FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Promocja firmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek66

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy pomysł promocji jest dobry i coś przynosi ze sobą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zenon

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ale w jednej firmie jedna reklama będzie skuteczna, w innej druga.
Tak więc warto jest dopasować dla siebie odpowiednia formę tak aby nie wydawać na marne pieniędzy ( bo jednak skuteczna reklama trochę kosztuje).
Na stronie:
http://stworzbiznes.com.pl/jak-stworzyc-firme-odnoszaca-sukcesy/
znajduje się interesujący artykuł o tym w jaki sposób stworzyć na rynku firmę, która powinna odnosić sukcesy. Warto jest sobie poczytać ponieważ trzeba znać niektóre fakty.
Sam prowadzę firme. Uczyłem się na błędach ale za to biznes cały czas się rozwija.
Powrót do góry
formen

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją stronę internetową pozycjonuję z udziałem firmy z doświadczeniem http://www.apogeum.net.pl . Sam bym się bał pozycjonować bo jeszcze bym coś zepsuł.. Każdy kto myśli poważnie o takiej reklamie oraz pozycjonowaniu powinien dobrze rozważyć oferty dostępne w internecie, ja wybrałem tą najlepszą i widać efekty! strona znajduje się w top5:)
Powrót do góry
Maska

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie profile są ok, ale nie załatwią wszystkiego. Odnośnie promocji w sieci warto skonsultować się z profesjonalną agencją interaktywną, która podpowie skuteczne rozwiązania.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz odpowiedni budżet to możesz wysyłać ludzi działu marketingu na szkolenia. Pytanie tylko, w którą stronę chcesz iść i co osiągnąć. W wielu agencjach copywriterzy są wysyłani na szkolenia tu http://www.premium-consulting.pl/szkolenie-copywriting, bo prowadzą je ludzie znani w branży i cena jest adekwatna do poziomu szkolenia. Ilu masz pracowników w dziale marketingu i reklamy?
Powrót do góry
superbacior

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto. Goldenline to jeden z największych serwisów o tematyce pracy. Można tam znaleźć także osoby zawodowo zajmujące się rekrutacją. Dodatkowo zawsze możesz wspierać się działaniami typu: pozycjonowanie stron Gdańsk, marketingiem szeptanym, Social Media itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asap

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzucę Ci pewien pomysł ale od razu mówię, że nie wiem jak to przełożysz na swój biznes, natomiast pomysł wydaje mi się być genialny.
Otóź weźmy za przykład stronę http://e-candy.pl/, która jest doskonałą i szczegółową bazą sklepów z ubraniami, obuwiem itp. Ta strona dla samego konsumenta ma więcej niż wartość polegającą na zabieraniu wszystkich sklepów w jednym miejscu. Do tego dochodzą benefity w postaci punktów/pieniędzy za polecanie sklepów lub produktów znajomym. Wtedy, gdy znajomy zakupi produkt, osoba polecająca otrzymuje złotówki. W efekcie nie musi nic kupować aby zdobywać punkty, czyli po czasie może kupować "za darmo", czyli za kasę kumpli. To ciekawy system promocji polegający na sile rekomendacji i sieci społecznych. Warto się nad tym zastanowić i przełożyć na inne biznesy.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viedee napisał:
a moim zdaniem ulotki zawsze są dobrym rozwiązaniem. mimo wszystko każdy chociaż mimowolnie zerknie na tą ulotkę jak dostanie ją do ręki. można oczywiście prowadzić promocja na dwa sposoby - internetowo i lokalnie. dla mnie obecnie ulotki kolportuje ulotex i jestem bardzo zadowolony z efektów, mamy dużo zapytań o ofertę.

Według mnie te dwa sposoby dają efekt jak się wzajemnie uzupełniają. Wiem, że swego czasu ktoś jeszcze do tego używał cukierków reklamowych - dokładniej krówek polecając stronę http://www.krowkialicja.pl i z tego co pamiętam to Ikea też tak się promowała.
Powrót do góry
carminnka

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cukierki reklamowe jak najbardziej na propsie Wink lizaki ew inne slodycze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robokop

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak sobie radzicie z sytuacją gdy mimo waszych starań na stronie dalej jest mało odwiedzin i użytkowników? Czy próbowaliście już korzystać z usług firm typ http://traffic-network.pl/ ? Czy to faktycznie może zadziałać długofalowo?
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Promować własną firmę można na przykład za pomocą toreb reklamowych. Tutaj macie ofertę - producent reklamówek z nadrukiem. Takie torby reklamowe mogą przydać się w wielu firmach, które mogą zaoferować takie reklamówki swoim klientom.
powero

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się w takie rzeczy nie bawię. Zlecam wszystko agencji, która już wie co ma zrobić, aby reklama była skuteczna i trafiała do klienta!
Firmy tego typu: agencja adwords jest wiele i warto czasami się ich poradzić w kwestach trafnego marketingu dla naszego biznesu!

Ostatnio zmieniony przez powero dnia Sro Kwi 29, 2015 9:33 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Gocha

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro księgowośc w firmie oddaje się w ręce biura księgowego, to reklame tez warto zlecić profesjonalistom.
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gocha napisał:
Skoro księgowośc w firmie oddaje się w ręce biura księgowego, to reklame tez warto zlecić profesjonalistom.

O tym samym pomyślałem. Niektórzy ludzie myślą, że promować można się samemu, ale chleba już samemu nie da się upiec?
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie agencja interaktywna warszawa. Myślę, że ich oferta marketingu jest naprawdę dobra i warto zastanowić się nad wyborem ich oferty. Sprawdźcie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Skocz do: