FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ogłoszenia sprzedaży pojazdów - gdzie zamieszczać
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beatryce

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 2:13 pm    Temat postu: Sprzedaż Odpowiedz z cytatem

polecam olx.pl i allegro - najwiekszy chyba ruch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cot4co

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych portali, jeśli szukacie dobrego samochodu lub mechanika to polecam salon hondy warszawa niesamowite samochody i bardzo dobrzy specjaliści, sami zobaczcie !
Powrót do góry
meko

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej, takich ogłoszeniowych portali przecież jest mnóstwo. Jeśli chcesz lokalnie to może znajdź jakiś portal ogłoszeniowy swojego region czy miasta. Ja przykładowo stale z tego typ rzeczami ogłaszam się na ogloszenia lomza i naprawdę się to sprawdza Smile
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, moim zdaniem wszystko zależy tutaj od tego, w jakim stanie jest nasz pojazd. Sama gdybym miała mocno zniszczone a w dodatku często psujące się auto, na pewno nie chciałabym go sprzedać nikomu, aby np. nie spowodował wypadku. Natomiast zawsze określone kwoty pieniędzy można otrzymać wybierając takie miejsca jak skup samochodów śląsk http://autoskup-slask.pl i sama także taką opcję wzięłabym pod uwagę.
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zadzwonić po Skup Aut Szczecin i mieć problem z głowy. Wyceniają i dają gotówkę od ręki, a bora samochody w każdym stanie. Jest też możliwość by kupić samochód w rozliczeniu.
blum

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skupy aut, plus swego czasu bardzo była rozbudowana sprzedaż przez Allegro, nie wiem jak jest teraz.
elabarbara

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy ci na szybkiej sprzedaży to wypełnij formularz wyceny, tego samego dnia otrzymasz odpowiedź z ofertą. Znajomemu udało dość szybko sprzedać swoje auto na tym portalu i dzięki temu miał kasę do ręki, a oni sami przyjechali odebrac samochód. http://skupaut.com/
Powrót do góry
andrzejszn1990

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiajszych czasach sprzedaż auta we własnym zakresie jest dość trudna. Dlatego właśnie ja skorzystałem z oferty skup aut Szczecin . Zależało mi na czasie i nie miałem ochoty sprzedawać samochodu tygodniami. Zadzwoniłęm do nich i sprzedałem stary samochód w jeden dzień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hekuran

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 2:40 pm    Temat postu: Skupy samochodów na Śląsku Odpowiedz z cytatem

Na Śląsku promowanym skupem samochodów jest Recykling z Radostowic. Ten auto złomposiada wielu przedstawicieli na obszarze Śląska i Zagłębia. Jednym z nich jest skup aut, który oferuje dojazd do Klienta. Pozostałe ogłoszenia to m.in :

Skup samochodów
złomowanie
auto skup

Sprawdź ceny tych skupów zanim sprzedaż auto byle handlarzowi. Szybko, sprawnie i bezpiecznie, a auta uszkodzone wymagające transportu odbierają GRATIS.
Powrót do góry
MarylaD

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogłoszenia sprzedaży można wrzucać na większości portali w działach ogłoszeń , np ogłoszenia Białołeka czy polskie ogłoszenia Londyn.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: