FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki telefon kupić za mniej niż 600 zł?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 9:40 am    Temat postu: Jaki telefon kupić za mniej niż 600 zł? Odpowiedz z cytatem

Czy za taką kwotę w ogóle kupię coś wartego uwagi?
Szukam czegoś, co mi posłuży dłużej i nie będzie jakieś skomplikowane w obsłudze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heloneida

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej niż 600zł kosztuje chyba iPhone s4.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jakiegoś samsunga znajdzie się w tej cenie. A nowy iphone 4S kosztuje około tysiąca złotych - przynajmniej tak było dwa, trzy miesiące temu.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pierwszą myślą był właśnie Samsung. Na pewno znajdziesz coś w tej cenie.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Manta? Rodzima marka, która podąża z dobrym efektem za zachodnia konkurencją. Tu masz opinie o smartfonie manta http://gsmonline.pl/artykuly/manta-duo-galactic-msp5005-dane-wyglad-cena-opinie - moim zdaniem niedrogi a fajny.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do T-Mobile. Z pewnością znajdziesz coś fajnego w abonamencie. I cena rozłoży się na raty więc nie wydasz na raz tak dużo. Do tego T-mobile nie dolicza prawie żadnych zwyżek do abonamentu więc będziesz mógł liczyć na stałe rachunki, nie to co u konkurencji gdzie faktury powiększone o zwyżki mogą totalnie zaskakiwać.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie całkiem dobra myśl. Ja mam wzięty telefon w T-mobile i jestem zadowolona.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak przechodziłam do Play na kartę to wzięłam Samsunga Galaxy Grande Prime z dopłatą 350zl.
Powrót do góry
brzózka

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez dziobacz.pl mozesz sprobowac. jak wybierzesz nawet lepszy model to moze ci sie uda taniej do tam dostac bo ta strona dziala tak ze jak jest wiecej chetnych na ten sam produkt to zbijaja nawet o kilka % cene u dystrybutora
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tanie telefony raczej nie są zbyt dobre. Jak już to lepiej brać coś lepszego. Jeśli nie masz za dużo gotówki by tak na raz wydać to możesz np. wziąć abonament i telefon sony xperia http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/sony-xperia-m4-aqua/SN-H-T290.phtml . Będziesz mógł się cieszyć w pełni funkcjonalnym telefonem
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto przepłacać za samą markę, jeżeli na rynku są dobrej jakość telefony z wszystkimi funkcjami i dostępne w dużo niższej cenie. Właśnie dlatego wybrałem telefon od Xiaomi REDMI 4X - 32GB i zdecydowanie mogę polecić. Dobry aparat 13 Mpix, trwała bateria 4100 mAh, czy m.in 8 rdzeniowy procesor. Jeżeli interesujesz się tą marką to warto abyś zajrzał do sklepu aze.com.pl gdzie znajdziesz duży wybór ich Smartphonów w jednych z najlepszych cen. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę przepłacić za markę niż wziąć Xiaomi Smile Ostatnio wziąłem w Playu iPhone X i nie żałuję ani złotówki, którą wydałem, bo telefon jest po prostu rewelacyjny. Działa bez najmniejszego zarzutu. Lepiej niż Xiaomi Wink
Powrót do góry
korlik

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzyj rankingi. Na pewno znajdziesz telefon do takiej kwoty. A jakie parametry Cię interesują?
Ferdek89

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce kupić telefon swojemu ojcu i zalezy mi na tym, żeby mógł posługiwac się nim wygodnie, bo ojciec jest osoba starszą. Długo musiałem przekonywac go do posiadania telefonu, ale w końcu udało mi się to. Czytałem tutaj https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/telefon-dla-seniora-wybrac/ bardzo ciekawy artykuł dotyczący wyboru telefonu dla osoby starszej, ale chętnie poznam Wasze typy o ile je macie.
Powrót do góry
kasztanek

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto porównać ze sobą kilka modeli np. na Komórkomacie? Na pierwszy rzut oka modele telefonów są bardzo podobne a w specyfikacji okazuje się, ze różnica jest znaczna.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: