FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
pomoc prawna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniela19

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 12:48 pm    Temat postu: pomoc prawna Odpowiedz z cytatem

Witam, posiadam sklep z kosmetykami naturalnymi.Na rozpoczecie dzialalnosci wzielam kredyt.Teraz sprzedaz tez nie idzie dobrze i doszly kolejne..i jak tak dalej pojdzie to niedlugo sie z nich nigdy nie wydostane.Potrzebuje pomocy moze jakis prawnik ktory przeprowadzi ta sprawe.Znacie jakis takich?

Ostatnio zmieniony przez aniela19 dnia Pon Sie 08, 2016 1:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar

PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a moze http://malopolskiadwokat.pl/ cos Ci pomoze w tej kwestii? Specjalizuje sie takze w prawie gospodarczym:

Prawo gospodarcze

rejestrowanie podmiotów gospodarczych (spółek), stowarzyszeń, fundacji,

obsługa wszelkich podmiotów gospodarczych – spółek prawa handlowego, jednoosobowych działalności gospodarczych,

sporządzanie projektów umów spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej, komandytowej, komandytowoakcyjnej, spółki zoo, spółki akcyjnej.windykacja należności
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, pomoc prawną teraz znajdziesz na każdym kroku. Niedawno korzystałam z usług prawnika w sprawie odszkodowań w Koninie http://adwokat-miling.pl/zakres-uslug-3.html całą sprawę udało mi się zakończyć po mojej myśli, jestem zadowolona!
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest kancelaria KMM Law. Ich domeną jest właśnie obsługa prawna firm. Myślę, że właśnie w takim miejscu powinnaś szukać pomocy. Zadzwoń, przedstaw sprawę, podpytaj o możliwość współpracy. Kancelaria ma wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw związanych z biznesem.
Powrót do góry
arabikaxx

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to taką pomoc oferuje też ten notariusz z Warszawy- http://www.kancelaria-notarialna.net/
Cechuje go duża skuteczność i przystępne ceny, a to dla nie jednego przeciętnego "Kowalskiego" liczy się najbardziej Smile
Basienka89

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba raczej ktoś kto pomoże Ci ruszyć sklep. Co pomoże prawnik w nieudanej inwestycji? Przecież nikt nie zmuszał Cię, żebyś wzięła kredyt. W biznesie tak jest, raz na wozie, raz pod wozem. Ale nie sądzę żeby pomoc prawna coś tu zmieniła.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można z konsultacji jednak skorzystać.
Powrót do góry
Basienka89

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może konsultacje pomogą, ale jak ktoś nastawia się, że prawnik wyciągnie go z długów bez żadnych konsekwencji to słabo widzę pozytywne zakończenie sprawy Smile
Powrót do góry
nowacz123

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 7:10 am    Temat postu: kancelaria Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z http://krajowy.biz/firma,lwbcompl . Poczytaj o nich recenzje, aczkolwiek patrząc na Twoją sytuację, myślę, że ta kancelaria będzie dla Ciebie odpowiednią formą pomocy. Trzymam kciuki za powodzenie !
Powrót do góry
spacal

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelaria adwokacka w Pile bardzo dobrze radzi sobie z takimi sprawami. Miałem okazję współpracować z nimi w 2 przypadkach i za każdym razem bardzo mi pomogli.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze jest konieczność sięgania po pomoc do prawnika.
Wiele kwestii wyjaśnić może specjalny serwis dla przedsiębiorców http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy na którym dostępne są darmowe wzory dokumentów, a także artykuły pisane przez prawników z zakresu prawa podatkowego, prawa gospodarczego.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno potrzebny jest Ci dobry prawnik. Myślę, że dobrą decyzją będzie Lex Kancelaria. Pracują tam świetni prawnicy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Warto się do nich wybrać po poradę, jestem pewna, że podejdą do Twojej sprawy profesjonalnie.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, to ja proponuję Ci kancelarię Pani adwokat Olgii Maciejewskiej: https://www.adwokat-maciejewska.pl/
Myślę, że na pewno pomoże Ci w Twoim problemie. Polecała mi ją moja znajoma, która jakiś czas temu korzystała z Jej usług. Podobno bardzo rzetelnie reprezentuje Klienta w sądzie. Warto mieć taki kontakt z polecenia!
Powrót do góry
tamara38

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 3:36 pm    Temat postu: Prawnik, Wałbrzych Odpowiedz z cytatem

Ja znam jednego sprawdzonego prawnika, z którego usług sama korzystałam, a jest to dobry prawnik Wałbrzych . Pomagał mi przy innego rodzaju sprawie, ale zajmuje się również innymi sprawami. Jest to osoba, która ma odpowiednie doświadczenie i fachową wiedzę.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej właśnie udać się do prawnika. Co do ekspertów w dziedzinie własności intelektualnej warto udać się do http://www.kancelaria-szip.pl/pl/zespoly/eksperci,15/6,prawo-wlasnosci-intelektualnej.html . Poważni i wykwalifikowani eksperci. Koniecznie umówcie się na rozmowe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: