FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Motywacja w pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lis32

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 12:39 pm    Temat postu: motywacja w pracy Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz w pracy premie regulaminowe to myślę, że to powinna być odpowiednia motywacja Razz Jeśli jednak takich u Was brak myślę, że warto porozmawiać z pracodawcą na temat premii jaką jest premia uznaniowa. Może to stanie się dla Ciebie silniejsza motywacją? Pozdrawiam
aann

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pracy ważne są nie tylko pieniądze ale i samorealizacja
szalona.ola

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już tak naprawdę powinien zadbać nasz szef o naszą motywację. Wiadomo, człowiek zwraca uwagę na wiele rzeczy ale wypłata, prywatna opieka medyczna w medicover i dużo urlopu na mnie działa najlepiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm no jak jesteś niezmotywowany to albo zależy od twojego podejścia albo od pracodawcy. Ja ogólnie nie focusuje się aż tak na zarobkach o ile to co robię mi odpowiada , także szczerze to wole zarabiać mniej, ale z usmiechem rano iść do pracy Smile a jak interesują cię i zarobki i atmosfera to polecam Ci sprawdzić https://pl.linkedin.com/company/itmagination
mój znajomy pracuje tam od roku i bardzo bardzo chwali własnie ze względu na atmosferę, ale tez dobre zarobki Smile
Powrót do góry
Minion11

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motywacja w pracy jest szalenie istotną kwestią, o której niestety zapomina wielu pracodawców także pracowników. Od kilku lat sporo mówi się o jej wpływie na efektywność pracy, która przekłada się na zarobki firmy i prawdę mówiąc nie za bardzo wiem dlaczego niektórzy pracodawcy to pomijają. Tutaj http://twoja-motywacja.pl/blog/co-motywuje-do-pracy/ znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ten temat.
Powrót do góry
ScreaM

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motywacja to wazna rzecz.
Powrót do góry
adrkow

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hjeka
Powrót do góry
don.mcdermott

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w każdej firmie wprowadzić jakieś systemy motywacyjne, bo to zwiększa efektywność pracowników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jankos

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszą motywacją dla pracownika, jest podwyższenie pensji. Nie tylko poczuje się doceniony, co jeszcze będzie miał więcej pieniędzy w kieszeni. Warto być na bieżąco ze zmianami dotyczącymi minimalnego wynagrodzenia. Na pewno przeczytasz o tym tu, kliknij tutaj. Znajdziesz tu szczegółowe informacje dotyczące minimalnego wynagrodzenia w Polsce na rok 2019.
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra100mg.com.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: