FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co sądziecie o noszeniu szelek?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daro156

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 9:56 am    Temat postu: Co sądziecie o noszeniu szelek? Odpowiedz z cytatem

Chciałem się Was zapytać, czy nosicie szelki na guziki zamiast paska? Bo mnie wydaje się, że szelki zamierzają znowu wracać do łaski i Panowie coraz częściej je noszą. Mnie ostatnio spodobały się szelki na guziki, które dostępne są w sklepie Modini. Najbardziej lubię te kolorowe, a Wy jakie nosicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KamisK

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy czym noszenie szelek to wcale nie taka prosta sprawa. Wiem, że wielu facetów po prostu zakłada je do zwykłych spodni, co kompletnie nie ma sensu. Po pierwsze, spodnie muszą być odpowiednie, ze specjalnymi szlufkami na szelki. A co do samych szelek, jeśli chcecie wyglądać elegancko, to powinniście postawić na dobre produkty, takie jak https://pewienpan.pl/pol_m_Produkty_Akcesoria-meskie_Szelki-meskie-185.html Tylko w ten sposób będziecie w stanie wykreować stylizację, która będzie robiła wrażenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: