FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowoczesny wystrój biura?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak na razie szukam jakiegoś większego biura na http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district%5B%5D=srodmiescie . Cieszę się z togo, bo to oznacza, że moja firma się rozrasta. A zastanawiam się czy jak już znajdę nowe biuro to zmieniać meble czy przenieść wszystkie takie jakie mam. Nie są to jakieś specjalne biurka, bo jest to tylko jasny blat, na którym stoi komputer i do każdego z nich są krzesła. Choć może zakupię tylko nowe krzesła. No bo większość krzeseł nawet nie wygląda na wygodną. Możecie jakieś niedrogie krzesła biurowe polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwo

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie biura, to nie tylko meble, ale i sprzęty w nim potrzebne. Dobrze, jeżeli to wszystko z sobą współga. W porządnym biurze, nie może zabraknąc dystrybutora do wody. W http://yazamco.com.pl/dystrybutory-wody.html znajdziecie eleganckie dystrybutory wody, podłączane do sieci. Dzięki temu mamy bez ograniczeń wodę zimną, gorącą, czy gazowaną.
Powrót do góry
arturr

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesność i estetyka jest ważna, ale niezapominajmy o funkcjonalnośći
arturr

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 4:43 pm    Temat postu: nowoczesne biuro Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej nowoczesny design jest teraz na topie. Jednak w przypadku biura ważne jest dobre wyposażenie w pomoce, które ułatwią prace:)
Beneq

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o dobre jakosciowo wykonczenie biura, to polecam blaty z konglomeratu. Nadaja sie idealnie zarowno do biurek, jak i mozna z nich rowniez zrobic stoly. Spojrzcie sami: http://www.centrum-konglomeratu.pl/ - wyglada to naprawde elegancko i solidnie. Taki blat z konglomeratu np kwarcowego - jest praktycznie niezniszczalny - to inwestycja na lata.
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O masz racje, Beneq, takie blaty sa naprawde wytrzymale i przepiekne! Niezla oferte takich blatow, ale i rowniez blatow z innych materialow (marmur, granit, kamienie, spieki kwarcowe) mozna znalezc u producenta - firmy https://www.e-stone.pl/
Dobrze wykonany blat, szczegolnie grubszy czyli minimum te 3-4 mm - jest praktycznie niezniszczalny. Mozna z niego robic stoly, lawy, parapety - czy po prostu blaty do kuchni.
Powrót do góry
Tomkowiak

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei jestem zwolennikiem nowoczesnego stylu w biurach. Sprawiają wrażenie takich czystych i sterylnych, moim zdaniem może mieć to niezły wizerunkowych wpływ na dobre postrzeganie firmy. Ciekawe propozycje, zwłaszcza nowoczesne biurka ma Take Me Home. Mi się taki styl podoba i to nie tylko do biura ale także jako główny sposób na urządzenie domu czy mieszkania.
kofi88

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, równie kluczową kwestią a często zaniedbywaną jest posiadanie szyldów informacyjnych, czy też grawerowanych tabliczek informacyjncyh. Nie tylko świetnie się prezentują i wskazują o prestiżu firmy, ale także są przydatne. Zerknijcie chociażby na Grawernia.pl - moim zdaniem mają najlepszą ofertę.
Powrót do góry
marek_04

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi z kolei zamiast nowoczesności w biurach podobają się biura urządzone w stylu starodawnych. Nowoczesność przeważnie jest w kolorach jasnych i chłodnych a biura w obiektach typu manufaktura biją ciepłem w środku.
Powrót do góry
Tomkowiak

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesność i design idą ze sobą w parze i myślę, że warto iść z duchem czasu i korzystać z nowoczesnych technik i form biurowych. Ostatnio widziałem jak można wykorzystać duże przestrzenie biurowe i stworzyć miejsce do pracy w skupieniu, czy spotkań z klientami. Meble biurowe Katowice http://www.mikomaxsmartoffice.pl/salony/katowice/40-102 oferuje systemy akustyczne, które są oszczędniejszą formą tworzenia nowego oddzielnego biura, czy sali konferencyjnej. Warto pomyśleć o takich rozwiązaniach jak pracuje się w typowym układzie openspace.
encja

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuję w zaledwie kilku osobowej firmie dlatego nasze biuro raczej nie przypomina korporacyjnego pomieszczenia Surprised
My mamy takie zwykłe półki w biurze, coś typu regał na książki w których trzymamy dokumenty naszych klientów. Czy wygląda to źle? Nie powiedziałabym, bo jest to zwykły brązowy mebel, bez drzwiczek i szuflad. Jeśli całe pomieszczenie jest urządzone w miarę minimalistycznym stylu to nie widzę niczego złego w takim rozwiązaniu
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet takie małe firmy mogą stworzyć bardziej sprzyjające biura, dlatego warto mieć to na uwadze. Mi szczególnie do gustu przypadły popularne ostatnio szklane zabudowy, takie jak przygotowuje Republika Szkła. Zresztą sami zajrzyjcie do http://www.republikaszkla.pl/system/szklane-zabudowy/ a przekonacie się, jaki daje to efekt.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżując swoje biuro dobrze jest pomyśleć od dobrym wyposażeniu do niego. Ogromną rolę tutaj odgrywają meble, ponieważ one nie tylko sprawiają, że wnętrze jest dobrze zagospodarowane, ale również komfortowe. Bardzo ciekawą ofertę znalazłam ostatnio tutaj http://www.mikomal.pl .Widać, że firma ma unikalne, ładne i funkcjonalne meble, dlatego warto skorzystać z ich ofert.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W biurze trzeba zadbac o intymnosc - dlatego warto zamontowac rolety okienne wewnętrzne dzień noc - dzieki ktorym przy rozmowie z klientem - nie bedzie nikt nam inny zagladal przez okno. Odsloniete okna w biurze, gdzie ktos moze przez nie zagladac - to totalny brak profesjonalizmu. Takie rolety wewnętrzne nie sa zbyt drogie - dlatego tym bardziej warto o tym pomyslec.
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się nowoczesne pastelowe wnętrza. Macie takie biura?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: