FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Przyjęcie dla znajomych z pracy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia0904

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 9:28 pm    Temat postu: Przyjęcie dla znajomych z pracy Odpowiedz z cytatem

Witam,od pół roku pracuję w nowej firmie na stanowisku marketingowym.
Dowiedziałam się, że mają tam taki zwyczaj, że nowy pracownik organizuje dla swojego zespołu (w moim przypadku jest to 10 osób) małą imprezę np. w domu.W zeszłym tygodniu miałam okazję znaleźć się na takim spotkaniu i muszę przyznać, że moja koleżanka z pracy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Przygotowała pyszne, zdrowe przekąski i dania.
Atmosfera była super.Otrzymałam od niej nawet kilka zdrowych przepisów.Zależy mi teraz bardzo, aby moja impreza wypadła równie dobrze dlatego zaczęłam poszukiwania na i natrafiłam na stronę Sante https://www.sante.pl/przepisy/
Widzę, że mają tam też sporo rożnych pomysłów na zdrowe dania.
Chciałabym np.zrobić dobre smoothie i jakimiś zdrowymi dodatkami itp.Jeśli macie jakieś oryginalne przepisy to piszcie.
Życzę miłego wieczoru i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: