ciekawą przestrzeń do spania. Na pewno będziesz zadowolony z takiego rozwiązania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregsonix1

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapety w sypialni są na pewno ciekawym rozwiązaniem, chociaż jest więcej roboty niż w przypadku malowania Wink U nas sypialnię urządziliśmy w taki sposób, że wydzieliliśmy pewną jej część i stworzyliśmy garderobę, a w niej funkcjonalną szafę - tak jak tutaj: https://www.komandor.pl/oferta/zastosowanie-szaf/szafa-w-garderobie/ . W sypialni zostało, więc tylko łóżko, szafki nocne i to wszystko Wink Wygląda to bardzo atrakcyjnie - nie jest dużo, a bardzo stylowo Wink
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według własnego gustu będzie najlepiej, a pomysłów w internecie nie brakuje
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, to fajny dodatek. Pamiętaj jednak, że w sypialni najważniejsze jest miejsce, w którym śpisz. Nie ma sensu oszczędzać na łóżku, bo jeśli wybierzesz odpowiednie, to zauważysz ogromną różnicę w jakości snu. Sprawdź sobie łóżka drewniane Visby, bo wiele osób je bardzo zachwala. Myśle, że to dobry wybór.
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie ważne jak łóżko jest także oświetlenie w sypialni. Ja fajne lampy do sypialni znalazłam w sklepie internetowym lampywdomu.pl. Polecam, bo mają spoko ceny Smile
Powrót do góry
Mish

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że to jest sprawa indywidualna Wink To raczej miejsce, gdzie każdy chce mieć tak jak sobie wymarzył
Powrót do góry
EmmiliaF

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobne zdanie. Każdy w sumie musi urządzić według siebie. Nawet jak urządzacie sypialnie według jakiegoś projektu, wzoru to dodajcie coś od siebie, może jakieś ciekawe dodatki, które spowodują, że nie będzie to pokój jak z katalogu. Na stronce https://desideradesign.pl/kategoria/sypialnia znajdziecie całkiem sporo fajnych dodatków do sypialni, ale także do innych wnętrz. Ja tam już coś dla siebie znalazłam Smile
Powrót do góry
przegraneoczy

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej urządzić nowocześnie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: